Kidolog Ebeveyn ve Çocuk Gelisim Platformu

KİDOLOG – Ebeveyn ve Çocuk Gelişim Platformu

Kidolog.com, ebeveyn adayları ve ebeveynlere gebelik öncesi, gebelik sırası ve sonrasında çocuk gelişimi ve ilgili alanlarda ihtiyaç duyabilecekleri uzman desteğini sağlayan online danışmanlık platformudur.

Ebeveyn olmak, bir yandan dünyanın en güzel hislerinden biri olsa da tahmin edilenden çok daha fazla soru, kaygı ve endişeyi beraberinde getiriyor. Biz de Kidolog olarak 200’den fazla uzmanımızla (Diyetisyen, Çocuk Gelişimci/ Çocuk Gelişimi Uzmanı, Ebe/ Doula, Emzirme Danışmanı, Özel Eğitim Uzmanı, Fizyoterapist, Ergoterapist, Psikolog/ Psikolojik Danışman, Dil ve Konuşma Terapisti) ailelere çocuklarının gelişiminde ihtiyaç duydukları fiziksel ve psikolojik alanlarda online danışmanlık desteği sağlamaktayız.

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında binlerce ailenin hayatına dokunduk ve mutluluklarına ortak olduk.

Hangi Alanlarda Ailelere Destek Veriyoruz?

  • Çocuğun Gelişimsel Süreci
  • Bilişsel Gelişim
  • Tuvalet Alışkanlığı
  • Kardeş Kıskançlığı
  • Davranış Bozuklukları
  • Beslenme
  • 2 Yaş Sendromu

Başta olmak üzere, çocukla ilgili fiziksel ve psikolojik her konuda alanında uzman Kidologlar ile uzman desteği sağlıyoruz.

Kidolog.com‘da Yeni Neler Var?

Alanında öncü bir platform olarak Kidolog.com kullanıcılarına pek çok yeni özelliği kullanma fırsatı da sunmakta. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz:

  • Uzmana Ücretsiz Soru Sor!

Ücretsiz soru sorma özelliği ile aileler hiçbir ücret ödemeden, çocuklarının gelişimi hakkında merak ettiklerini direkt olarak uzmana sorarak akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulabilmektedir.

  • Müsaitlik Talebi

Bu özellik ile aileler, sitemize giriş yaptıktan sonra uzmanlarımızın profillerindeki tanıtım videolarını izleyip kendileri için en uygun uzmanı seçmekte ve müsaitlik talep edebilmektedir. Uzmanımız almış olduğu bu bildirimle birlikte takvimini güncelledikten sonra seanslara başlanmaktadır.

Online danışmanlık hizmetinin yanı sıra ebeveynleri bilinçlendirmek, merak ettikleri konular hakkındaki soru işaretlerini giderebilmek adına alanında başarılı uzmanlarla Instagram hesabımızda canlı yayınlar ve soru – cevap etkinlikleri düzenlemekteyiz.

Kidoveyn’de Neler Var?

“Kidoveyn.com” isimli sitemizden ayrı bir portalımız da mevcut. Burada ailelerin çocuklarını yetiştirme yolculuklarında merak ettikleri birçok konuda uzmanlarımızın blog yazıları, çeşitli alanlarda podcastler ve videolara ücretsiz erişim imkânı sağlamaktayız. Çok yakında mobil aplikasyonlarımız da kullanıma sunulmuş olacaktır.

“Bilinçli Ebeveynler, Mutlu Nesiller” mottosuyla çıktığımız bu yolda yurtiçi ve yurtdışında binlerce ebeveyn ve çocuğun hayatına dokunup, başvurdukları problem durumlarını çözüme kavuşturmaya var gücümüzle devam edeceğiz.

Bebek.com müşterilerine özel %30 indirim kodumuz: Bebekcom30-ZMMOHY

Post navigation

Bir yanıt yazın