yeniyıl hediyesi

Bebeğinize Yılbaşı Hediyesi Seçiyoruz!

Bebeğiniz hangi burç?

Evde en çok hangisiyle vakit geçirir?

En çok nereye gitmekten hoşlanır?

En sevdiği hayvan hangisi?

En sevdiği çizgi film karakteri hangisi?

Bebeğinize Yılbaşı Hediyesi Seçiyoruz!
Sizin bebeğiniz tam bir bilgiç!

Ona hediye almak aslında çok basit... Onu zorlayacak, yeni renkleri, sayıları ve dünyayı öğretecek her şeye bayılacaktır! Bu eğitici bir aktivite masası, resim defteri, öğretici bir kitap ya da boya kalemleri olabilir. Sizce de bu hediyelere bayılmaz mı? Bu yılbaşında ona eğitici kitaplar hediye etmeyi düşünürseniz tıklayabilirsiniz: Oyuncakları incelemek için tıklayın.
Bir bebeğin enerjisi hiç mi bitmez?

Sizin bebekteki enerjiye maşallah! E o zaman ona alınacak hediyeyle enerjisini atsa, şöyle bir rahatlasa çok iyi olmaz mı ya? Üç tekerlekli bisikletler, scooterlar ya da soğuk havalara da uyacak bir tercih ile sallanan atlara ne dersiniz? Sallanan atı incelemek için tıklayın.
Tam bir oyun delisi!

Oyun, oyun, oyun, ille de oyun... Ona alacağınız hediye de oyun temalı olmalı, oyuncak olmalı... Öğretirken bir de eğlendirirse tadından yenmez öyle değil mi? Oyun denince akla gelen ürünleri hemen incemek için buraya tıklayın.
Moda ondan sorullur...

"Yavrum daha senin yaşın kaç başın kaç?" dediğinizi duyar gibiyiz! Ama ne yapsın canım çocuk? Giyinmeyi seviyor, giydiğini yakıştırıyor! O zaman ona en güzel yılbaşı hediyesi de cici cici kıyafetler, tatlı kombinler olabilir. Ne dersiniz? Bebeğinize en uygun olan beden, renk ve tasarım için incelemeye şimdi başlamak için buraya tıklayın.

Share your Results:

Post navigation