Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 8 Pişik Kremi

Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 8 Pişik Kremi

Bebeğinizin pamuk gibi yumuşak ve hassas cildinde zaman zaman kızarıklıklar, pişikler ve tahrişler meydana geliyor. Bu durum sizleri korkutsa da moralinizi bozmasın. Size önereceğimiz en iyi 8 pişik kremini bebeğinizin minik poposunda düzenli kullanıp gönül rahatlığıyla pişik derdine son verebilirsiniz!

Pişik Kremi Seçim Rehberi

Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem 100 ml Pişiğe karşı İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterip rahatlatır.
baby me Pişik Kremi 100 ml Koruyucu, Paraben, Fenoksietanol, Alkol, Parfüm, Alerjeni ve Boyar Madde İçermez.
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 ml Koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı bulunur.
Penaten Bebek Bakım Kremi 150 ml Bebeğinizin bezi ıslansa da, cildinin ıslaklığı emmesini önler ve uzun süreli kuruluk sağlar.
Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 ml Balmumu, karite yağı ve Ayçiçek yağı içerir. Mineral yağ içermez ve glutensizdir.
Nivea Baby Pişik Önleyici Krem 100 ml İçeriğindeki %20 çinko oksit sayesinde kızarıklığı önler, cildi yatıştırır ve rahatlatır.
Bepanthol Pişik Önleyici Merhem 150 ml İçerisinde %5 oranındaki Pro-vitamin B5 ile cildi nemlendirir.
Uni Baby Pişik Kremi 75 ml Pişikli bölgedeki sıvı kaybını önleyerek 30 dakika içerisinde kızarıklığı gidermeye başlar.

Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem 100 ml

Desitin Günlük Koruma Pişik Önleyici Krem ile bebekleriniz kendisini çok daha iyi hissedecek. Cildi hızlı bir şekilde yatıştırma ve yumuşak kalmasını sağlama özelliği ile bebeğinizin cildini kızarıklık ve tahrişe karşı korur.

Pişiğe karşı İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterip rahatlatır. Çinko oksit içeriği ile ciltte koruyucu bir bariyer oluşturur. Avena Sativa Kernel Özütü ve Hellanthus Annuus tohum yağı içerdiğinden cildi hızlı bir şekilde yatıştırır.

Lanolin içeriği ile cildi nemlendirirken bir yandan parfüm ve paraben içermiyor oluşu bizden tam puan aldı. 😊

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/desitin-gunluk-koruma-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-des-8428/

baby me Pişik Kremi 100 ml

baby me Pişik Önleyici Bebek Krem diğer pişik kremlerine göre daha uygun fiyatlıdır ve bebeğinizin sağlığı düşünülerek özel olarak tasarlanıp üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildine uygun geliştirilmiş baby me Pişik Kremi, %20 Çinko Oksit içeriği ile cilt bariyerinin korunmasında destek olur.

Bebek bez bölgesini yumuşatarak idrar, dışkı ve bez teması dolayısıyla oluşabilecek hassasiyeti önler.

Cildin nefes almasına engel olmadan içeriğindeki Aloe Vera Özü, Vitamin B5 ve E Vitamini sayesinde pişiğe karşı güvenilir koruma sağlarken kızarıklık ve tahriş oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Koruyucu, Paraben, Fenoksietanol, Alkol, Parfüm, Alerjeni ve Boyar Madde içermez. Deneyen anneler tarafından onaylanmıştır. 👍😊

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/baby-me-pisik-kremi-100-ml-p-bae-20074/

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 ml

Sudocrem Bebek Bakım Kremi, pişik önleyici kremler arasında annelerin en çok tercih ettiği bakım kremlerinden biridir diyebiliriz.

En önemli özelliklerinden biri, Sudocrem’in koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı olması ve bu taban cilt ile temas eden herhangi bir tahriş edici etkeni durdurmaya yardımcı olmasıdır.

Yumuşatıcı etkisi ile cildi yumuşatarak yatıştırmaya ve bebek bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve tahrişi önlemeye yardım eder.

Ayrıca Sudocrem’in geniş bir kullanım alanı vardır, tüm cilt tiplerine uygundur. Güneş yanıklarında ve küçük yaralanmalarda iyileşmeye yardımcı olduğundan çok amaçlı bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/sudocrem-bebek-bakim-kremi-125-ml-p-sud-14007/

Penaten Bebek Bakım Kremi 150 ml

Penaten Bebek Bakım Kremi tüm vücut tipleri için uygundur. İçerisinde çinko oksitleri, doğal yün yağı, panthenol bulunur.

