Göbek Eriten Yoğurt Kürü Diyetisyen Beyza Uyan

Karın Düzleştiren Kür – Diyetisyen Beyza Uyan

Merhabalar sevgili herkesler,

Herkesin şikayetçi olduğu karın bölgesindeki yağlanma konusuna açıklık getiriyoruz ve göbek eritmek için harekete  geçiyoruz! Dümdüz bir karın hayal değiil. 

Sürekli şikayet edilen karın bölgesindeki yağlanmalar gece yüksek karbonhidrat ağırlıklı beslenmeden kaynaklanıyor. 🍟🍕🍔🍭🍮 Kaloriyi gündüz maksimumda tutalım gece ise minimuma gelecek şekilde azaltalım. Bu şekilde bir döngü izlersek kalıcı sonuç elde edebiliriz. 🤗🤗

Sezaryen Sonrası Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü!

Karın bölgesindeki yağlara etki edecek ve sindirim problemlerinizi kökünden çözecek efsane tarif:

Malzemeler:

  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • 2 tatlı kaşığı buğday ruşeymi
  • 2 adet ince ince dilimlenmiş kuru kayısı

Hepsini karıştırıp uyumadan iki saat önce tüketiyoruz ve 7 gün boyunca uyguluyoruz!

Karın düzleştiren, göbek bölgesindeki yağları eritecek yoğurt kürü tarifinin videosunu aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

YouTube video

Aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakabilirsiniz. Hemen denemeyi ve efsane yoğurt kürünü arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin!

Beslenme ve Diyet Yöneticisi – Emzirme Danışmanı Beyza Uyan

Çokça sevgiler,

Instagram: https://www.instagram.com/dytbeyzauyan/

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın

Bebeğiniz için Antibakteriyel Bir Hijyen Ortamını Nasıl Sağlayabilirsiniz?

Bebeklerde Salya Neden Oluşur?

Bebeklerde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?