Hamilelik

Hayatınızın en güzel serüvenine hazır mısınız?

Tabi, bu yanlış bir soru oldu. Hamilelik dönemine hiçbir zaman hazırlıklı olunamıyor. Siz kendinizi ne kadar hazır hissederseniz hissedin, bu dönem tahmininizden çok daha başka, çok daha sürprizlerle dolu olabiliyor.

Hamilelik denildiği zaman her yaştan kadın muhakkak bir anısını sizinle paylaşacaktır. Ama şunu hiç unutmayın; her kadının hamilelik dönemi, hamilelik döneminde yaşadığı sıkıntılar ve hamilelik döneminde yaşadığı güzellikler değişiklik gösteriyor. Bu sebeple eğer hamileliğinizin hala başındaysanız, hamilelik ile ilgili duyduğunuz olumsuz yorum ve anıların sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

Ama tek değişmeyen bir gerçek var; o da bebeğinizi hissetmeye başladığınız andan itibaren hayatınız bir anda tamamen değişiveriyor. “Hamilelik, eğer inanmıyorsanız, hayatınızda mucizelere inanmaya başlayacağınız dönemdir.” diyebiliriz.

Hamilelik, hamilelik belirtileri, hamilelikte beslenme, hamilelik hesaplama, hamilelikte cinsellik, hamilelik hastalıkları ve hamilelik hakkında merak ettiğiniz tüm diğer konuları bu kategorimizde bulacaksınız.

Keyifli bir hamilelik dönemi ve keyifli okumalar dileriz! J

Geç Hamilelikler

Geç Hamilelikler Birçoğumuzun ailesinde evlilikler hep çok erken yaşta gerçekleşmiştir. Aile büyüklerimizin anlattıkları hikayelerde “Ben evlendiğimde daha çok küçüktüm.” cümlesine oldukça sık rastlarız. Evliliklerin erken yaşlarda olmasının beraberinde ailelerin hemen...

Daha Fazla Oku
Sayfa 1 nin 18 1 2 18

Giriş Yap

Kaydolmak için aşağıdaki formları doldurun

Şifremi Unuttum

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.