Bebeğinizin bezi ıslansa da cildinin ıslaklığı emmesini önler ve uzun süreli kuruluk sağlar. Bebeğinizin bez bölgesinde oluşan pişikleri engellemekte baş yardımcılarınızdan biri olmaya aday. Alerjik madde ve boya içermemesi ile birçok annenin onayını alıp, kurtarıcı ürün olmuştur.

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/penaten-bebek-bakim-kremi-150-ml-p-pat-4076/

Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem 100 ml

Pişiği oluşmadan önlemek, pişik oluştuktan sonra tedavi etmekten daha kolaydır. Bu sebeple Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem, tam da aradığınız ürün!

Sebamed marka güvencesiyle, annelerin tercihleri arasında olan pişik önleyici kremlerinden biri.

İçeriğindeki nemlendirici faktörler ve maddeler ile bebeğin cildinin bakımını ve tahriş olmasına karşı koruma sağlıyor. Bebeğin derisinin terlemesini ve nefes almasını engellemiyor. PH 5.5 değeri sayesinde bebeğin cildinin doğal gelişimini destekliyor.

İlk günden itibaren dış etkenlere karşı koruma sağlıyor. Paraben içermiyor ve annelerin olmazsa olmazı!

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/sebamed-bebek-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-seb-13150

Nivea Baby Pişik Önleyici Krem 100 ml

Nivea Baby Pişik Önleyici Krem, İçeriğindeki %20 çinko oksit sayesinde kızarıklığı önler, cildi rahatlatır ve aynı zamanda yatıştırır.

Ayrıca suya dayanıklı kompleks ile cildin nefes almasına engel olmayan etkili bir bariyer oluşturarak bez bölgesinin kuru kalmasını sağlar, pişik oluşumuna karşı koruma sağlar.

Tabii ki pişik kremlerimizde olmazsa olmaz pantenol sayesinde cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir, cildin tahriş olmasını da önler. Alerji riski azaltılarak, tolere edilen formüle sahip Nivea Baby Pişik Kremi siz annelerimiz tarafından oldukça sevildi. 😀

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/nivea-baby-pisik-onleyici-krem-100-ml-p-niv-4794

Bepanthol Pişik Önleyici Merhem 150 ml

İçerisinde %5 oranındaki Pro-vitamin B5 ile cildi nemlendiren Bepanthol Pişik Önleyici Merhem aynı zamanda cildin sahip olduğu bariyer fonksiyonunu koruyarak bebeğinizin cildinin yumuşak, pürüzsüz, nemli ve esnek tutulmasına yardımcı olur.

İçeriğinde yer alan lanolin sayesinde cildi kayganlaştırıcı yapısıyla pişik oluşumunun sebeplerinden biri olan sürtünmeyi azaltır.

Parfüm, renklendirici, koruyucu madde veya antiseptik içermez bu sayede sizler gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her bez değişiminde kullanıma uygun ve yapışkan olmayan yapısıyla bebeklerinize ekstra rahatlık, siz annelerimize de kolay temizleme imkânı sunar. Bepanthol siz annelerin gönlünü çoktan fethetti bile! 😎

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/bepanthol-baby-pisik-onleyici-merhem-100-gr-p-bpn-0382

Uni Baby Pişik Kremi 75 ml

Uni Baby Pişik Kremi Panthenol, lanolin ve bitki özleri sayesinde cilde nem kazandıran özelliğe sahiptir.

Pişikli bölgedeki sıvı kaybını önleyerek 30 dakika içerisinde ürünün uygulandığı bölgedeki kızarıklık derecesinde gözle görülür şekilde azalma sağlamaya yardımcı olur bu da bebekleriniz için oldukça rahatlatıcı bir özelliktir.

Hızlı emilen yumuşak formülü ile bebeğinizin cilt PH değerine uygundur. Siz annelerimizin en dikkat edilen özelliklerden bir diğeri de bitkisel özler içeren formüle sahip olmasıdır. Bu sayede cildin nem seviyesini dengeler ve hipoalerjeniktir.

Uni Baby Pişik Kremi alkol, boya, paraben ve parfüm içermediği için siz değerli annelerimizin ilk tercih ettiği ürünlerden birisidir.

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;
https://www.e-bebek.com/uni-baby-pisik-kremi-75-ml-p-uni-74041

‘’Yenidoğan Bebeklere Bakım Kılavuzu’’ konulu yazımızı incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Yenidoğan Bebeklere Bakım Kılavuzu: https://www.bebek.com/yenidogan-bebeklere-bakim-kilavuzu/

Siz de yazımız hakkındaki fikir, öneri ve sorularınızı yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sağlıkla kalın. 

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın