Atölyeler ve Kamplar

Atölyeler & Kamplar

Bir bebeğin sağlıklı gelişimi ve büyümesi için ilk 1000 günlük süreç çok önemli bir yere sahiptir. Bir bebeğin ilk 1000 gününü sahiplenerek “Gebelikte Beslenme Kampı”, “Emzirmeye Hazırlık Kampı” ve “Ek Gıdaya Geçiş Kampı” “Besin Alerjilerinde Anne/Bebek Beslenmesi Kampı” eğitimlerimiz ile anne ve anne adaylarımızı uzman bilgimiz ile aydınlatıyoruz. Oyunun bebekler için çok kıymetli bir iletişim aracı ve öğrenme alanı olduğuna inanıyoruz. Bebeveynlerimizi, bebeklerinin gelişimi için en doğru oyunları ve oyuncakları seçerken de uzman bilgisi ile buluşturuyoruz.

Sizin için en uygun eğitimlerimizin içeriğini, tarihlerini öğrenebilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz!😊

Gebelikte Beslenme Kampı

Gebelikte Beslenme Kampı

Gebelik döneminde beslenme bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişmesi, annenin vücudundaki depoları dengede tutması için çok önemli bir yere sahiptir.

Gebelikte Beslenme sürecini tüm detayları ile öğrenmek, aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını öğrenmek ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalamak için kampımıza hemen başvurun.

Emzirmeye Hazırlık Kampı

Emzirmeye Hazırlık Kampı

Emzirme konusu çevreden gelen seslere, yönlendirmelere çok açık bir süreç. Siz yanlış bilgi havuzuna düşmeden biz uzman bilgimizle sizi aydınlatalım istiyoruz. Eğitim sonrasında siz de “Emzirme Elçisi” sertifikanız ile başka anneleri bizden öğrendiğiniz bilgi ışığında aydınlatın ve böylelikle bir fayda zinciri oluşturalım.

Ek Gıdaya Geçiş Kampı

Ek Gıdaya Geçiş Kampı

Anne sütünün tek başına enerji ve besin öğesi gereksinmesini tam olarak karşılayamadığı dönemde başlayan besinlerin ve içeceklerin anne sütü ile birlikte verildiği ek gıdaya geçiş süreci bebeğinizin gelişimini etkiliyor. Damak zevkini, yetişkinlik dönemindeki beslenme alışkanlıklarını oluşturuyor.

Besin Alerjisi

Besin Alerjilerinde Anne Bebek Beslenmesi Kampı

Türkiye’de bebeklerde besin alerjisi görülme sıklığı son 10 yılda 2 kat artarak bebeklerin beslenmesini ve sağlıklı gelişimini önemli ölçüde etkilemektedir.

Biz de ebebek olarak bu hassas süreçte bebeveynlerimizi hem bebeğinin beslenmesi hem de kendi beslenmeleri ile ilgili ‘Uzman Bilgisi’ mottomuz ile daha fazla bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bebek.com Oyun Kampı

Özgüveni Destekleyen Oyun ve Oyuncaklar

Oyun, bebeğinizle olan ilişkinizde çok kıymetli bir iletişim aracı. Bebeğinizi anlamak, daha yakından tanımak, onun gelişimine katkı sunmak ve dünyaya adaptasyonunu kolaylaştırmak için oyunlardan faydalanabilirsiniz. Oyun Kamplarımızda oyunun gündelik yaşamımızı kolaylaştıran ve bebeğimizle kurduğumuz güvenli bağımıza katkı sunan tüm yönlerini ele alıyoruz.

Başa dön tuşu
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.