hamile-yastigi-secim-rehberi

Hamile Yastığı Seçim Rehberi

Hamilelik sürecinde, zaman geçtikçe ve göbeğin büyüdükçe, sırt ve bel ağrıların artmaya başladıkça uyumak ve uzanmak eylemlerinin senin için çok daha zorlaştığını biliyoruz. Bu zor zamanlarında hamile yastığı senin kurtarıcılarından biri olacak.

Eğer bu yastıklar hakkında yeterli bilgin yoksa, hangisini satın alacağım diye kararsız kalıyorsan bu yazı da tam da sona göre! Detayları sana anlatacağız. Bu sayede istediğin modeli seçerken çok daha kolay karar verebileceksin. ☺️

Hamile Yastığı Seçim Rehberi
Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
baby mom Hamile Uyku Destek Yastığı Yastık kılıfları %100 pamuk poplin kumaştır, terletmez, alerji yapmaz.
baby mom Çok Fonksiyonlu Hamile Destek Yastığı İki yastığı birbirine bağlayan cırtlı yapısı sayesinde kendinize göre uzunluğunu ayarlayarak konforlu kullanım olanağı sağlar.
BabyJem Hamile Uyku Destek Yastığı Hamileliğin genellikle ilk 3. ayından sonra başlayan bel, sırt, bacak vb. kısımlardaki ağrıları azaltıcı yönde destekler.
BabyJem Hamile Diz Yastığı Diz yastığı bacaklara giden akımı arttırmaya yardımcı olur, böylece kas gerginlikleri, ağrılı dizler ve ağrılı bacakları rahatlatmayı sağlar.
Mycey Hamile Uyku Destek Yastığı %100 pamuk kumaştan üretilmiş kılıfı kolay temizlik sağlar.
BabyJem Sırt Destekli Hamile ve Emzirme Yastığı Hem bebeğinizi beklerken hem de doğumdan sonra kullanıma uygundur.

baby mom Hamile Uyku Destek Yastığı

Hamile Yastığı Seçim Rehberi

baby mom Hamile Uyku Destek Yastığı vücudun 5 farklı bölgesine eş zamanlı olarak destek ve rahatlama sağlar. Hamilelik döneminde anne adaylarımızın sağlığını koruyarak hamilelik süresince yaşanılan boyun, karın, bel sırt ve bacak ağrılarını azaltmakta yardımcı olur.

Yastık kılıfları %100 pamuk poplin kumaştır, terletmez, alerji yapmaz. Sentetik veya saten karışımı yoktur. Dış cephesi geçirmeli değil fermuarlıdır. Kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir, aynı kolaylıkta yeniden geçirilir. Kullanımla şeklini kaybetmez, keçeleşmez ve yassılaşmaz.

Ürünü kolayca satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
https://www.e-bebek.com/baby-mom-hamile-uyku-destek-yastigi-p-byp-3362/

baby mom Çok Fonksiyonlu Hamile Destek Yastığı
baby-mom-cok-fonksiyonlu-hamile-destek-yastigi

baby mom Çok Fonksiyonlu Hamile Destek Yastığı hamilelik döneminde yardımcınız olacak ikinci önerimiz. Bu yastığın en güzel özelliklerinden biri, hem uzanırken hem de otururken rahatça kullanılabiliyor oluşu.
Yan uyurken sırt, bel ve karnı mükemmel destek sağlar. İki yastığı birbirine bağlayan cırtlı yapısı sayesinde kendinize göre uzunluğunu ayarlayarak konforlu kullanım olanağı sağlar. Ayrıca kolay taşıma için hafif, kompakt ve katlanabilir. Araba yastığı, kanepe yastığı olarak kullanılabilir.

Ürünü kolayca satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
https://www.e-bebek.com/baby-mom-cok-fonksiyonlu-hamile-destek-yastigi-p-byp-1453/

BabyJem Hamile Uyku Destek Yastığı

babyjem-hamile-uyku-destek-yastigi

BabyJem Hamile Uyku Destek Yastığı anne adaylarının rahat ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Hamileliğin genellikle ilk 3. ayından sonra başlayan bel, sırt, bacak vb. kısımlardaki ağrıları azaltıcı yönde destekler. Sırtınızın boşlukta kalmayacak sürekli yastıkla desteklenmesi sayesinde bel ve sırt ağrınızı en aza indirir.

Baş yastığı olarak kullanıma uygundur. Yan yattığınızda karnınızdaki ağırlığın bir tarafa kaymasıyla meydana gelen bel ağrısını, yastığın karın altını desteklemesiyle engellemiş olursunuz. Ayrıca rahat nefes almanıza yardımcı olacaktır. ☺️

Ürünü kolayca satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
https://www.e-bebek.com/babyjem-hamile-uyku-destek-yastigi-p-bje-529/

BabyJem Hamile Diz Yastığı

babyjem-hamile-diz-yastigi
Hamilelik döneminde çok fazla diz, bacak ağrısı çekiyorsanız bu yastık tam size göre. Bel, bacak ve kalçada oluşan yükü azaltmak, uyuşmaları önlemek ve kan dolaşımımı sağlamaya yardımcı olan bu yastık en uygun omurga hizası sağlayarak daha iyi ve dinlendirici bir uykuya yardımcı olur. Hamile kadınların bacak arası yastıkla uyumaları önerilir.

Diz yastığı bacaklara giden akımı arttırmaya yardımcı olur, böylece kas gerginlikleri, ağrılı dizler ve ağrılı bacakları rahatlatmayı sağlar. Kemeri sayesinde uyurken bacağınızdan kaymasını önler.

Mycey Hamile Uyku Destek Yastığı

mycey-hamile-uyku-destek-yastigi
Mycey Hamile Uyku Destek Yastığı, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar! Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. Vücudunuzun bölümlerini ihtiyacınız orantısında destekleyebileceğiniz Mycey Hamile Uyku Destek Yastığı ile tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız.

%100 pamuk kumaştan üretilmiş kılıfı kolay temizlik sağlar. Hamileliğiniz boyunca ve diğer zamanlarda yatarken vücudunuzu destekler. Dizleriniz arasında kullanarak daha iyi bir kalça, bacak ve sırt hizalamasına sahip olabilirsiniz. Rengi de çok tatlı. ☺️

Ürünü kolayca satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
https://www.e-bebek.com/emzirme-minderi-c3957/

BabyJem Sırt Destekli Hamile ve Emzirme Yastığı
babyjem-sirt-destekli-hamile-ve-emzirme-yastigi

BabyJem Sırt Destekli Hamile ve Emzirme Yastığı da listemizde son olarak yerini aldı. Hem rengi hem de yumuşaklığıyla bizim favorilerimizden biri oldu. Bu ürünü hem bebeğinizi beklerken hem de doğumdan sonra kullanabileceksiniz.

Hamileyken hem göbeğinizi hem de sırtınızı desteklemesi sayesinde huzurlu bir uyku uyuyabileceksiniz. Doğum sonrasında ise emzirme minderi olarak kullanabilirsiniz. Sizlerin de bu ürünü çok seveceğini biliyoruz. O halde;

Ürünü kolayca satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
https://www.e-bebek.com/emzirme-minderi-c3957//

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

  • Geri bildirim: Anne Adaylarının Hamilelik Sürecini Kolaylaştıracak İpuçları

Bir yanıt yazın

SMA (Spinal Muscular Atrofi)

Hamile Kadınlar için Oversize Giyim Tercihi

Ertesi Gün Hapı Nedir? Ne İşe Yarar?