Emziren Anneler İçin Hepsi Bir Arada

Emziren Anneler İçin Hepsi Bir Arada: Promalt Emziren Anne Seti

Herkese merhabalar

Emzirme döneminde süt üretimi ile birlikte emziren annenin enerji ve besin ögesi açığı oldukça artmaktadır. Emziren anneler gün içerisinde sadece bebeklerini emzirerek 700-800 kalori harcarlar. Hem anne sütünün üretiminin devamlılığı hem de anne sütünün mevcut kalitesinin daha da artması için bu açığı dengeli bir şekilde kapatmak çok önemli.

İşte tam da bu noktada emziren annenin sağlıklı ve dengeli şekilde beslenmesi oldukça önem kazanıyor. Günlük beslenmenizde özellikle kalsiyum, magnezyum, folik asit gibi minerallerden zengin besinlerin yanı sıra C ve D gibi vitamin içeriği yüksek besinlere yer vermeniz sütünüzün hem kalitesini hem de miktarını artıracaktır.

Promalt Emziren Anne Seti

Biz de sizleri düşündük emzirme döneminde güvenle tüketebileceğiniz tüm Promalt ürünlerini bir araya getirerek Promalt Emziren Anne Setini oluşturduk. 2 adet Promalt, 2 adet Stevialı Promalt, 3 adet Promalt Atıştırmalık Bar, 1 paket Promalt Üzümlü Kurabiye ve 1 paket Promalt Tatlı Galeta’dan oluşan bu setin üyelerini biraz daha yakından tanıyalım!

Promalt Alkolsüz Malt İçeceği

Promalt Alkolsüz Malt İçeceği B vitamini içeriği sayesinde anne sütünü artmasını sağlar. Aynı zamanda içerisindeki zengin enerji kaynağı malt sayesinde emzirmeyle oluşan enerji açığını sağlıklı bir şekilde kapatmanıza destek olur. Demir, kalsiyum ve magnezyum içeriği yüksek olan Promalt, stevialı seçeneği ile de emziren annelerin en büyük destekçilerinden!

Promalt Anne Sütü Artıran Alkolsüz Malt İçeceği’ni daha yakından tanımak için makalemizi ziyaret edin! – https://www.bebek.com/emziren-annelerin-tercih-ettigi-icecek-promalt/

Promalt Emziren Anne Barları

Promalt’ın emziren annelere özel olarak, doğal meyve ekstratı ve kuruyemişler ile hazırlanmış barları Promalt Emziren Anne Seti’nde sizlerle buluşuyor.

  • 1 adet Promalt Emziren Anne Barı günlük Kalsiyum (Ca) ihtiyacının %87,5’ini günlük D vitamini ihtiyacının %25’ini karşılar.   

Promalt Emziren Anne Barları;

  • Gluten içermez. 
  • Soya İçermez. 
  • Vegan. 
  • Laktozsuz. 
  • İlave şeker içermez.
  • Katkı maddesi ve koruyucu madde içermez. 

Promalt Tatlı Galeta ve Promalt Üzümlü Kurabiye

Ürünlerimiz, doğal buğday unu, tam tahıllı un, keçiboynuzu unu, zeytinyağı, Ayçiçek yağı, keçi boynuzu pekmezi, maya, su inülin, malt, amber çiçeği ekstresi, beta glukan, mine çiçeği ekstresi, rezene ekstresi, hayıt otu ekstresi, keçi sedef otu otu ekstresi, çemen otu ekstresi, roibos ekstresi, frambuaz ekstresi gibi birçok besini içinde barındırıyor.

Promalt Tatlı Galeta, emzirmeyle birlikte düşen kan şekerini dengelemek için harika alternatiflerden biri!  Aynı zamanda içerisindeki çemen otu ekstresi ile hem sütünüzü artırıyor hem de tam tahıllı olduğu için sağlık bir ara öğün seçeneği haline geliyor.

Tam tahıllı ve şeker ilavesiz Promalt Üzümlü Kurabiye tatlı isteğinizi bastırmak ve kilo kontrolünüze yardımcı olmakla kalmayıp yüksek lif içeriğiyle bağırsak sağlığınıza da destek oluyor.

Emzirme döneminde sütünüze destek olacak Promalt atıştırmalıklarımızı daha yakından tanımak için makalemizi ziyaret edin!

Emzirme Döneminde Sütünüze Destek Olacak Atıştırmalıklar – https://www.bebek.com/emzirme-doneminde-sutunuze-destek-olacak-atistirmaliklar/

Emzirme döneminde ihtiyacınız olan tüm Promalt ürünlerinin bulunduğu bu seti kaçırmayın!

Diyetisyen Seray Tekin

Herkese merhabalar, ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Uzmanı, Emzirme Danışmanı Seray Tekin. 2021 yılında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum ve Koşuyolu Medipol Hastanesi'nde stajlarımı tamamladım. Sertifikalar: Emzirme Danışmanlığı Eğitimi, İstanbul Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Kadın Sağlığında Beslenme

Post navigation

Bir yanıt yazın

Anne Sütü Nasıl Saklanır?

2 Aylık Bebek Gelişimi

Bebeğin Doyduğu Nasıl Anlaşılır?