yengec-burcu-ebeveyn-ozellikleri

Yengeç Burcu Ebeveyn Özellikleri

Yengeç Anne Baba ve Bebek Burç Uyumu

Yengeç anne, baba ve bebekten oluşan aileler yuvalarına ve birbirlerine çok düşkün olurlar. Hafta sonlarını aile büyüklerini ziyaret eder, deniz kenarında ferah hissedecekleri yerlere giderek geçirirler. Yengeç burcu bebeklerine küçüklüklerinden itibaren ailenin büyükleri ile olmak çok iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Annenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yengeç burcu anne için aile her şeyden önce gelir. Evlenip, çocuk sahibi olmak Yengeç burcu kadınların çocukluk hayalidir. Bu nedenle ne pahasına olursa olsun ailesini mutlu ve güvende tutma isteyeceklerdir.
  • Yengeç burcu kadınlar sevgisini göstermek isteyecek, herkesi şefkatle sarıp sarmalayacaklardır. Bunun karşılığında sevildiğini ve de ihtiyaç duyulduğunu bilmek ister.
  • Geleneklerine bağlı yapıları ve aile büyüklerine olan saygıları ile büyük aile yemekleri düzenlemek, bebeğini hafta sonları anneanne, babaanne, dedelerinin yanına götürmek isterler.
  • Yengeç burcu anneler çocuklarına fazla düşkün oldukları için bazen nefes alacak alan bırakmakta zorlanabilirler.

Yengeç Burcu Babanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Yengeç burcu erkekleri ailelerine çok düşkün olur. Bu nedenle çocukları ne zaman ihtiyaç duysa yanlarında olmak isteyeceklerdir.
  • Yengeç burcu babalar anı yaratmak isterler. Bu nedenle çocukları ile beraber oyunlar oynayacak, önemli günlerinde yanlarında olacaklardır.
  • Yengeç burcu babaların kızgınlığını gösterme yöntemi küserek ya da kendilerini geri çekerek olur.
  • Çocuklarının başarmasını, mutlu olmasını gönülden isterler. Bu nedenle en küçük ayrıntı için bile onlarla beraber çalışacaklardır. Gerekirse kendi özel zamanlarından fedakarlık yaparlar.

Yengeç Burcu Ebeveynlerin Özellikleri

Elementi: Su

Gezegeni: Ay

İyi Yönleri: Geleneksel, şefkatli, korumacı, derin ve içten seven, aileye düşkün, duygusal, sezgisel, hassas, duyarlı, fedakar, cefakar

Olumsuz Yönleri: Sakin, sessiz, kolay anlaşılamayan, kaygılı, endişeli, şüpheci, çabuk küsen

Post navigation

Bir yanıt yazın