uni-baby-ile-bebeginizin-cildine-ozel-ilgi

Uni Baby ile Bebeğinizin Cildine Özel İlgi

Anne ve baba olmak beraberinde birçok güzelliği getiriyor. Elbette bu güzelliklerin yanında çok meşakkatli geçecek olan zamanların da olacağını söylememek olmaz. Bebeğinizin bakımı, beslenmesi, uykusu ve giyinmesi dahil birçok konuda daha titiz davranmaya çalışacak, hep onun için daha iyisi olsun isteyeceksiniz. O halde bebekleri için hep iyisini isteyenlerin markası olan Uni Baby ile çoktan tanımış olmalısınız. Eğer henüz tanışmadıysanız yazımızı okumaya devam edebilir ve hemen keşfedebilirsiniz!

Çocuk Gelişiminde Bakımın Önemi

Bebek bakımı bebeğin sağlığı, bilişsel ve fiziksel gelişimi için oldukça önemlidir. Bebekler her anlamda iyi bir bakım aldığı sürece sosyal hayatlarında da iyi iletişimler kurarlar, sağlıklı birer birey olma yolunda ilerlerler. Bunların yanında elbette ki bebeğinizin temizliği de çok önemlidir. Pişik olmaması için onun hassas cildine iyi gelecek bezlerin seçimi, vücudunun daima nemini koruyabilmesi için kullanılan losyon ve kremler, duş sırasında kullanılan ürünler, duş sonrası cildine iyi gelecek yağlar, temizliği için kullanılan ıslak mendiller ve benzeri ürünler onun için uygun olan, içeriği doğal ve temiz alternatiflerden yana seçilmelidir.

Bakım Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 • Ürünlerin içeriğinin okunması
 • Hassas bebek ciltlerine özel olması
 • Yüksek parfüm içermemesi
 • Alkol içermemesi
 • İçeriğinde zararlı kimyasalların bulunmaması
 • Dermatolojik testlerden geçmiş olması
 • Hipoalerjenik olması
 • Deneyen ebeveynlerin üründen memnun olması
 • Boyar madde içermemesi

Ebeveynlerin Yeni Tercihi: Uni Baby

Türkiye’nin öncü bebek markası Uni Baby, ebeveynlerden ve bebeklerin farklı gelişim dönemlerinde değişen ihtiyaçlarından aldığı ilhamla yola çıkarak yenilendi. Mendilden şampuana ve deterjana tüm ürün ailesini bebeklerin gelişim evrelerine göre şekillendirdi.

Henüz gelişimini tamamlamamış olan ilk 6 aydaki bebek cildinini hassasiyeti için Türkiye’nin doğallığı onaylı tek yenidoğan mendili geliştirdi. Yenilenen mendilin doğal içeriği %100 bitkisel lifler ve organik pamuk içeriyor. 6. ayı ile birlikte ek gıdaya başlayan miniklerin hassaslaşıp pişiğe yatkınlık gösterebilecek ciltleri içinse Türkiye’nin tek prebiyotikli mendili Hassas Dokunuş’u özel olarak geliştirildi. 12. aylarından sonra keşfetmeye ve öğrenmeye başlayan bebeklerinizin hareketlendiği ve çevresini tanımaya başladığı bu süreçte onların enerjisine eşlik edebilecek, ebeveynlere tek seferde kolay ve pratik temizleme imkanı sunan İlk Adım ıslak mendilleri üretti. 24 ay ve sonrasında artık motor becerileri de gelişmiş bebekler için dışarıda, evde, okulda veya parkta vakit geçirirken etkili olabilecek ve her anlamda pratiklik kazandırabilecek Aktif serisini geliştirdi.

ebeveynlerin-yeni-tercihi-uni-baby

Yenilenen ve ihtiyaca özel çözümler sunan yeni Uni Baby ürünleri  doğal ve narin içerikleriyle de ebeveynlerin tercihi oluyor.  Dilerseniz sizler de Uni Baby ürünlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ebeveynler Neden Uni Baby Ürünlerini Tercih Ediyor?

Bebeğinizin o narin, hassas ve yumuşacık cildine dokunmaya kıyamıyor ve onun için en uygun olabilecek bakım ürünlerini seçmeye çalışıyorsunuz. Biliyoruz. Piyasada birbirinden çok marka ve ürün varken bebeğinizin için doğru ürünü seçerken karar verme aşamasında genellikle içeriği temiz, doğal ürünleri seçmeye elbette ki özen göstermelisiniz.

İşte bebeğiniz için Uni Baby ürünlerinden yana tercih yapabilmeniz adına sizi yönlendirebilecek birkaç sebep:

 • Uni Baby ailesi ürünleri bebeklerin gelişim evrelerine ve farklılaşan ihtiyaçlarına göre yenilenmiştir.
 • Doğallığı COSMOS sertifikası ile onaylı olan Türkiye’nin ilk ve tek Yenidoğan Islak Pamuk Mendili’ni kullanıcılarıyla buluşturmuştur.
 • Uni Baby Islak Mendilleri %100 bitkisel kaynaklı lifleri, organik pamuk dokunuşu ve doğallığı ile ebeveynlerin tercihleri arasındadır.
 • Uni Baby Yenidoğan mendilin yanısıra, yenidoğan şampuan ve  yenidoğan sıvı sabun ürünleri de yenidoğan uzmanlığı ile doğal kaynaklı içeriklerle üretilmektedir.
 • Uni Baby 6-12 ay arasında olan ve ek gıdaya başlayan bebeklerin hassaslaşan ciltleri için, nemlendirme etkisi bulunan ve etkinliği klinik çalışmalarla onaylanan, Türkiye’nin ilk ve tek prebiyotikli ıslak mendilini üretmiştir.
 • Tüm Uni Baby ıslak mendillerin kapaklı oluşu anne ve babalara kullanım kolaylığı sunmaktadır.
 • Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut Köpük Şampuanı %95 doğal kaynaklı içerik ve saflaştırılmış su formülüyle yenidoğan cildinin ihtiyacına göre geliştirilmesiyle ebeveynlerden tam puan almıştır.
 • Uni Baby Yenidoğan Saç ve Vücut Şampuanı Tatlı Rüyalar, Eğlenceli Banyolar ve Kolay Tarama çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara çözüm sunar. Bebek ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına uygun olacak ürünleriyle raflarda yerini almış ve anne babaların tercihlerinden olmuştur.
 • Bunlarla beraber Uni Baby Bebek Deterjanları da bebeklerin gelişim evrelerine göre yenilenmiştir.  0-6 aylık döneminde olan bebekler için çok ince, hassas ve geçirgen olan yenidoğan bebeklerin cildi için %100 doğal kaynaklı sıvı sabun formülü ile Yenidoğan Sıvı Çamaşır Sabunu, 6-12 aylık dönemde ek gıdaya başlayan bebeklerin kıyafetlerinde oluşabilecek lekelere özel geliştirilen parfümsüz Hassas Dokunuş Sıvı Çamaşır Deterjanı ve 24 ay ve üzeri bebekler için daha güçlü lekelere çözüm bulabilen Aktif Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Uni Baby anne ve babaların en güvendiği yol arkadaşı olmaya devam etmektedir.

Siz de Uni Baby Ürünleri ile tanışmak, bebeğinizin hassas cildine iyi gelecek ürünleri hemen keşfetmek için tıklayın.

 

Post navigation

Bir yanıt yazın

Bebeklerde Göz Temizliği Nasıl Yapılır?

Anne Sütünü Sağma Teknikleri

Bebeğin Yarı Kırkı Nasıl Çıkarılır?