Bebeğinizin doğduğu ayın karakterini etkilediğini söylesek

Bebeğinizin Doğduğu Ayın Karakterini Etkilediğini Söylesek?

Herkese yeniden merhabalarr!

Oldukça ilgi çekici ve hepimizin oldukça merak ettiği konulardan biriyle daha karşınızdayız. Bebeğinizin burcu karakterini nasıl etkiler? Doğduğu ay hangi gezegenin etkisi altında? Doğum ayı karakterinin hangi yönlerini etkiler? gibi birçok soru var aklımızda.

Bugün sizlere bebeğinizin doğduğu aya göre hangi özelliklere sahip olduğunu ve ünlü olma ihtimali yüksek olan burçlardan bahsedeceğiz. Sizlerde bebeğinizin nasıl bir karaktere sahip olacağını, karakterine uygun sevebileceği oyuncak önerilerini ve ünlü olma ihtimalini merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin!

Ocak Ayında Doğan Bebekleriniz: Oğlak, Kova

Ocak ayının ilk günü ile 20’si arasında doğan bebekleriniz Oğlak burcuna sahiptir. Bu aralıkta doğan Oğlak burcu bebeklerinin hırslı, çalışkan ve pratik zekaya sahip olduklarına inanılıyor.

Ocak ayının 20’sinden şubat ayının 19’una kadar olan süreçte doğan bebekleriniz ise Kova burcuna sahiptir. Bu aralıkta doğan Kova burcu bebeklerinin zeki, ilginç ve bağımsız karaktere sahip olduğuna inanılıyor.

Hırslı ve bir o kadar da bağımsız karaktere sahip olan ocak ayı bebekleri için sınır tanımadan istedikleri şekilleri yapabilecekleri bloklu oyuncakları öneri olarak verebiliriz. 😊

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/dolu-baskili-torbada-buyuk-bloklar-100-parca-p-dol-5020

Şubat Ayında Doğan Bebekleriniz: Kova, Balık:

Şubat ayının 19’una kadar olan süreçte doğan Kova burcu bebekleriniz oldukça zeki ve bağımsızlık duygusu geniş bir karaktere sahip olacaktır.

19 Şubattan sonra doğan bebekleriniz ise Balık burcuna sahip. Şubat ayının Balık burcu bebekleri şefkatli, kibar ve uysal özelliklere sahiptir.

Şubat ayı bebekleri ünlü olmaya yatkın burçlardır. Yapılan bir araştırmaya göre birçok ünlünün şubat ayında doğduğu ve şubat ayının burçlarına sahip olduğu ortaya çıkmıştır.

Kişinin kariyer yaşamı ile doğduğu ay arasındaki bağlantıyı inceleyen bir İngiliz araştırması da şubat ayı burçlarının daha çok sanatsal mesleklere yönelimi olduğunu tespit etmiştir.

Sanatsal yönleri gelişmiş ve ünlü olmaya yatkın şubat bebekleri için en iyi hediye önerisi tabii ki mükemmel şarkılar söyleyebilecekleri mikrofon ve el sanatlarını konuşturacakları kum ev olabilir!

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/erdem-oyuncak-nini-baby-mikrofon-p-erd-7796

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/fen-oyuncak-kum-ev-750-gr-p-fen-6756

Mart Ayında Doğan Bebekleriniz: Balık, Koç:

Mart ayının başından 20’sine kadar olan süre içerisinde doğan ve su grubuna dahil olan Balık burcuna sahip bebekler daha şefkatli ve duygusal bebeklerdir. Sanatsal yönleri gelişmiş ve ileride duyusal zekaya yönelik meslekler yapmaya yatkınlardır.

21 Mart ve sonrasında doğan bebekleriniz ise Koç burcuna sahiptir. Bu aralıkta doğan Koç burcu bebekleri enerjik ve motive olan bebeklerdir.

Mart bebekleri kariyerlerinde oldukça yükselmeye meyilli bebeklerdir. Yine küçük bir İngiltere araştırmasına göre pilot mesleğini yapanların çoğunun mart ayında doğduğu tespit edilmiştir.

Sanat yönü gelişmiş mart ayı bebekleri için en iyi oyuncak önerimiz mum boya ve pilot olmaya hevesli bebeklerimiz için eğlenceli uçak.

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/carioca-teddy-mum-boya-6li-p-cri-42956

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/little-people–ucak-yolculugu-p-fpr-hdj23

Nisan Ayında Doğan Bebekleriniz: Koç, Boğa:

Nisan ayının başından 20’sine kadar olan sürede doğan Koç burcu bebekleri daha hevesli ve neşeli olmaktadır.

Nisan ayının 20 sinden sonra doğan bebeklerimiz ise Boğa burcuna sahiptir. Bu aralıkta doğan Boğa burcu bebekleri güvenilir, daha mantıkçı karaktere sahiptir.

Nisan ayı bebekleri kaderleri ne olursa olsun çok iyi bir arkadaştır! Ayrıca Cem Karaca, Sadri Alışık, Cedi Osman, Orhan Veli Kanık gibi çok değerli sanatçılar ve sporcular da Nisan ayında doğmuştur.

Arkadaşlık konusunda çok iyi olan ve yemek yemeyi seven nisan ayı bebeklerimiz için yemek yaparak paylaşım duygularını geliştirecek en iyi oyuncak önerisi tabii ki hayali yemeklerini pişirebilecekleri gerçekçi mutfak!

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/okutan-hobi-ahsap-oyuncak-mutfak-p-okt-cg93

Nisan Ayında Doğan Bebekleriniz Koç, Boğa

Mayıs Ayında Doğan Bebekleriniz: Boğa, İkizler:

21 Mayıs’a kadar olan sürede doğan Boğa burcu bebekleri kararlılık duygusu gelişmiş, sabırlı ve iyi tat duygusu olan bebeklerdir. Boğa burcuna sahip olan kişilerin yemek yemeyi sevdiğini hepimiz biliyoruz. 😊

21 Mayıs’tan sonra doğan bebeklerimiz ise İkizler burcuna sahiptir. İkizler, zodyakın en çok yönlü üyesidir. Bebekleriniz kıvrak zekaya sahip ve iletişimi güçlü özelliklere sahip olacaktır.

Ayrıca 2004 yılında yapılan bir araştırmaya göre mayıs ayında doğan kişilerin kendilerini çok şanslı hissettikleri görülmüştür.

Yine yemek yemeyi seven boğa burcunun dahil olmasıyla ve ikizler burcunun kıvrak zekasıyla doğan mayıs ayı bebekleri için en iyi oyuncak önerimiz kesilebilen meyve ve sebzeler!

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/birlik-oyuncak-12-pcs-kesilebilen-meyvesebze-p-brl-8690

Haziran Ayında Doğan Bebekleriniz: İkizler, Yengeç:

Haziran ayının başından 22’sine kadar olan süre içerisinde doğan bebeklerimiz İkizler burcuna sahiptir. Bu bebekler konuşkan, esprili karaktere sahip ama bir o kadar da kararsız karaktere sahip olacaktır.

22 Haziran veya sonrasında doğan miniklerimiz ise Yengeç burcuna sahiptir. Haziran ayının yengeç bebekleri empati duygusu gelişmiş ve sezgisi güçlü karaktere sahip olacaktır. Zaman zaman huysuz da olabilir.

Haziran bebekleri ışıldayan bir karaktere sahip olabilir. Bir Avrupa araştırmasına göre İlkbahar ve yaz aylarında doğan bebeklerin yılın diğer zamanlarında doğan bebeklere göre daha olumlu bir tutum sergilediği görülmüştür.

Ayrıca bir Nobel ödülü sahiplerinin bir araştırmasına göre yüksek sayıda ödülü kazanan kişilerin haziran ayında doğduğu tespit edilmiştir.

Haziran bebeklerimiz için hem dil becerilerini geliştirecek hem de duyusal zekalarını geliştirecek en iyi oyuncak önerisinin eğitici kitap olduğunu düşündük. 😊

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/fisher-price-ll-egitici-hikaye-kitabi-p-fpr-frc73

Temmuz Ayında Doğan Bebekleriniz: Yengeç, Aslan:

Temmuz ayının başından 22’sine kadar olan sürede doğan bebeklerimiz ana su işareti olan Yengeç burcudur. Yengeç bebekleri çok hassas, şefkatli ve sevecen olacaktır. Yine de dikkatli olmak gerek çünkü yengeç bebekleri duygusal olarak geri çekilme eğilimindedir.

