Emzirme Döneminde Size Destek Olacak 5 Ürün

Emzirme Döneminde Size Destek Olacak 5 Ürün!

Herkese merhaba, emzirme döneminde her anne desteğe ihtiyaç duyuyor öyle değil mi? Bu yazımda emzirme döneminde sizlere destek olacak ürünleri bir araya topladım, umarım faydalı olur.

Anne sütü şüphesiz bebeğinize vereceğiniz en güzel miras, emzirmek hem size hem bebeğinize sayısız fayda sağlıyor. 0-6 aylık bebek beslenmesi ile ile ilgili daha fazla detay öğrenmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

0-6 Aylık Bebek Beslenmesi: https://www.bebek.com/0-6-aylik-bebek-beslenmesi/

Emzirme Döneminde Sizlere Destek Olacak Ürünler

  • Anne Sütü Kaşığı

Silikon-kasik

Anne sütünün üretimi için bebeğinizi bol bol emzirmek önemli bir yere sahiptir. Ancak bazı durumlarda anne sütünün sağılması gerekir. Örneğin; anne bebeğinden uzak kaldığında, anne veya bebek hastaysa süt üretiminin devam etmesi için, göğüs çok doluysa..

Peki sağılmış anne sütünü bebeğimize nasıl vermeliyiz?

Herkesin bildiği üzere biberon maalesef meme reddine sebep olabiliyor. Biberona alışan bebek anne memesini emmek istemiyor. Bu sebeple en ideali anne sütü kaşığı ile bebeğimize sağılmış sütü vermek.

Hazır indirim varken anne sütü kaşığını kaçırmayın derim!

Ürünü incelemek ve stoklar bitmeden satın almak için bağlantıya tıklayın: https://www.e-bebek.com/materni-flowcup-ac-kullan-anne-sutu-emzirme-kasigi-kasikli-biberon-p-mtr-002/

Gümüş Kapak

  • Göğüs Ucu Koruyucu Gümüş Kapak

Emzirme döneminde göğüs ucu yaraları, çatlakları en çok karşılaşılan problemlerden biri değil mi? Merak etmeyin yetiştik. Eğer bu yazıyı okuyorsanız artık göğüs ucu çatlakları ile uğraşmanız gerekmeyecek.

Bebeğin etkin emmemesinden, yanlış emzirme pozisyonları sonucu oluşan göğüs ucu çatlaklarını, yaralarını önlemek için ilk olarak bebeğinizin etkin emdiğinden ve doğru emzirme pozisyonundan emdiğine emin olmanız gerekir.

Göğüs ucu yaralarını ve çatlaklarını önlemek için gümüş kapaklar bu süreçte en büyük destekçiniz olacak. Emzirme dönemindeki anneler için dizayn edilmiş 925 ayar koruyucu gümüşten yapılmış olan kapaklar sürtünmeler için koruyucu bir kalkan görevi görür. Çok havalı değil mi?

Eğer göğüs ucu yaraları ile başınız dertte ise birincisi emzirme öncesi kendi sütünüz ile masaj yapın ve sonrasında gazlı bez ve streç ile kapatıp bekletin. Gün boyu ise gümüş kapak kullanın acıdan eser kalmayacak göreceksiniz…

Ürünümüze ulaşmak için hemen bağlantıya tıklayın!

baby mom Gümüş Göğüs Ucu Koruyucu Kapak 2li 925 Ayar – https://www.e-bebek.com/baby-mom-gumus-gogus-ucu-koruyucu-kapak-2li-925-ayar-p-bym-010

Emzirme Döneminde Sizi Destekleyen Ürünler konulu videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

  • Emzirme Minderi

Emzirme Minderi

Emzirme döneminde yapılan en büyük yanlışlardan birisi sanırım annenin beslenme anında rahat olmaması.. İlk olarak besleme anında siz rahat olmalısınız, uçakta bile ilk olarak maskenizi siz takın sonra bebeğinize takın demiyorlar mı?

Emzirme anında görseldeki gibi siz arkanıza yaslanmalısınız. Bebeğinizin üzerine eğilmemelisiniz çünkü bebek dolu bir göğüs ile arada sıkışmamalı. Burada bebeğinizi size yaklaştırmak için emzirme minderi eeennn büyük destekçiniz olacak!

Emzirme minderini stoklar tükenmeden hemen satın almak için bağlantıya tıklayın:

baby mom Eko Emzirme ve Destek Minderi – https://www.e-bebek.com/baby-mom-eko-emzirme-ve-destek-minderi-p-byp-ls016

Emzirme Önlüğü

Bebeğinizi her ortamda rahatlıkla emzirebilmek hayal değil. Emzirme önlükleri sayesinde dışarı çıktığınızda emzirme odası aramanız gerekmeyecek!

Birbirinden güzel tasarımları ve konforu ile emzirme önlükleri sizin emzirme döneminde en büyük destekçilerinizden biri..

Emzirme önlüklerini incelemek ve hemen satın almak için bağlantıya tıklayın:

baby mom Desenli Emzirme Önlüğü – https://www.e-bebek.com/baby-mom-desenli-emzirme-onlugu-asortili-p-byp-ls18

  • Termal Süt Saklama ve Taşıma Çantası

Süt Saklama Çantası Süt Saklama Çantası

Termal süt saklama ve taşıma çantaları da emzirme döneminde en büyük destekçiniz öyle değil mi? Termal çantalar içerisine koyduğunuz besini 4 saate kadar sıcak/soğuk muhafaza ediyor..

Sadece emzirme döneminde değil ek gıda sürecinde hatta iş yerine evden yemek götürüyorsanız bu süreçte bile termal çantalar sizin en büyük destekçiniz olacak!

Eşsiz tasarımları ve konforlu termal çantamızı keşfetmek için bağlantıya tıklamanız yeterli

baby mom Termal Süt Saklama ve Taşıma Çantası – https://www.e-bebek.com/baby-mom-termal-sut-saklama-ve-tasima-cantasi—gokkusagi-p-byp-nlp002

Emzirme döneminde önerdiğimiz 5 ürünü sizler için derledim, umarız yardımcı olmuştur yazımız

Yazımızı faydalı buldunuz mu? Arkadaşlarınız ile paylaşıp daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olur musunuz?

Bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyorduk..

Kocaman sevgiler..

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın

Bebekler Nasıl Görür?

Emzirme Döneminde En Sık Karşılaşılan 3 Problem!

Kış Aylarında Bebek Bakımı Nasıl Olmalıdır?