Çocuğunuzun En Çok Seveceği Oyuncağı Buluyoruz!

Çocuğunuzun En Çok Seveceği Oyuncağı Buluyoruz!

Çocuğunuzun En Çok Seveceği Oyuncağı Buluyoruz!
Hikaye kitabı!

Sizin de aslında farkında olduğunuz gibi çocuğunuz tam bir kitap düşkünü! Bıraksanız kitapların sihirli dünyasında uzunca vakit geçirebilir! Dil gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim açısından oldukça önemli olan kitaplar ile çocuğunuzun kitap koleksiyonuna eklemeler yaparak onu mutlu edebilirsiniz. e-bebek.com'u ziyaret ederek hikaye kitaplarına göz atmayı unutmayın!
Işıklı ve müzikli uzay roketi!

Eminiz siz de farkındasınız ki çocuğunuzun teknolojik aletlere ve ekrana karşı büyük bir ilgisi var. Elbette sınırlı ve kontrollü bir şekilde kullanıldığında ve oynandığında telefon, tablet gibi araçlar ulaşılması güç olan bilgilere ve kaynaklara ulaşım imkânı verir. Önemli olan bu zamanı dikkatli değerlendirmek! e-bebek.com'u ziyaret ederek müzikli, teknolojik oyuncaklara göz atmayı unutmayın!
Puzzle City!

Muhtemelen çok şaşırmayacaksınız ama çocuğunuzun inşa etmeye ve bir şeyler oluşturmaya karşı oldukça fazla ilgisi var. Hayal gücü, motor gelişimi ve problem çözme becerilerini geliştireceği oyuncaklar ile çocuğunuzu mutlu edeceğinize eminiz! e-bebek.com'u ziyaret ederek birbirinden güzel bloklara göz atmayı unutmayın!
Kinetik Kum Seti

Verdiğiniz cevaplara göre sizin de aslında farkında olduğunuz bir sonuçla karşınızdayız! Çocuğunuz minik bir kâşif! Hayvanları, bitkileri, doğayı ve çevresini çok merak ediyor ve keşfetmeye bayılıyor! Siz de onu ilgi alanına uygun bir oyuncakla sevindirmeyi ihmal etmeyin! e-bebek.com'u ziyaret ederek kinetik kum seçeneklerine göz atmayı unutmayın!

Uzman Gülen Şahin Öztürk

ebebek’in Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı

Post navigation

Bir yanıt yazın