Bebeğiniz 23 Temmuz 31 Temmuz arasında doğduysa ise Aslan burcuna sahiptir. Aslan bebekleri sadık ve kendinden emin bebekler olacaktır. Aslan burçları diğerlerinin spot ışığında güneşlenirken, bu ışık onlardan uzaklaştığında huysuzlaşabilirler.

Yeni bir araştırmaya göre, temmuz bebeklerinin oyuncağı elinden alındığında saldırganlığını kontrol etmek ve duygusal iç yaşamlarını kendi kendine kontrol etmek konusunda oldukça yeteneklidir.

Birleşik Krallık nüfus sayımı veri raporuna göre temmuz ayında doğan bebeklerin sanatçı olma olasılığı daha yüksek. Ayrıca başka bir araştırmaya göre temmuz bebeklerinin daha çok solak olduğu da ortaya çıkmıştır.

Su burcuna sahip olan temmuz ayı bebekleri için eğlenecekleri ve öğrenecekleri muhteşem bir oyuncak önerisi vereceğiz.

‘’Kum ve su oyununu’’ incelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/pilsan-kum-ve-su-oyunu-p-pil-06-307

Aynı zamanda çoğunlukla solak olan temmuz ayı bebekleri için el becerilerini geliştiren ve iki ellerini de aktif olarak kullanabilecekleri ahşap mama sandalyesi oyuncağını incelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/classic-world-ahsap-el-becerisi-mama-sandalyesi-oyuncagi-asortili-p-cwd-097

Ağustos Ayında Doğan Bebekleriniz: Aslan, Başak:

22 Ağustos’tan önce doğan bebekler Aslan tarafından temsil edilen bebeklerdir. Aslan burcu bebeklerinin yaratıcı, tiyatro sanatıyla ilgilenen kişiler olacağı düşünülür. Ayrıca aslanlar lider olma özelliğine sahiptir. Dikkatli olmak gerek bu liderlik aşırıya kaçtığında kendini beğenmeye yol açabilir.

Ağustos ayının 22’sinden sonra doğan bebekler ise Başak burcuna sahiptir. Başak bebekleri büyüdüklerinde pragmatik ve gerçekçi kişiler olacaktır.

Ayrıca ağustos bebekleri doğuştan ne istediklerini bilen liderlerdir. Cesaret ve sadakat gibi özelliklerle doğarlar. Ağustos bebeklerin ileride çok başarılı olacağına inanılır. Şimdi bu ayda doğan birkaç ünlüden örnek verelim: Nejat Uygur, Mehmet Rauf, Münir Özkul, Can Yücel, Ayşe Kulin.

Daha çok tiyatroyla ilgilendikleri düşünülen ağustos ayı Aslan burcu bebekleri için en iyi oyuncak önerisi kuklalardan daha iyisi olamaz!

İncelemek için tılayın: https://www.e-bebek.com/sozzy-toys-parmak-pelus-serisi-p-soz-szy-20954

Gerçekçi ve pragmatik başak bebekleri içinde her iki cinsiyetinde oynayabileceği koca göz ailesi bebekleri tabii ki!

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/birlik-oyuncak-koca-goz-ailesi-veteriner-bebek-p-brl-bld290

Eylül Ayında Doğan Bebekleriniz: Başak, Terazi:

Bebeğinizin doğum tarihi ayın başına denk geliyorsa büyüdüğünde düzenli, pratik ve sadık olmasıyla tanınan bir Başak burcu olacaktır.

22 Eylül’den sonra doğan bebeğiniz ise oldukça dengeli ve sosyal bir Terazi burcu olacaktır.  Bir İngiliz araştırması eylül bebeklerinin seçkin okullara girme olasılıklarının %20 daha fazla olasılıkta olduğunu söylüyor. Belki de yaş olarak sınıfının en büyükleri olduğu için. 😊

Aynı zamanda Eylül bebekleri spora yatkın ve daha atletik, güçlü olma eğilimindedirler.

Düzenli, sosyal ve spora yatkın eylül bebekleri için en iyi oyuncak önerisini incelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/fisher-price-deluks-piyanolu-jimnastik-merkezi-turkce-p-fpr-fwt16

Ekim Ayında Doğan Bebekleriniz: Terazi, Akrep:

Bebeğiniz 22 Ekim’den önce doğduysa sevecen ve adil bir Terazi burcudur. 22 Ekim’den sonra doğan bebekleriniz ise tutkulu ve güçlü bir akrep burcudur. Dikkat edin Akrep burcu bebekleri istedikleri oyuncağı aldırmak için çok direnecektir.

