bebeğinize alacağınız yılbaşı hediyesi

Bebeğinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri!

Bebeğinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri!

Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren ilk yaptığınız şey, ona neler alacağınızı düşünmek ve ona alacaklarınızın hayalini kurmak olur.

Hatta kardeş, kuzen ya da bir arkadaşınızın bebeği olacağını duyduğunuzda bile aynı heyecanla bebeğe ne hediye alacağınızı düşünürsünüz.

Bu telaş her yıl kutlanan doğum günleri, dini bayramlar, çocuklara özel 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı gibi milli bayramlarda da devam edecektir.

Ancak sorun şu ki; bebek ürün çeşitlerinin bu kadar geniş olduğu bir piyasada bebeklere alınacak en güzel hediyeler nelerdir ve doğru hediyeyi nasıl seçeceksiniz?

Emzik ve Emzik Askısı

emzik0-1 yaş bebeklere alınacak en güzel hediyeler arasında, emzik ve emzik askısından oluşan bir set ilk sırada yer alacaktır.

Bebekler emziklerini yere atmaya bayılırlar ve onu oyun sanarlar emzik askısı sayesinde bu durumun birazda olsa önüne geçebilirsiniz.

Emzik ve askılarına kolay ulaşmak ister misiniz? Aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.e-bebek.com/silikon-emzik-c3804/

https://www.e-bebek.com/emzik-zinciri-c3966/

 

Diş kaşıyıcı

6-12 ay bebekler için renkli, çıngıraklı, hışırtılı diş kaşıyıcılar ellerinden bırakmayacakları bir hediye olacaktır.

Isırdıkça yeni çıkmakta olan dişlerini rahatlatan bebekler, çıkan hışırtılı sesler ve diş kaşıyıcı üzerindeki farklı aksesuarlar ile duyularını geliştirecek ve eğlenceli dakikalar geçirecektir.

Diş kaşıyıcılarına kolay ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayın!

https://www.e-bebek.com/bebek-dislik-c4396/

Eğitici Renkli Halkalar

Bebeklerin severek oynadığı oyuncaklardan biri olan eğitici halkalar harika bir hediye seçeneği olabilir.

Bu hediye, rengarenk halkaları büyükten küçüğe doğru dizmeye çalışan, tekerlek gibi yuvarlayan, hatta dişlerini kaşımak amacıyla kullanan bebeklerin bilişsel, duygusal ve psiko-motor gelişimini olumlu yönde destekleyecektir.

Bebeğinizin gelişimini destekleyecek bu halkalara kolay ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın!

https://www.e-bebek.com/fisher-price-renkli-halkalar-p-fpr-fhc92/

Pelüş Kuklalar

Küçük bebeğinizin büyük bir keyifle oynayacağı pelüş parmak ya da el kuklaları; onların kendini ifade edebilmelerine, empati kurmaları ve sosyal becerilerini geliştirmelerine imkân sağlayan güzel bir hediye seçeneğidir.

Oyuncak Müzik Aleti

müzik aletiBebekler ses çıkaran nesneleri sallayarak ya da onlara vurarak daha fazla ses çıkarmaya bayılırlar.

Çünkü her vurduğunda ses çıkması, kontrolün kendisinde olduğunu gösterir ve bu duygu bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisi kurma becerisini ve başarma duygusunu pekiştirir.

Bu sebeple bebeklere hediye ne alınır derseniz; oyuncak gitar, piyano, mızıka, akordeon, marakas, davul, saksafon ve tef gibi eğlenceli müzik aletleri alabilirsiniz diyebiliriz

 

Muzik aletine kolay ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayın!

Ahşap Bloklar

Doğal ahşaptan üretildiklerinden tamamen organik olan ahşap bloklar, bebeğinize alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında, oyuncak kategorisinde yer alan iyi bir seçenektir.

Özellikle içerisinde küp ve dikdörtgenler prizması, dışında farklı şekillerde parçalar bulunan blok setleri, bebeklerin yaratıcılıklarını etkin bir şekilde geliştirmektedir.

Ahşap bloklara kolay ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayın!

https://www.e-bebek.com/baby-toys-ahsap-bloklar-40-parca-p-byt-1114/

Puzzle

Bebeğinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri!Yapıldıktan sonra bozulup tekrar yapılabilen puzzle ve yapı oyuncakları, bebeklere alınacak en güzel hediyeler arasındadır.

Bu oyuncaklar bebeğinizin odaklanması, parça bütün ilişkisi kurması ve başarabilme duygusunu tatması bakımından oldukça iyidir.

Puzzlelara kolay ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.e-bebek.com/bebek-egitici-oyuncaklar-c3950/

 

3D Dokun Hisset Kitaplar

Çocuğunuzun kitap okuma alışkanlığı kazanması için bebeklik döneminden itibaren kitaplara karşı olumlu tutum sergilemesi gerekir.

3D dokun hisset kitaplar bebeğinizin kitapları sevmesi için harika bir başlangıç olacaktır. Bu kitaplar renkleri, üç boyutlu parçaları ve farklı dokularıyla bebeğinizin bilişsel ve duyusal gelişimine katkı sağlayacaktır.

https://www.e-bebek.com/mikado-dokun-hisset-kartlarim-p-mik-1000025/

ÇADIROyun Çadırı

Bebeklerin evcilik oynayabilecekleri, bazen hastane, bazen mutlu bir yuva, bazen de okul olan oyun çadırı bebeğinizin yaratıcılığını geliştirecektir.

Miniğinizin kendi özel alanı olan oyun çadırı aidiyetlik duygusunu pekiştirecek ve ona ayrı bir birey olduğunu fark ettirecektir.

https://www.e-bebek.com/bebek-cadiri-c4427/

 

 

 

 

Bebek Battaniye

Bazı bebeklerin battaniyeleriyle özel bir bağlılığı olduğunu tüm ebeveynler bilir. Öyleyse ona kendini içerisinde güvende hissedeceği, yumuşacık, sevimli desenli bir battaniye hediye edebilirsiniz.

montGiysi, Ayakkabı ve Aksesuar

Kız ve erkek bebekler için cicili bicili ayakkabı, giysi ya da toka gibi aksesuarlar alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Size yardımcı olacak ürünlere kolay ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.e-bebek.com/bebek-giyim-c4050/?page=2

https://www.e-bebek.com/bebek-giyim-aksesuarlari-c4062/

 

Altın, Bebek Yaka-Nazar İğnesi

Bebeğinizin yeteri kadar oyuncak ve kıyafeti olduğunu düşünüyor ve onun için özel bir hediye almak istiyorsanız, altının bebeklere alınacak en güzel hediyeler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Altın bilezik, bileklik, bebek yaka-nazar iğnesi gibi bir hediye hem bebeğinizi bugün mutlu edecek hem de yıllarca saklayabileceği özel bir hatıra olacaktır.

https://www.e-bebek.com/bebek-yaka-nazar-ignesi-c4063/

Post navigation

Bir yanıt yazın