Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (10 Temmuz – 16 Temmuz 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta 10 Temmuz itibariyle mücadele gezegenimiz Mars Başak burcuna geçiş yapıyor. Uğraş ve çaba gösterdiğimiz konularda tüm detaylara hakim olmak isteyeceğiz. Bu zaman diliminde başkalarına yardım etmek, çözüm üretmek için harekete geçebiliriz. Mars’ın Başak burcunda daha dikkatli, temkinli ve iş odaklı olduğundan, hizmet temaları, çok çalışmak gereken durumlar belli ki bizleri meşgul edecektir.  Temizlik, düzen gerektiren konularda koşturma içinde olabiliriz.

Sağlık temalarında ise bazı tedaviler üzerine araştırmalar yapılması ve uygun doktor arayışlarına gidebiliriz. Başak burcu bağırsaklarla ilgili olduğu için, beslenme düzenine dikkat etmemiz ve sağlıklı organik besinlere yönelmemiz faydalı olacaktır.

Bu hafta dikkat edilmesi gereken konu, detaylarla çok uğraşılıp, çok fazla çalışma odaklı olunursa sonuçlar alınabilir. Eğer tam tersi bir durum varsa istenilen sonuç  çıkmadıysa sinirsel gerginliklere yol açabilir.

İletişim gezegenimiz Merkür’de 11 Temmuz itibariyle Aslan burcuna geçerek düşünsel olarak yaratıcılığımızı artırmaya geliyor. Daha kendimizi ifade ederek göstermek isteyeceğimiz, iddialı sözler söyleyerek belki dikkat çekmek isteyeceğimiz, dediğim dedik tarzı konuşmalar, birazda cüretkar tarzda olunan zamanlara hoş geldiniz:)

Bakalım sevgili bebeklerimiz bu haftadan nasıl etki alacaklar. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Ben demeyi iyi bilen koç burcu bebeklerine bu hafta özgüvenlerini destekleyerek, baskıcı ve katı kurallar koymaktan uzak durulmalı. Koç burcu demek ihtiyacı olan çarenin dışarıda değil aslında kendi benliğimizde olduğunu belirtir; bundan dolayı çocuğunuza yardımcı olmayı, desteğinizi hissettirmenin tam zamanı. Bu hafta yazmak, okumak, çizmek çok daha keyif aldıkları aktiviteler olacaktır.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa bebekleri bu haftaya ev, aile ve yuvasına ilişkin konularda hareketlenmeler söz konusu. Ev içinde değişiklik, taşınma, yer değiştirme ya da tadilat gibi konuları gündeme getiriyor olabilir.  Boğalar yeniliklere kapalıdır o sebeple hemen adapte olamayabilir. O yüzden biraz da inatçı olarak kendilerini ortaya koymak isteyebilir. Seyahatler, geziler gündemlerinde olacak gözüküyor.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta İkizler burcu bebeğinizin yakın çevrelerinde, kardeşler, kuzenler ile iletişimlerinin arttığı bir dönemde olacaklar. Konuşma, yazma ve öğrenmeye daha yatkın olacakları, merak duygularının arttığı  bir hafta diyebilirim. Değişken özellikleri olduğundan, en sevdiği oyuncağı bir anda en sevmediği oyuncağına dönüşebilir. Ya da tam tersi olabilir. Böyle olduğunda  normal karşılayıp inatlaşmamanızı öneririm.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu haftaya parasal konularda bebeğiniz için konuşmalar, planlar yapabilirsiniz. Paylaşımı deneyimlemek, beraber vakit geçirmeyi öğrenmek bebeğiniz için önemli olacak. Çünkü paylaşmayı deneyimlemesi gerekecek. Bırakmayı çok sevmeyen yengeç burcu bebeğiniz için bu biraz zor olabilir. Aynı zamanda konuşmaya çok daha hevesli olduğunu, kitaplara merakının arttığını görebilirsiniz. Bu yüzden renkli, görseli bol olan kitaplar ilgisini çekebilir.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta Aslan bebekleri için iletişim anlamında çok hareketli gözüküyor. Kendilerini çok daha rahat ifade edebilecekleri bir zaman içindeler. Sözleriyle tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaracaklar. Biraz dediğim dedik, dikkat çekici, biraz da eğlenceli bir hafta onları bekliyor. Takdir almayı ve alkışlanmayı sevdikleri için sizin desteğinizi bekleyecektir.

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebeklerinin bu haftaya Mars Başak burcuna geçmesiyle oldukça hareketli, son derece girişken ve cesur davranacakları bir süreç başlıyor olacak. Fakat bir diğer yandan da iç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konuları ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltında duygusal değişimler yaşamaları mümkün. Özellikle rüyaları yoğun olacaktır. Uyku düzenini iyi gözlemlemekte fayda var. Sağlık konularında da temkinli olunmalı.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Bir terazi burcu çocuğunuz varsa çok fazla baskıcı bir tavır alınmamalıdır. Sert tavır ve davranışlardan kaçınarak bunu sakin, güzel ve iyi şekilde çocuklarınıza iletmelisiniz. Bunu diyorum çünkü bu hafta buna özellikle önem vermelisiniz. Akranlarıyla iletişimlerini, görüşmelerini, buluşmalarını artırabilirsiniz. Sosyalleşmek, kendilerini göstermek isteyecekleri bir zamandalar. Bu yönde aktivitelerde yer almalarına destek olmanız önemli.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri bu haftaya bebeğinizin geleceği için planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.  Yakın çevre ile olan ilişkileri, her türlü görsel ve sözel iletişim alanları etkili olacaktır. Bu hafta yaratıcı enerjilerini ortaya koyma güçleri çok yüksek olduğundan sanatsal becerilerini destekleyici aktivitelerle destekleyebilirsiniz.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu bebekleri bu hafta itibariyle kendilerini gösterecekleri, bende burayım diyecekleri bir zaman başlıyor. Eğitim, uzun yolculuklar ön plana çıkacaktır. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Bebeğinizin günlük hayatına düzen getirmek sağlık, beslenme konularını merkeze almak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Oğlak burcu bebekleri için  bol gezmeli günler başlıyor olacak. Yurtdışı konuları, seyahat ve eğitimle ilgili olan alanlarda hareketlilikler söz konusu olabilir.  Dolunay’ın etkisi hala devam ettiği için bebeğinizin imajı, bedeni, sağlığı adına alacağınız kararlar doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Şanslı ve fırsatlı konular bebeğinizle olacak gözüküyor.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu bebekleri bu hafta her zamankinden biraz daha huzursuz ve endişeli bir yapıda olabilirler. Bebeğinizin gelir, gider ve harcamalar anlamında alacağınız yeni kararlar söz konusu. Paylaşıma açık konularda karşılıklı olarak ister istemez biraz daha agresif tutumlar içinde olabilir. O sebeple paylaşmayı öğrenmekle ilgili her türlü aktivite yada oyunlar eğitici olabilir. Ayrıca çocuğunuz adına yapacağınız ortaklı ya da iş birliklerine yönelik anlaşmalarda yapabilirsiniz.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu bebeğinizi hayal gücünü destekleyecek her tür iş için sonuna kadar destekleyin. Bebeğinizin bugünlerde sizin ilginize her zamankinden çok ihtiyacı olabilir. O sebeple sevginizi ve ilginizi ona belli etmelisiniz. Çünkü onlar için kucaklanmak ve sevgi görmek güvensizliklerini aşmaları için en iyi yoldur. Bebeğinizin beslenmesine, uykusuna gereken önem verilmeli ve günlük rutinlerinde yeni düzenlemeler yapmak gereği olabilir.

Sevgiyle

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın