oglak-burcu-ebeveyn-ozellikleri

Oğlak Burcu Ebeveyn Özellikleri

Oğlak Burcu Annenin Öne Çıkan Özelikler

  • Oğlak burcu kadınlar ailelerine oldukça düşkün olurlar. Geleneksel yapıyı önemser, toplumun fikirlerini ciddiye alırlar. Prestij, statü, dışarıdan nasıl göründüğü çok önemlidir. Bu nedenle her şeyi ciddiye alır, mükemmel şekilde gerçekleştirmek isterler.
  • Bu yapıları nedeniyle aile içinde, çocukları üzerinde farkında olmadan baskı kurabilirler.
  • Oğlak burcu kadınları çocuklarını ciddiyet ve disiplin ile yetiştireceklerdir. Bu nedenle bazen sert ya da eleştirel olabilirler.

Oğlak Burcu Babanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Oğlak burcu erkekleri işleri, finansal kazançları, ailelerini oldukça önemserler. Pratik ve üretken bir yapıları vardır. Toplum içinde yükselmek ve kendilerine yer edinmek isterler.
  • Hayattaki somut değerler ve para yönetimi konusunda ciddi, dikkatli, uzun vadeyi planlayan bir yapıları olacaktır. Çocuklarını da bu değerlerin önemi konusunda yetiştirmek isterler. Çocuklarının gelecekleri için finansal birikim yaparlar.
  • Oğlak burcu erkekleri kendilerini ailelerine adarlar. Çocuklarını da büyük bir sevgiyle büyütürler. Ancak çocuklarının da kendileri gibi çalışkan olması gerektiğini düşündükleri için farklı özellikleri kabul etmekte zorlanabilirler. Bazen başarı konusunda baskıcı olabilirler.
  • Kariyerlerine çok düşkün oldukları için aileye yeteri kadar zaman ayıramama gibi bir problemleri olabilir.

Oğlak Burcu Ebeveynlerin Özellikleri

Elementi: Toprak

Gezegeni: Satürn

İyi Yönleri: Ciddi, stratejik, planlı, dayanıklı, güçlü, düzenli, hesaplı

Olumsuz Yönleri: Mesafeli, cimri, katı, yalnızlığı seven, itibarı için yaşayan, hayatın her alanında yönetici olmaya çalışan

Post navigation

Bir yanıt yazın