Hamilelik

Hayatınızın en güzel serüvenine hazır mısınız?

Tabi, bu yanlış bir soru oldu. Hamilelik dönemine hiçbir zaman hazırlıklı olunamıyor. Siz kendinizi ne kadar hazır hissederseniz hissedin, bu dönem tahmininizden çok daha başka, çok daha sürprizlerle dolu olabiliyor.

Hamilelik denildiği zaman her yaştan kadın muhakkak bir anısını sizinle paylaşacaktır. Ama şunu hiç unutmayın; her kadının hamilelik dönemi, hamilelik döneminde yaşadığı sıkıntılar ve hamilelik döneminde yaşadığı güzellikler değişiklik gösteriyor. Bu sebeple eğer hamileliğinizin hala başındaysanız, hamilelik ile ilgili duyduğunuz olumsuz yorum ve anıların sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

Ama tek değişmeyen bir gerçek var; o da bebeğinizi hissetmeye başladığınız andan itibaren hayatınız bir anda tamamen değişiveriyor. “Hamilelik, eğer inanmıyorsanız, hayatınızda mucizelere inanmaya başlayacağınız dönemdir.” diyebiliriz.

Hamilelik, hamilelik belirtileri, hamilelikte beslenme, hamilelik hesaplama, hamilelikte cinsellik, hamilelik hastalıkları ve hamilelik hakkında merak ettiğiniz tüm diğer konuları bu kategorimizde bulacaksınız.

Keyifli bir hamilelik dönemi ve keyifli okumalar dileriz! J

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.