Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (29 Mayıs – 4 Haziran 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (29 Mayıs – 4 Haziran 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu haftaya Ay Başak burcundayken başlıyoruz. Dolayısıyla kendimizi maddi açıdan güvende hissetmek ve başkalarına yardımcı olmayı isteyeceğimiz bir haftadayız. Günlük rutin işler, çalışma koşulları ve sağlık konularını gündeme taşıyabilir. Bu alanda bir şeyleri detaylandırıp, düzen ve tertip getireceğimiz durumlarla meşgul olacağız gözüküyor.

Bir diğer yandan çarşamba günü her türlü ilişkiler açısından dengesizlikler, kadınlarla ilgili sorunlar ve müsriflik gibi temalara açık bir zaman dilimi.

Perşembe günü ise çok krizli durumlara açık, gergin ve stresli bir gün diyebilirim. Sağlıkla ilgili durumlar, maddi konularda kayıplar, engeller, aşırılıklara kaçan durumlar söz konusu olabilir. Aman diyeyim söz dalaşlarına, tartışmalara girmeyin. Bugünün zorluklarının farkında olarak hareket etmenizi tavsiye ederim.

Hafta sonuna doğru duygular ve akıl arasında çelişkiler, beklenmedik durumlara açık olsa da maddi ve manevi anlamda güzel bir akış söz konusu olacak. Bir yandan mana ve maneviyat alanımız gelişirken, diğer yandan somut olanla ilişkimizin güçlendiği de zamanlardayız.

Jüpiter ve kuzey ay düğümü kavuşumu zorluklara su serper nitelikte olacaktır. Haritalardaki yerleşiminize göre bilgi, bilgelik gibi şeylerle alakalı olarak, hem ruhsal hem de finansal açıdan kadersel bir şekilde şans ve fırsatları da beraberinde getirecektir.

Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Yay Burcu dilekler, iyimserlik, coşkun duygularla ilişkilidir. Yurt dışı, yabancılar, hukuksal mevzular, uzak seyahatler, yayıncılık ve eğitimle ilgili konularla alakalıdır. Satürn Ay ve Güneşe kare açı yapması nedeniyle bu alanlarda bazı testlerle beraber aksamaların olabileceğini anlatır.Diğer taraftan bu dolunay içinde önemli şifalanmaları, bilinç sıçraması gibi önemli uyanışları beraberinde getirecek.

İthalat-ihracat, turizm, ticaret ve finansal konularda beklenmedik durumlara gebe stresler olsa da fikirler, konuşmalar ile aydınlanma ve değişimlere gidilebilir. Yepyeni keşif ve icatlar, teknolojik gelişmelere açık konuları içinde barındırıyor olacak. O sebeple sizler de haftanızı bu enerjilere göre yönlendirebilirsiniz.

Gelelim böyle bir gökyüzünde 29 Mayıs – 4 Haziran arası sevgili çocuklarımız burçlarına göre
nasıl etki alacaklar. Yorumları okurken çocuğunuzun yükselen burcunu da okumayı unutmayın.

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Haliyle bazı endişe ve huzursuzluklar hissetmesine neden olabilir. Koç bebeklerimizin sağlıkla ilgili olarak özellikle hazımsızlık kaynaklı rahatsızlıkları olabilir. Beslenmesi, yeme içme, uyku düzeni gibi günlük rutinlerinde düzene girmesi gereken konularda harekete geçebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinde ilginize ve şefkatinize daha fazla ihtiyaç duyabilir.

Evde beraber vakit geçirebileceği varsa kardeşleriyle birlikte ona iyi gelecek aktiviteler yapmak çok hoşuna gidebilir. Ayrıca çocuğunuzun zeka geliştirici oyuncaklar yada oyunlar ilgisini çekebilir. Teknoloji, telefon gibi iletişimsel konular fazlaca odağında olabilir.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa çocuklarımız bu hafta şanslı ve korundukları bir haftadalar. Çünkü Jüpiter ve kuzey ay düğümü boğa burcunda kavuşuyor. Büyümeye ve gelişme adına içinde güzel fırsatlar barındırıyor. Eğitimle ilgili olan çocuklarımız içinde çok geliştirici bir süreç olacaktır.

Yaşıtlarıyla aralarında kırgınlıklar, küstüm oynamıyorumlar olabilir:) Üstüne çok gitmemek de fayda var. Bu dönem iştahlarında artış olabileceği gibi kilo alımına da neden olabilir.

Ayrıyeten şekerli gıdalardan bir müddet uzak durulmalı. Ev içinde olabilecek kazalara ve sakarlıklara da dikkat edilmeli.

bebek-burclar

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Güneş burçlarında hareket ederken, onlar bir taraftan büyüyor, bedenini ve kendini keşfettiği, zaman zaman size merak ettiği soruları olabilir. İletişimsel anlamda çok aktif olunan bir dönem olduğu için olup biten her şeye karşı merakları daha da artabilir. Geziler, kısa seyahatler, akraba ziyaretleri alanında hareketlilikler söz konusu.

Kardeşleri ve yakın çevresindekilerle aralarında bazı kıskançlık kaynaklı gerilimlere dikkat edilmeli. Ayrıca ilgiyi üzerine çekmek isteyeceği için takdir edilmek her zamankinden fazla isteyebilir. Sağlık anlamında da temkinli olunması gereken bir zaman dilimi olabilir.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta boyunca Yengeç burcu çocuğunuz içine kapanık olmak ve daha arka planda kalmak isteyebilir. Gizli olan her şeye ilgisinin arttığı, daha yoğun rüyalar gördüğü bir süreçte.

