yay-burcu-ebeveyn-ozellikleri

Yay Burcu Ebeveyn Özellikleri

Yay Burcu Annenin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yay burcu kadınlar özgür, cesur, enerjik ve aynı zamanda dürüst olurlar. Bu nedenle Yay burcu kadınlar ile geçinmek oldukça kolaydır. Yalnız kişisel özgürlük alanlarına saygı duymanızı beklerler.
  • Yay burcu kadınlar, çocukları ile arkadaşça ilişkiler geliştirecektir. Macerayı seven ve eğlenceli yapıları ile farklı sosyal çevrelerde, farklı yaş grubundan kişiler ile iyi anlaşırlar.
  • Çocuklarına özgürlük aşılamak isterler. Yay burcu kadınları, çocuklarının bilgi ve becerilerinin gelişmesini, uluslararası bir vizyon almalarını isterler. Bu nedenle erken yaşlardan itibaren bebeklerinin eğitimini önemserler.

Yay Burcu Babanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Yay burcu erkekleri hayatı neşeli ve optimist yönünden görmeyi tercih ederler. Bu sayede ailelerine de mutluluk aşılarlar.
  • Yeni fikirlere açık, iş birliğini önemseyen yapıda olurlar. Bu nedenle çocuklarının da fikirlerini açık bir şekilde dinler, onlara özgürlük alanı tanırlar.
  • Özgür ruhlu kişilerdir. Aile içindeki sorumluluklar bu özgürlüklerini kısıtlarsa endişeli hissedebilirler. Ayrıca çocuklarından da kendileri gibi özgür ve cesur olmasını bekleyebilirler. Bu da farklı karakter yapıları arasında çatışmaya neden olabilir.

Yay Burcu Ebeveynlerin Özellikleri

Elementi: Ateş

Gezegeni: Jüpiter

İyi Yönleri: Neşeli, optimist, hareketli, canlı, iyiliksever, inançlı

Olumsuz Yönleri: Sınır tanımayan, özgürlüğüne düşkün, patavatsız, bütçe kontrolünü yapmayı pek iyi bilmeyen, zevklerine, yemeye, içmeye düşkün

Post navigation

Bir yanıt yazın