Sonbaharın başında doğan bebeklerin yaz aylarında doğan bebeklerden daha atletik ve spora yatkın olduğu görülmüştür. Aynı zamanda Ekim bebekleri çok yönlü ve iletişimi kuvvetli bebeklerdir. Biraz da şımarık olabilirler. 😊

İletişimi güçlü ekim bebekleri için hem eğitici olacak hem de bol bol konuşabilecekleri akıllı telefon oyuncak önerisi ile karşınızdayız!

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/lets-be-child-egitici-akilli-telefonum-p-lc-30900

Kasım Ayında Doğan Bebekleriniz: Akrep, Yay:

Ayın ilk gününden 22’sine kadar olan sürede doğan bebekler genellikle yanlış anlaşılan Akrep burçlarına dahildir. Akrep bebekleri oldukça akıllı, yaratıcı bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca hassas olma eğilimindedirler.  Ancak Akrep burcuna itibar kazandıran iki özellik otoriter ve hırslı olmalarıdır.

22 Kasım’dan sonra doğan bebeklerimiz ise Yay burcuna sahiptir. Bu bebekler daha çok iyimser ve maceracıdır. Özellikle yeni doğan bebekler ilk adımlarını ve yeni öğrendikleri her şeyi eğlenceli hale getirebilirler.

Columbia üniversitesinin yaptığı bir araştırmaya göre kasım ayında doğan bebeklerin ileride solunum sorunları riskinin olduğu öğrenilmiştir.

Kasım bebeklerinin sınırsız yaratıcıklarını kullanabilecekleri kinetik kum önerimizi incelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/baby-toys-kutu-kinetik-kum-400-gr-p-byt-3318

Maceracı yay bebeklerimiz için önerdiğimiz eğlence parkını incelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/mgs-sevimli-cocuk-parki-p-mgs-urt-01-9189

Aralık Ayında Doğan Bebekleriniz: Yay, Oğlak:

Bir efsane aralık ayının başından 21’ ine kadar olan sürede doğan Yay burcu bebeklerinin hedefini asla kaçırmadığını ve bunun kişiliği hakkında bir ipucu olduğunu söylemektedir. Yay bebekleri gelecekte azimli, kararlı, bol bilgelik ve cesaret içeren bir kişiliğe sahip olacaklardır.

21’inden sonra doğan aralık bebekleri ise keçi tarafından temsil edilen Oğlak burcudur. Bu burca sahip olanlar son derece disiplinli ve iyi huyludur. Aman dikkat Oğlak burçları her şeyi bilen kişilerdir!

Ayrıca araştırmacılar aralık ayında doğan bebeklerin ileride de diğer bebeklerden daha az öfkeli olduklarını ortaya koymuştur. Budapeşte’deki Semmelweis Üniversitesi’nden bir araştırmacı 366 öğrenciyle yaptığı deneyde aralık ayında doğanların diğerlerinden daha dengeli bir tutum sergilediğini görmüştür.

Şimdi sizlere aralık ayında doğan birkaç ünlü isim verelim! Yahya Kemal Bayatlı, Hasan Ali Yücel ve Mehmet Akif Ersoy.

Aralık ayında doğanlar kendilerine hediye alınmasını oldukça severler. Sizlere hediye alabileceğiniz ve yay bebeklerimizin bol bol bilgi alabilecekleri bilge baykuş oyuncağı önerebiliriz. 😊

İncelemek için tıklayın: https://www.e-bebek.com/fisher-price-linkimals—bilge-baykus-p-fpr-hjn61

Aralık ayının denge seven oğlak burcu bebekleri için en iyi oyuncak önerimizi incelemek için: https://www.e-bebek.com/lets-be-child-lets-be-child-bebek-egitici-denge-kule-oyunu-p-knz-30628

Eveet sevgili bebeveynlerimiz araştırmaları dahil ettiğimiz bilgi içerikli ve eğlence dolu makalemizin sonuna geldik. Keyif alarak okuduğunuzu umuyoruz. 😊

Bebeğinizin burcuna göre hangi özelliklere sahip olabileceğini anlattığımız diğer makalemizi incelemek için: https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Daha fazla eğlenerek bilgi edinebileceğiniz yazılarımızı okumak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Sevgilerr 😍

Post navigation

Bir yanıt yazın