Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (12 – 18 Haziran 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (12 – 18 Haziran 2023)

Merhabalar Sevgili Bebeveynler,

Zamanın çok hızlı aktığı günlerdeyiz. İkizler burcunda  gerçekleşecek Yeniay etkisi bu haftaya damgasını vuruyor! İkizler burcu, bilgi ve iletişime, öğrenmeye, yazmaya ağırlık verdiğimiz zamanlardır. Seyahat etme arzusunu ön plana çıkarır. Ticaret, satış, pazarlama, internet, medya, gazetecilik ve taşımacılıkla ilişkilendirilir. Tüm bu konular yeniay ile beraber ön plana çıkacaktır.

Yeniaylar başlangıçlarla ilgilidir. Yeni hedefler belirlemek ve eski kalıpları bir kenara bırakmak gereği vardır. Bu saydığımız konularda hayatımıza yeni tohumlar ekmek isteyebiliriz.

Dikkat edilmesi gereken şey Neptün, Yeniay’a zorlu açı yaptığı için, kafa karışıklıklarının ve belirsizliklerin hakim olduğu durumlara işaret etmekte. Fedakarlık yapılması gereken durumlar, tatminsizlik, hayal kırıklarına açık bir on beş günlük süreçte olacağız. Dikkatli ve ayağı yere sağlam basarak adımlar atılmalı.

Bakalım bu hafta çocuklarımıza neler getiriyor. (Yorumları okurken çocuğunuzun yükselen burcunu da okumayı unutmayın)

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç bebekleri bu hafta iletişimi bol, yakın çevresiyle, varsa kardeşleri ve kuzenleriyle vakit geçirebilecekleri bir zaman dönemdeler. Okumaya, yazmaya, kendilerini ifade etmeye meraklı oldukları bir dönemdeler. O nedenle öğretici kitaplar, onlara okuduğunuz masallar bu dönem ufuklarını açacak nitelikte olabilir. Alacakları herhangi bir eğitimle ilgili gündemleri de devrede olacaktır. Bu dönemde sanatsal yaratıcılıklarını güçlendirecek hobilerle ilgilenmek hoşlarına gidebilir.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta Boğa bebekleri içe dönük bir enerjide olacaklar. Evde konfor alanı yaratmak onlar için önemli olacaktır. Ailesiyle vakit geçirmek kendini güvende ve huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. Çocuğunuzla ilgili parasal konularda alacağınız yeni kararlar da söz konusu. Bu konu eğitimle ilgili hesap kitap konuları olabilir veya çocuğunuzun geleceğini şekillendirmesine katkı sunabilir.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

 Zeki ikizler burcu bebeği için konuşma, öğrenme ve bağlantılar kurma zamanı. Merak duygusu dikkat çekiyor. Kendilerini ifade etmeye meraklı oldukları bir dönemdeler. Kardeşleriyle, yakın çevresiyle sevilme ihtiyacı ön planda olacaktır. Enerjisini bir şeyler öğrenebileceği alanlara yönlendirmek için güzel bir zaman. Yakın seyahatler gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu bebekleri bu hafta kendilerini çok rahat ifade etmeseler de zihinsel yeteneklerini geliştirebilirler. Sizin duymadığını düşündüğünüz bazı konuşmaları duyuyor ve hissediyor olacak. Onun için sizi uyarmak isterim. Çocuğunuza yapacağınız bazı harcamalar gündemde. Bunların bazıları giyim ve ihtiyaçlar yönünde olabilir. Bebeğinizin geleceği için yapılan finansal konularda önemli kararlar alınabilir.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan çocuğunuzun bu hafta öncelikle yaratıcı enerjilerini ortaya koyma güçleri çok yüksek olacak. Yaşı tutanlar daha çok sportif aktivitelere yönelebilir. Arkadaş ortamlarında iletişim içinde olmak, organizasyonlara ve aktivitelere katılmak gibi temalar ön planda olabilir. Sempatik ve sevgi dolu yaklaşımları olduğunu görmek sizi mutlu edecektir. Çocuğunuzun geleceğini planlamak için bu haftayı kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu çocuğunuz yaşına göre daha kendi başına vakit geçirmek isteyebilir. Huzuru daha yalnız kalmakta bulabilir. Bunun dışında yeni eğitimler alması için destekleniyor olacak. Okuma, yazma alışkanlıklarını geliştirmek ve uzun vadede eğitim hayatına fayda sağlayacak yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Beraber bir sistem belirlemeli, sistemi düzenlemekte onların da fikirlerini almayı unutmayın.

Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Haftaya enerjik başlayan Terazi burcu bebekleri gruplar, kulüpler veya doğum günü partilerine katılarak pek çok yeni insanla bir araya gelebilirler. Sosyal ortamlarda özellikle kadın figürlerin ilgi ve desteğini alacaklardır. Hafta sonuna doğru bebeğinizin günlük rutinlerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Özellikle düzenli beslenmeye ve sağlığına özen gösterilmeli.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri haftaya dikkat çekecekleri, kendilerini net olarak ifade edebilecekleri bir zaman dilimi. Bir şeyi istiyorsa onu tatlı diliyle size öyle şeyler söyler ki almadan edemezsiniz 🙂  Bu hafta dikkat etmeniz gereken şey ailevi konularda stresler oluşabilir. Yada evle ilgili değişimler varsa onun biraz huzursuz olmasına neden olabilir.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta Yay burcu bebekleri için oldukça yoğun geçecektir. Hem sağlık, hem de fiziki görünümleri ile ilgili konular ön planda olacaktır. Akranlarıyla birlikte oyun oynarken birden anlaşmazlıklar çıkabilir. Ama hiç merak etmeyin biraz haklarını savunma zamanları diyebiliriz. Hafta ortasından itibaren biraz içe dönük bir enerjide ve tedirgin hissedebilirler. Seyahatler, geziler geçen hafta olduğu gibi yine gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Ciddi ve mesafeli Oğlak bebekleri  bu hafta evlerine ziyarete gelen misafirlerinden pek hoşlanmayabilir. Ya da kardeşlerle, kuzenlerle aralarında ufak sorunlar söz konusu olabilir. Bir diğer yandan sanatsal yaratıcılıkları, eğlenceli aktiviteler ya da tatile çıkmak gibi konularda pozitif gelişmelerle karşılaşabilirler. Bebeğiniz için güzel yatırımlar yapabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat) 

Arkadaş canlısı sevgili Kova bebekleri haftaya karşındaki ilişkilerinde  uzlaşmacı, daha kabullenici ve paylaşımcı olacağı bir süreçteler.  Ara ara kendi bildiklerini okuma eğiliminde olabilirler. Ayrıca tek başına değil de birlikte hareket etmeyi tercih edecektir.  Bu dönem çocuğunuzun bir yeteneğini keşfedebilirsiniz. Özellikle çizme, boyama, resim yapmak gibi hobiler ilgisini çekebilir.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu bebekleri için bu hafta aile hayatında önemli konuların konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişimlerin planlanması söz konusu olabilir. Ve bu hafta bebeğinizin geleceğine yönelik planlar yapmak içinde kullanabilirsiniz. iletişim yönünü kuvvetlendirici zihinsel aktivitelere yönlendirmek faydalı olacaktır.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Sevgiler.

Astrolog Pınar Döngez

Instagram – https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın