terazi-burcu-ebeveyn-ozellikleri

Terazi Burcu Ebeveyn Özellikleri

Terazi Burcu Annenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Terazi burcu kadınlar dengeli, uyumlu ve de gösterişli bir hayat severler. Dengede olmak için çok fazla ihtiyacın aynı anda karşılanıyor olması gerekir. Bu nedenle Terazi burcu kadınları için istikrar ve devamlılık oldukça önemlidir.
  • Sanatçı ruhları ve zarif duruşları ile Terazi burcu kadınları çocukları için her zaman bir rol model olurlar. Çocuklarının her şeyin en iyisini deneyimlemesini isterler. Bu nedenle bazen fazla verici olabilirler. Bu da çocuklarını disipline etmekte zorlanmak anlamına gelebilir.
  • Tartışmadan hoşlanmayan Terazi burcu kadınları, çocukları ile çıkan anlaşmazlıkları nasıl çözeceklerini bilemeyebilir.

Terazi Burcu Babanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Terazi burcu erkekleri etkileyici, çekici, eğlenceli ve sosyal kişilerdir. Arkadaşları ve aile üyeleri ile vakit geçirmekten hoşlanırlar.
  • Doğuştan diplomatik karakteri ile dikkat çeken Terazi burcu erkekler, aile içinde denge ve uyumu yakalamak isterler.
  • Terazi burcu babalar, sabırlı ve nazik tavırları ile çocukları için konforlu bir yuva yaratırlar. Çocuklarına kızgınlık ya da hayal kırıklıklarını pek yansıtmazlar. Bu özellikleri ile çocuklarıyla arkadaşça bir ilişki kurabilirler ancak disiplinli bir ortam yaratmakta zorlanabilirler.

Terazi Burcu Ebeveynlerin Özellikleri

Elementi: Hava

Gezegeni: Venüs

İyi Yönleri: Dengeli, uyumlu, adil, mantıklı, zarif, kibar, nazik, sanatçı ruhlu, hoş, sempatik

Olumsuz Yönleri: Keyfine düşkün, tembel, kararsız, üşengeç, manipülatif

Post navigation

Bir yanıt yazın