Mayıs Ayı Burç Yorumları 2020

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2020!

Merhabalar Sevgili Ebeveynler,

Evde, sevdiklerimizle, ailemizle beraber geçirdiğimiz neredeyse 2 aylık bir dönemin sonuna geldik. Mayıs ayı astrolojide keyifli bir zaman dilimidir; doğanın canlandığı Boğa sezonu ve hemen ardından gelen bol sohbetli, yolculuklu İkizler sezonu bize yazı müjdeler. İçinde bulunduğumuz özel koşullarda dahi doğanın ne kadar hareketlendiğini gözlemlemek mümkün.

Bugünlerde elbette ki çocuklarımızın da enerjisi artıyor ve evdeki huzuru, dengeyi korumak için biz ebeveynlere her zamankinden çok daha fazla yük düşüyor.

Beraber bu ay çocuklarımızı neler bekliyor bahsedelim istiyorum. Umarım sizler için de tüyo olur.

Eğer ki çocuklarımızın burçlara göre özelliklerini incelemek isterseniz aile içi burç uyum sayfamıza: https://www.bebek.com/burclar-arasi-uyum/

Ya da çocuklarımıza yeni aktiviteler sunup enerjilerini atmalarına yardımcı olmak istiyorsanız da Mars burçlarından bahsettiğim bu yazıma bakabilirsiniz.

ÇOCUĞUNUZ AGRESİF VE ÖFKELİ Mİ? SIRRI MARS BURCUNDA YATIYOR! https://www.bebek.com/cocugunuz-agrasif-ve-ofkeli-mi-sirri-mars-burcunda-yatiyor/

Koç Burcu

Ayın ilk yarısında paylaşmayı öğrenmek ana tema olacak. Ben demeyi iyi bilen Koç burcu çocuğunuza yardımcı olmayı, destek olmayı deneyimletmek için şahane günler. Ayın ikinci yarısında her zaman enerji topu olan çocuğunuzun biraz daha sakinlediğini görebilirsiniz. 22 Mayıs itibariyle yakınlarıyla iletişim ve ilişkisinin daha önemli olduğu bir zaman dilimi olacak.

Boğa Burcu

Mutlu yıllar Boğa burçları! Ayın neredeyse son günlerine kadar Boğa bebeklerinin sezonu devam edecek; çok daha neşeli, coşkulu ve her zamanki gibi biraz da inatçı olarak kendilerini ortaya koymak isteyecekler.

7 Mayıs’ta Akrep burcundaki Dolunay ile çevreden aldığı destekten memnun kalacak, ancak dolunay öncesi huzursuzluğu ister istemez biraz daha olsa yaşayacaklar. Ayın son günlerinde yazmak, okumak, çizmek çok daha keyif aldıkları aktiviteler olacak.

İkizler Burcu

Ayın ilk yarısında yeni rutinler ve alışkanlıklar yaratmak için uygun fırsatlarınız olacak. Oldukça hiper aktif, iletişimin bol, konuşmanın çok olduğu bir dönem çocuklarınız için. Ayın ikinci yarısında parlamak, kendini ortaya koymak isteyecek. Bu süreçte aile büyüklerinin desteğini görmek isteyecektir.

Yengeç Burcu

Ayın ilk günlerinde arkadaşlara özlem halen daha devam ediyor. Bu nedenle çocuğunuz sizden her zamankinden daha fazla destek almak isteyecektir. Özellikle 7 Mayıs civarında yeteneklerini ortaya koymak, sevmek sevilmek isteyecek. Ayın ikinci yarısında ise biraz durgunlaştığını görebilirsiniz.

Aslan Burcu

Aslan burcu bebeklerimiz ayın ilk yarısında evde olmaktan oldukça mutlu ve huzurlu olacak. Halen daha enerjileri yüksek olduğu için evin içinde ufak yaramazlıklar olabilir. Ayın ikinci yarısında uyku düzeninde bozulmalar olabilir, rahatlatacak tekniklere başvurmak isteyebilirsiniz.

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2020!

Başak Burcu

Ayın ilk yarısında kardeşler, kuzenler gibi yakınlarla iletişim çok daha ön plana çıkıyor. Paylaşımı deneyimlemek, beraber vakit geçirmeyi öğrenmek bebeğiniz için önemli olacak. Aynı zamanda konuşmaya çok daha hevesli olduğunu, kitaplara merakının arttığını görebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında herkese ve her şeye dair merakı artacak, size bolca sorular yöneltecek.

Akrep Burcu

İlk günlerde Akrep burcu bebeğinizin inadı her zamankinden biraz daha fazla olabilir. Dokunarak, elleyerek, oyunlar oynayarak vakit geçirmek isteyecektir. 7 Mayıs’ta burcunda meydana gelecek dolunay ile yaratıcılığının arttığı bir zaman dilimi olacak. Ay sonuna doğru paylaşmayı deneyimlemesi gerekecek. Bırakmayı çok sevemeyen Akrep burcu bebeğiniz için bu biraz zor olabilir.

Yay Burcu

Mayıs ayının ilk günleri aktif ve enerjik Yay bebekleri için biraz daha sıkıcı geçebilir. Sizleri de bu anlamda ufak da olsa yorabilir. Bununla birlikte, ayın ortası itibariyle kendisini ortaya koyabilecek sosyal fırsatları olacak, konuşması ve hareketleri hızlanacaktır.

Oğlak Burcu

Ayın ilk yarısında biraz daha ketum ve her zamanki ciddi haliyle sizi karşılayacak olan Oğlak burcu bebeğiniz, ayın ortası ile birlikte yakınlarıyla daha fazla vakit geçirmek isteyecek. Bu süreçte kardeşler, kuzenler veya yakın arkadaşlarla zaman zaman ufak tartışmalar, alınmalar, küsmeler olabilir. Ayın son on gününde yeni bir alışkanlık kazandırmak; okuma, yazma, çizmeye yönelik ya da beslenme alışkanlıklarına yönelik değişim yapmak için uygun zamanlar.

Kova Burcu

Ayın ilk yarısında Kova burcu bebeğinizin enerjisi oldukça yüksek, hareketli olacak. Aynı anda çok fazla şeyi merak edip, hepsine birden el atmak isteyebilir. Sizi soruları ile şaşırtabilir. Ev içinde olmak, anne baba taraflarının dengede olduğunu görmek iyi gelecektir. Ayın ikinci yarısında yeteneklerini sergilerken, bolca konuşma içindeyken görebilirsiniz.

Balık Burcu

Ayın ilk günlerinde Balık burcu bebeğiniz için işler yolunda ve keyifli. Daha duygusal ve biraz daha inatçı olabilir ama anlaşmak kolay olacak. Yaratıcı aktiviteler, renkler, boyalar ile günlerinizi geçirebilirsiniz. Ay ortası ile birlikte enerjisi biraz daha artacağı için ufak tefek yaramazlıklar, bu esnada kolunu, başını çarpmalar olası. Bağışıklık sistemine biraz daha dikkat etmek isteyebilirsiniz. Ayın son günlerinde ise ev içinde daha kalabalıklar, konuşmalar görmek hoşuna gidecek.

Astrolog Duygu Demir

instagram: https://www.instagram.com/duygudemir.astrolojigurusu/

http://www.astrolojigurusu.com/