En İyi Doğum Hediyesi Fikirleri

Sevdiklerimize hediye almak, onların yüzlerinde gülümsemeye sebep oluyor olmak her zaman bizlere tatlı bir huzur vermektedir. Özel ve anlamlı günlerde onları hatırladığımızı, onlara değer verdiğimizi ufak ya da büyük fark etmeksizin çeşitli hediyelerle somut olarak göstermek isteriz. Bu özel günlerin arasında en heyecanlı olanlarından birisinin de sevdiklerimizin ya da yakınlarımızın henüz yeni doğum yaptıkları, dünyanın en güzel duygularından biri olan anneliği tattıkları gün diyebiliriz.

Hediye almanın zaman zaman çok zor olabildiğini hepimiz biliyoruz. En doğru hediye seçimini yapmak için saatlerce aramalar yapıyoruz. Peki siz daha önce yeni doğum yapmış ya da yapacak olan bir sevdiğinize, tanıdığınıza doğum hediyesi almış mıydınız? Eğer daha önce hiç doğum hediyesi alma tecrübeniz yok ise fikir edinmek için çok doğru yere geldiniz. Hoş geldiniz! 😍

Bu yazımızda sizlere birbirinden yararlı olabilecek en iyi doğum hediyesi fikirlerini vereceğiz. Umuyoruz ki çok hoşunuza gidecek. Haydi hemen başlayalım!

Yeni Doğum Hediyesi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayattaki en güzel duygulardan birini tatmaya başlayacak olan annelere yeni doğum hediyesi seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olduğunu düşündük. Hediyenin alınan kişiyi duygusal olarak iyi hissettirmesi, maddi olarak onun yükünü hafifletmesi; yeni doğum sürecinde taze anne için çok iyi olacaktır. İşe yarar, ince düşünülmüş hediyelere tüm anneler bayılır. Müthiş jestler yapmaya hazır olun!

Anneye Doğum Hediyesi Fikirleri

 • İlk Hediyem Bebek Hediyesi

En İyi Doğum Hediyesi FikirleriEn İyi Doğum Hediyesi Fikirleri

Bir anneye veya anne adayına verilebilecek en güzel doğum hediyelerinden birisi… İşte karşınızda; ebebek Hediye Kartları! İlk Hediyem Bebek Hediyesi son zamanlarda revaçta. “İlk Hediyem” kartları kolay kullanımı ve eğlenceli tasarımı ile hem ebebek mağazalarında hem de ebebek.com’da kullanıma hazır şekilde geniş seçenekler sunuyor!

Bu Sevimli Hediye Kutusunun İçerisinde;

 • 1 adet ergonomik tasarıma sahip sevimli ebebek dişlik,
 • Seçiminize göre 100 TL veya 250 TL veya 500 TL veya 750 TL veya 1000 TL tutarında hediye kartı,
 • Sevdiklerinizin minikleriyle mutlu anılarını saklayabilecekleri hediye kutusu,
 • Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.

Bebeklerin ilk eşyalarının saklanabileceği İlk Hediyem Bebek Hediyesine adeta bir hatıra kutusu diyebiliriz. Bakiyesini tüketene kadar dilediğinizce kullanabileceğiniz bu ürüne hemen ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İlk Hediyem Bebek Hediyesi: https://www.e-bebek.com/ebebek-ilk-hediyem-bebek-hediyesi-p-hdykt0022005/

Dilerseniz aşağıdaki videomuza da bir göz atabilirsiniz.

YouTube video

 

 • İlk Anılarım Bebek Hediyesi

Yeni doğum yapmış yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye göndermek istiyorsunuz. Fakat biraz daha klasik seçimlerden uzaklaşıp farklı hediyelerden yana mı seçim yapmak istiyorsunuz? İlk Anılarım Bebek Hediyesi tam da bunun için var. Bu güzel kutunun içerisinde bulunan birbirinden keyifli ürünler, hediye kartı ve eğlenceli tasarımıyla ebebek.com’da kullanıma hazır şekilde sizi bekliyor! Onlara ilk anılarını saklayabilecekleri bir hediye kutusu göndermek ve mutluluklarına dahil olmak için hazır mısınız? “Evet!” dediğiniz duyar gibiyiz.

Bu Sevimli Hediye Kutusunun İçerisinde;

 • Diş kutusu,
 • Saç kesesi,
 • Boy cetveli,
 • Bebek günlüğü,
 • Ayak izli fotoğraf çerçevesi,
 • Müslin battaniye,
 • Seçiminize göre 500 TL veya 750 TL veya 1.000 TL tutarında hediye kartı,
 • Miniklerin ilk anılarının saklanabileceği hediye kutusu,
 • Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.20

İlk Anılarım Bebek Hediyesi: https://www.e-bebek.com/search?text=ilk%20an%C4%B1lar%C4%B1m

Kutu içeriğini daha detaylı incelemek için videomuzu izleyebilirsiniz

YouTube video

 

 • Baby Memory Prints

baby-memory-prints-3d-cerceveAyak İzi Çerçeve

Anılarımız geriye kalan en güzel hediyelerimizden birisi. 3D Çerçeve, Ayak İzi Çerçevesi ve çok daha fazlası… Bebeklik fotoğrafı, hastanede çekilen ilk fotoğraf, minik ayak izleri ve çok daha fazlasını sevdiklerinize armağan etmek isterseniz Baby Memort Print ürünleri sizin için farklı bir seçenek olabilir. Manevi değerinin de fazla olduğu bu ürünleri incelemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Baby Memory Prints: https://www.e-bebek.com/baby-memory-prints-b689/

 • Lohusa Seti

Taze annelerin en çok ihtiyacı olan eşyalardan birisi de lohusa setleri. Minik bebeğini kucağına almış, onunla tatlı anılar bırakmak isteyen anneler süslü lohusa setlerini çok beğeniyorlar. Birbirinden güzel fotoğraflar çekilerek, minik bebeğine güzel bir anı bırakmış oluyorlar. Kendileri de adeta prenses bir anne oluyorlar.

Lohusa Setleri tam da yeni anneler için özel tasarlanmış. Şık görüntüsü ve rahat yapısı ile çok güzel hediye alternatiflerinden birisi.

Ürünü hemen incelemek için bağlantıya tıklayın: https://www.e-bebek.com/ozay-aygen-keten-fiyonklu-lohusa-seti-p-22yozyklhs008001

 • Yenidoğan Hastane Çıkışı

Yeni annelerin en çok tercih ettiği bebek ürünlerinden birisi hastane çıkışı setleri. Minik bebeği için uygun olabilecek, rahat olan ve onun tenine zarar vermeyen kumaşlardan üretilen hastane çıkışı setleri doğum sonrası annelerin en çok satın aldığı ürünler arasında. Eğer siz de sevdiklerinize doğum hediyesi almak istiyorsanız tercihinizi hastane çıkışı setlerinden yana kullanabilirsiniz. Hem hesaplı hem de doğru bir tercih olacaktır. Farklı alternatifler olması açısından da şanslısınız. Seçin, beğenin, alın!

Yukarıda gördüğünüz modeller ve daha fazlası için Yenidoğan Hastane Çıkışı ürünlerini inceleyin: 

https://www.e-bebek.com/yenidogan-hastane-cikisi-c3757

Hediye önerilerimizi beğendiyseniz fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın!

Daha farklı hediye fikirleri bulmak istiyorsanız diğer ürünleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz: https://www.e-bebek.com/

 

”Anne Adayları için Giyim Önerileri” Konulu yazımızı incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Anne Adayları için Giyim Önerileri: https://www.bebek.com/anne-adaylari-icin-giyim-onerileri/

Aklınıza takılanları yorum olarak iletebilirsiniz.

Sevgiler.

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın

İlk Doktor Randevusunda Anne Adaylarını Neler Bekliyor?

4 Haftalık Gebelik

Rahim Filmi ile İlgili Tüm Detaylar