Öğrenmeye, bilgi edinmeye daha meraklı olabilirler. Bu dönem çocuğunuza okunan kitaplar onlar açısından çok uyandırıcı olabilir. Fakat hafta ortasından itibaren spor aktiviteleri gibi hareketin olduğu parklar, çocuk alanlarında ise sakarlıklara, kazalara ve kargaşaya dikkat.

Tavsiyem daha çok doğada daha sakin alanlarda bulunmaları, vakit geçirmeleri onlar açısından daha verimli olur.

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili bebeveynler bu hafta aslan bebeğinizin korkuları daha çok ortaya çıkabilir, rüyaları yoğun ve karmaşık olabilir. Kendi bedeniyle alakalı, sağlık gibi alanda huzursuz olabilir.

Özellikle bu hafta aile içinde yaşanabilecek güç çekişmeleri, krizler, gerginlik gibi durumlar varsa çocuğunuzu içsel olarak etkileyebilir. Size tavsiyem bu hafta onların görsel hafızalarını güçlendirecek bol bol resim, boyama gibi aktivitelere yöneltmeniz. Böylelikle onların iç dünyasını anlamanıza da yardımcı olacaktır.

 

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu haftaya Ay başak burcunda başladık. Haliyle temizlik hijyen, detay gerektiren konular önem kazanacaktır. Buna dikkat edilmezse 1 haziranla beraber sağlıkla ilgili konularda hassasiyetin artığı bir dönem olabilir.

Dikkat etmeniz gereken şey çocuğunuz söylemlerinizi daha sert, keskin algılayıp içine kapanabilir. Ufkunu genişletecek eğitimler, yolculuklar, seyahatler, uzak akrabalarla geçirilen alanlar açısından gayet destekleyici gözüküyor.

Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili bebeveynler bebeğiniz bu hafta oldukça duygusal olduğu, çevresine de isteklerini daha fazla dikte etmeye çalıştığı bir dönem olacaktır. O yüzden sizin onun yanında olduğunuzu ve desteklediğinizi görmek isteyecek. Birlikte gezmelere belki seyahatlere gidiyorsunuz, ya da uzaklardan akrabalarınız ziyarete geliyor olabilir!

Ancak bu hafta arkadaşlar ve sosyal çevrede kendisini güvende hissetmeyebilir. Bunun dışında yaşına göre iletişimsel konularda konuşma veya eğitimsel alanda kendini çok rahat bir şekilde ifade edecek ve gösterecektir.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta boyunca çocuğunuz kendini daha düşük enerjide hissedebilir. Kendini ifade etmekte zorlandığı bir zaman olabilir. Evde tartışmalar, gerginlikler olabilir. Bunları hissedeceğinden dolayı daha dikkatli olmakta fayda var. Korkuları baskın olabilir, kendini güvende hissetmek isteyecektir.

Bu dönemde bağışıklık sistemi, üşütme gibi rahatsızlıklara karşı da tedbirli olmakta fayda var. Yine hafta boyunca sanatsal yönden yeteneklerini ön plana çıkaracak renkler, müzik, dans, yaratıcılık alanlarında oldukça üretken olacaktır.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta boyunca yeni alışkanlıklar ve rutinler kazandırmak için gayet güzel etkiler mevcut. Özellikle hafta sonuna doğru güzel uyanışlar ve farkındalıklar yaşamaya açık olacağınız için çocuğunuzla ilgili ‘’daha önce ben bunu nasıl düşünemedim’’ tarzında önemli kararlar alabilirsiniz.

Pazar günü burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu yüzden biraz daha huzursuz, endişeli, kendini ifade etmekte zorlanıyormuş gibi hissedebilir. Sağlık konusunda temkinli olunmalı, problemi olsa bile çabuk iyileşip şifalanacakları bir zaman dilimi olacaktır.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Çocuğunuzun bu hafta harcamaları konusunda yeniden yapılandırmaya gideceğiniz koşullar olabilir. Bu harcamalar eğitim veya sosyalleşmesi adına yapılan konularda olabilir. Aklını netleştirmekte, konsantre olmakta zorlanabilir. Fakat yetenekleri açısından desteklenirse beklenmedik performansla sizi bile şaşırtabilir.

Ellerini kullanabileceği belki müzik aleti kullanması veya sanatsal yanını kuvvetlendirecek resim gibi alanlara yönlendirmek onlar açısından faydalı olacaktır.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Son derece özgür ve zeki bir yapıya sahip olan bu çocuklar, herhangi bir şekilde sıkıntıya gelemez. Size tavsiyem bu hafta baskı ve zorla bir şeyleri dayatmak onlara hiç iyi gelmeyecektir.

Endişelerini daha iyi anlamak için ailece hep birlikte çeşitli oyunları bir araç olarak kullanabilirsiniz. Çünkü bu dönemde kendini rahatlıkla ifade edemeyebilir. Oyun aracılığıyla duygularını tanıma imkânı bulabilirsiniz. Özellikle zeka oyuncakları, resimli kitaplar, maketlerle oynamaya bayılacaktır.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu çocuğunuz bu hafta hiç olmadığı kadar hareketli, konuşkan olabilir. Özellikle de yeni alışkanlıklar ve rutinler kazandırmak için harekete geçebilirsiniz. Aile ev yuvada yerleşimle ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Evde ilişkiler adına uyumu yakalamak ve yanında olup, destek olmanız çok hoşuna gidecektir.

Sağlık anlamında ateşli hastalıklar gibi üşütme kaynaklı sorunlara karşı dikkatli olunmalı. Uyku düzenine gereken önemi vermelisiniz bu hafta genelinde. Ayrıca görünmez kazalara karşı daha temkinli ve korumacı olmanızı tavsiye ederim.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

Instagram:  www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın