kova-burcu-ebeveyn-ozellikleri

Kova Burcu Ebeveyn Özellikleri

Kova Burcu Annenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Kova burcu kadınları ilişkileri içinde dürüst ve sağlam nitelikte olurlar ancak bağlanmayı, çok yakın bağlar kurmayı her zaman tercih etmeyebilirler. Bu nedenle bir aile kurma kararı almak onlar için oldukça büyük bir adımdır. Bu adımı atmaya karar verdiklerinde ailelerine bağlı olacaklardır ancak özgürlük alanların olmasını isterler.
  • Kova burcu kadınları bu özellikleri ile aile içinde çocuklar dahil herkese birey olarak saygı gösterir ve gerekli alanı tanır.
  • Kova burcu anneler çocuklarının herkes gibi olmasını önemsemez. Aksine kendilerine özgü tavırlar içinde olmalarından hoşlanırlar. Çocuklarını yetiştirirken geleceği düşünür, sosyalleşmeleri için imkan tanır ve kendi isteklerini keşfetmelerine izin verirler. Bir yandan fazla özgürlük nedeniyle çocuklarda disiplin oturtmakta zorlanabilirler.

Kova Burcu Babanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Kova burcu erkekler oldukça zeki ve sosyal olurlar. Arkadaş çevreleri onlar için çok önemlidir. Arkadaşlarına bazen ailelerinden bile çok zaman ayırabilirler. Onlara bu alanı tanımak gerekir, aksi halde çok huzursuz olabilirler.
  • Bir ilişkiye başlamak onlar için çok kolay olmayabilir. Ancak başladıktan sonra sadık kalacaktırlar. Yine de ev, yuva, ilişkinin sorumluluklarından bazen sıkılabilirler.
  • Kova burcu erkekler çocukları ile arkadaşça bir ilişki kurarlar. Her zaman neşeli, eğlenceli tavırları ile çocukları ile keyifli bir iletişim ortamı oluşturmaya özen gösterirler.
  • Çocuklarına gerekli özgürlüğü ve özgüven kazanmaları için alanı tanırlar. Zeki oldukları için çocuklarını da bu yönde eğitmeye çalışırlar.
  • Kova burcu erkekler duyguları ile yakın temasta olmadıkları için zaman zaman dengesizlikler yaşayabilir, bunu da çocuklarına yansıtabilirler.

Kova Burcu Ebevenylerin Özellikleri

Elementi: Hava

Gezegeni: Satürn

İyi Yönleri: Özgürlükçü, insancıl, yenilikçi, farklı, orijinal, zeki, tarafsız, sosyal

Olumsuz Yönleri: İsyankar, asi, huzursuz, sert çıkışlarla iğneli sözler eden, duygusuz

Post navigation

Bir yanıt yazın