bebeğinizin karakterini tahmin ediyoruz

Bebeğinizin Karakterini Tahmin ediyoruz; Testimizi Çözün!

Bebeğiniz altını değiştirirken ne yapar?

shut

Bebeğiniz ile dışarı çıktınız. Neler yapar?

shut

Bebeğinize yemek yedirirken nasıl bir yol izliyorsunuz?

0-6-Ay-Bebek-Beslenmesi-1000x570

Bebeğiniz size ihtiyaç duymadan kolay uyur mu?

18-aylik-bebek-uykusu

Bebeğinizi bir doğum günü partisine götürdüğünüz. Yaşıtları ile çabuk kaynaşır mı?

bebek oyun

Bebeğiniz en çok aşağıdakilerden hangisini yapmaktan hoşlanır?

bebek banyosu ve şampuan

Bebeğinize yeni bir oyuncak aldığınızda nasıl bir tepki verir?

bebek-uykusu

Diyelim ki bebeğinize biri "Cee ee" yaptı. Ne tepki verir?

Bebeklerde-Zeka-Gelişiminde-Televizyonun-Etkisi

Bebeğinizin Karakterini Tahmin ediyoruz; Testimizi Çözün!
Bebeğiniz Melek Gibi Bir Karaktere Sahip!

melek bebek

Bebeğiniz uysal, masum, sakin, melek gibi bir karaktere sahip! Adeta bir sevgi kelebeği <3 Sizin sözünüzden dışarı çıkmıyor ve sizden sürekli ilgi bekliyor. Siz ilgi göstermeyince ise gözyaşlarına boğuluyor değil mi? Bebeğinizin vakit geçirebileceği eğlenceli aktiviteler sunmanız onu daha da mutlu edecektir. Deneyin!
Bebeğiniz Meraklı Bir Bilge!

kitap bebek

Bebeğiniz meraklı bir karaktere sahip! Her şeyi kurcalamak istiyor, her şeyi merak ediyor. Öğrenme konusunda çok daha fazla aceleci. Gün içerisinde 1000 adet soru sorabilir ve sizi soruları ile bunaltabilir. Bebeğinize onu oyalayacak ve ilgisini çekecek etkinlikler sunun montessori oyuncakları tam bebeğinize göre!
Bebeğiniz Biraz Nazlı!

nazlı bebek

Bebeğiniz nazlı bir karaktere sahip! Sizden sürekli bir ilgi bekliyor siz ilgi göstermeyince gözyaşlarına boğuluyor değil mi? Bu durum sizi biraz yorabilir. Bebeğinizin vakit geçirebileceği eğlenceli aktiviteler sunmanız onu mutlu edecek. Deneyin!

Share your Results:

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın