Online Emzirme Şenliği 3!

Hayata en iyi başlangıç şüphesiz; Anne Sütü 🤱🏻

ebebek ailesi olarak, sağlıklı bireylerin yetişmesine katkı sağlamak bizim için en önemli motivasyonlardan biri. Bu sebeple bir damla anne sütünün bile bebeği için mucize olduğunu annelere ifade edebileceğimiz, 1-7 Ekim Emzirme Haftası kapsamında 2 Ekim Cumartesi günü Online Emzirme Şenliğimizin üçüncüsünü düzenleyeceğiz.

Biz çook heyecanlıyız!

Gelin Online Emzirme Şenliğimizin detaylarını birlikte inceleyelim!

  • Online Emzirme Şenliğimiz Zoom üzerinden gerçekleşecek.
  • 2 Ekim Cumartesi – 10.00 – 17.30 arasında gerçekleşecek.
  • Şenliğimiz 6 oturumdan gerçekleşecek. Oturumlarımızla alanında uzman doktorlarımızı ve sürpriz konuklarımızı ağırlayacağız.
  • Çekilişler, sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor!

Şenliğimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

2 Ekim'e Hazır mıyız?      Online Emzirme Şenliği

Online Emzirme Şenliğine Nasıl Başvurabilirim?

Emzirme konusunda bilgileneceğiniz, alanında uzman surpriz konuklardan emzirme konusunda doğru ve güncel bilgileri alacağınız, sürpriz hediyeler kazanacağınız ve keyifli vakit geçireceğiniz şenliğimize nasıl başvurabilirsiniz?

Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Online Emzirme Şenliği katılım formunu eksiksiz doldurmak.

Online Emzirme Kampı Katılım Formu: https://forms.gle/TKpGntn9kkdQ6EqY9

Aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakabilirsiniz.

Her şey sizler için! ❤ ebebek hep yanınızda!

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın

Hamilelikte (Gebelikte) Akıntı Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey!

Hamilelikte Çatlak Oluşmaması İçin Neler Yapılmalıdır?

Hamilelikte Magnezyum Hakkında Her Şey!