yatak-bariyeri-secim-rehberi

Yatak Bariyeri Seçim Rehberi

Bebeğinin güvenliği her ebeveynin en önem verdiği konulardan biri. Bizler de bebeğiniz uyurken düşmesin, geceleri sizler ve bebeğiniz için daha rahat geçsin diye en çok tercih edilen 6 yatak bariyerlerini sizler için derledik:

Yatak Bariyeri Seçim Rehberi
Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
baby plus Ekstra Geniş Bebek Güvenlik Yatak Bariyeri Tek harekette 180 derece katlanır ve ihtiyaç halinde yeniden kullanılabilir.
Agubugu Baby Hayvan Desenli Katlanabilir Yatak Bariyeri Montaj gerektirmez. Tak Kullan bir üründür.
Miny Baby Portatif Katlanabilir Yatak Bariyeri Yatak bariyeri kasası tamamen çelik barlardan üretilmiştir.
Minigo Katlanabilir Bebek Yatak Bariyeri Dayanıklıdır ve leke tutmayan renkli kumaşı bulunur.
Evokids Animals Katlanabilir Çocuk Yatak Bariyeri Bazalara, karyolalara tam uyumludur.
Wellgro Katlanır Yatak Bariyeri Bariyeri bazaya kolayca montaj yapabilmeniz için vida seti de mevcuttur.

1) baby plus Ekstra Geniş Bebek Güvenlik Yatak Bariyeribaby-plus-ekstra-genis-bebek-guvenlik-yatak-bariyeri

baby plus Ekstra Geniş Bebek Güvenlik Yatak Bariyeri kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar! Çocuğunuzun yataktan düşme tehlikesini ortadan kaldırır. Yataktan inmeyi kolaylaştırmak ve kolayca nevresim değiştirebilmeyi sağlamak için kolaylıkla katlanabilir özelliğe sahiptir.

Tek harekette 180 derece katlanır ve ihtiyaç halinde yeniden kullanılır. Bu ürünü hem bazalı, hem de mobilyalı yataklarda rahatça kullanabilirsiniz. Leke tutmayan kumaşa sahiptir. Kolayca montaj edip bebeğinizin uyurken de güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
https://www.e-bebek.com/baby-plus-eksta-genis-bebek-guvenlik-yatak-bariyeri-150-cm-p-byp-2054/

2) Agubugu Baby Hayvan Desenli Katlanabilir Yatak Bariyeri agubugu-baby-hayvan-desenli-katlanabilir-yatak-bariyeri 

Agubugu Baby Hayvan Desenli Katlanabilir Yatak Bariyeri de tam bebeğinin güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynlere göre!

Çocuklar yataklarında dönmelerinden kaynaklanan düşmelerin önüne geçmek için yatağın kenarına montaj gerektirmeden uygulanan düşme engelleyici bariyerdir. 180 derece geriye katlanır böylece yatağa giriş çıkış kolaydır. Düşmelerde oluşacak sakatlanma yaralanmaları engeller. Kolay bir tarafı, montaj gerektirmiyor oluşu. Tak Kullan bir üründür. Üzerindeki sevimli hayvan desenleriyle bebeğinizin dikkati çeker. Tüm yataklara uyumlu olan bu ürün bizden tam puan aldı! 🙂

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
https://www.e-bebek.com/agubugu-baby-hayvan-desenli-katlanabilir-yatak-bariyeri-90-x-68-cm-p-agu-105-90/

3) Miny Baby Portatif Katlanabilir Yatak Bariyeri

miny-baby-portatif-katlanabilir-yatak-bariyeri

Miny Baby Portatif Katlanabilir Yatak Bariyeri çocuğunuzun yataktan düşme riskini ortadan kaldıran yatak bariyerlerinden biri. Çocuğunuzun güvende, rahat ve korkusuz bir uyku uyuyabilmesi için tasarlanmıştır. Tüm yataklara uyumludur fakat fiyat olarak diğer yatak bariyerlerinden biraz daha yüksek.

Yatak bariyeri kasasının tamamen çelik barlardan üretilmesi ve yıkanabilir yatak bariyeri kumaşına sahip olması avantajlarındandır. Kurulumu ise çok basittir. 🙂

4) Minigo Katlanabilir Bebek Yatak Bariyeri

minigo-katlanabilir-bebek-yatak-bariyeri

Minigo Katlanabilir Bebek Yatak Bariyeri, hem bazalı hem de mobilyalı yataklarda kullanılabilir. Tek harekette 180 derece katlanma sağlayan butona sahiptir ve ihtiyaç halinde yeniden kullanılır. Dayanıklıdır ve leke tutmayan renkli kumaşı bulunur. Kendi zevkinize öre istediğiniz rengi seçebilirsiniz 🙂

5) Evokids Animals Katlanabilir Çocuk Yatak Bariyeri

evokids-animals-katlanabilir-cocuk-yatak-bariyeri

 

Evokids katlanabilir çocuk yatak bariyeri, dış tarafa ve içe katlanabilmektedir. Bazalara, karyolalara tam uyumludur. Sağında ve solunda bulunan butonları sayesinde kolayca dışa katlanabilmektedir. İçe katlanmasını istediğinizde ayaklarının büküm yerinde bulunan beyaz butonu hafifçe geri çekmeniz yeterlidir.

Kurulumu son derece pratiktir. Yalnızca birkaç dakikada hiçbir alete ihtiyaç duymadan kurulum yapabilirsiniz. Çabuk kurulum ve demonte olması nedeniyle seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Portatif katlanabilir olduğu için en çok tercih edilen yatak bariyerlerinden biri de bu model!

6) Wellgro Katlanır Yatak Bariyeri

wellgro-katlanir-yatak-bariyeri

Wellgro‘nun yatak bariyerini kullanan ebeveynler, hem kurulum kolaylığı hem de kalite açısından üründen gayet memnun. Renkl kumaşlarıyla leke tutmadığı için anneler bu ürünü daha çok tercih ediyor. Ürün hem bazalı, hem de mobilyalı yataklarda kullanılabilir. Eğer isterseniz bariyeri bazaya montaj yapabilmeniz için vida seti de mevcuttur.Tek harekette butonu kullanarak 180 derece katlanır ve ihtiyaç halinde yeniden kullanılır.

 

Eğer evde bebeğimin güvenliğini nasıl sağlarım diye düşünüyorsanız, “Bebeğinizi Bekleyen Tehlikeler” konulu makalemizden faydalanabilirsiniz!

Bebeğinizi Bekleyen Tehlikeler: https://www.bebek.com/bebeginizi-bekleyen-tehlikeler/

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın