erkek çocuk saç kesim modelleri

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Bu yılın en trend erkek çocuk saç modellerini sizler için listeledik!

Erkek çocuk saç modeli seçimi oldukça önemli. Anne babalar, çocuklara hem rahatsızlık vermeyecek hem de sevimli duracak saç modelleri tercih etmeliler. Erkek çocuk saç modellerinde çeşit çok ancak önemli olan çocuğunuza yakışacak ve onun rahat etmesini sağlayacak saç modelini bulmakta.

Gelin birlikte erkek çocuk saç kesim modellerini inceleyelim.

Asker Tıraşı Saç Modeli

Erkek çocuk saç modeli denilince en klasik model asker tıraşı akla geliyor. Asker tıraşında saçın her yeri eşit uzunlukta oluyor. Erkek çocuk saç kesim modelleri arasında en sempatik görünenlerden biridir. Bu saç modeli özellikle yuvarlak yüzlü çocuklara çok yakışıyor.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Klasik Saç Modeli

En sevilen çocuk saç stillerinden biri klasik saç modeli oluyor. Klasik saç modelinde saçların yan tarafları kısa, ön tarafı ise biraz daha uzundur. Özel günlerde saçların ön kısmını saç jölesiyle yukarı doğru şekillendirerek sevimli bir stil yakalayabilirsiniz.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Yana Doğru Kısa Saç

Kıpır kıpır, yerinde duramayan erkek çocukları için kısa saç modelleri en uygun tercihtir. Kısa saç modelleri arasında en çok yana doğru şekillendirilen stiller ön plana çıkıyor. Bu stil için banyodan sonra saçın ön kısmını yana doğru tarayarak şekillendirebilirsiniz.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Mohawk Saç Modeli

Bu model, saçlarda eğlenceyi seven erkek çocukları için çok uygun. Saçın yan kısımları 3 numara tıraşlı, üst ve ön kısımları daha uzun olduğu bu saç modeliyle çocuğunuz çok rahat edecek.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Uzun Dağınık Saç Modeli

Erkek çocuk kısa saç modellerine biraz ara verip uzun saçlara bakalım. Çocuğunuzun içindeki özgür ruhu dışarı çıkarmak için uzun ve dağınık saç modellerine göz atmalısınız. Bu tür saç modelleri özellikle okullar kapandığında çok kullanışlı olacaktır. Bu saç modeli çocuğunuzun yaşı biraz daha büyüdükten sonra tavsiye edilmektedir çünkü çocuğunuz oyun oynarken ya da günlük herhangi bir aktivitesinde rahat olmak ister.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Kahküllü Saç Modeli

Kaküllü çocuk saç modelleri, özellikle renkli gözlü çocuklarda göz renginin daha belirgin olmasını sağlar. Banyodan sonra tarayıp öne doğru kurutarak şekillendirilebilir. Ancak küçük yaşlarda bu saç modeli pek tercih edilmemektedir.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Dalgalı Saç Modeli

80’li yılların modası olan aslan yelesi saç modeli günümüzde de rağbet görüyor. Küçük yaşta çocuklar için pek tercih edilmese de dalgalı saçlar da çok tarz duruyor.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

Çizgili Saç Modeli

Son yılların gözdesi olan çizgili saç modeli epey popüler ve çok fazla tercih ediliyor. Bu modelde saçların tek bir tarafa taranıp seyrek olan kısma çizgi şeklinde şekil verilmesi sonucu ismi bu şekilde kalmıştır. Messi saç modeline çok benzemekte.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

 

Bebeğiz büyüdükçe saç kesimi de onun konfor ve isteğine göre değişecektir. Peki ya siz bebeğinizin saçlarını hangi modelde kestiriyorsunuz? Yorum olarak bırakmayı ihmal etmeyin.

Post navigation

Bir yanıt yazın

Çocuğunuza Yeme Alışkanlığı Kazandırmanın Püf Noktaları

Bebeklerde Damak Tadı Oluşumu ve Besin Reddi

Bebek Bakıcısı Seçiminde Ailelerin Dikkat Etmesi Gerekenler