Emzirme Kampı 6 Başlıyor!

Online Bebekoloji Emzirme Kampı 8!

Hayata en iyi başlangıç şüphesiz; Anne Sütü 🤱🏻

Sevgili anne adayları, emzirme konusunda bilinçlenmek, bir damla anne sütünün bile bebeği için mucize olduğunu öğrenmek, birbirinden güzel yarışmalara katılmak, sürpriz hediyeler kazanmak ve Emzirme Elçisi olmak ister misiniz?

Online Bebekoloji Emzirme Kampı 8 Trabzon’da!

Emzirme kampı 8 ile ilgili aklınızda soru işaretleri olduğunu hissedebiliyoruz. Gelin detaylarını birlikte inceleyelim!

Online Bebekoloji Emzirme Kampı 8

  • Emzirme kampımız yine anne adaylarına yönelik bir kamp olacak.
  • Eğitimimiz online olacak ve Zoom altyapısı üzerinden gerçekleşecek.
  • 25-26 Ağustos Salı günü 14.00-16.00 arası olmak üzere 2 gün sürecek.
  • Kampımızda 25 anne adayı olacak.
  • Emzirmeyi her yönüyle ele alacağımız kampımızda; alanında uzman konuklar yer alacak. (Emzirme danışmanı, Diyetisyen, Uyku Danışmanı ve Psikolog)
  • Kampımızda sürpriz hediyeler, yarışmalar da sizleri bekliyor.. 😍
  • Eğitim sonrasında anne adayları Emzirme Elçisi olacak ve kamptan öğrendiği bilgiler ile çevresini aydınlatabilecek. Daha fazla anne daha fazla bebek bilinçlenecek.
  • Eğitim sonunda anne adaylarımızı bırakmayacağız ve online olarak desteğe devam edeceğiz! Gerektiğinde evlerine gidip destek olacağız! 💚
  • Eğitimimiz ücretsizdir!

Her şey sizler için! ❤ ebebek hep yanınızda!

Anne adaylarının emzirme konusunda bilinçleneceği, her detayı öğreneceği ve emzirme sürecine aklında hiçbir soru işareti olmadan başlayacağı bu kampımıza nasıl başvurabilirsiniz?

Bebekoloji Emzirme kampı 8’e başvurmak çok kolay! 😊

Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Bebekoloji Emzirme Kampı 8 katılım formunu eksiksiz doldurmak.

Başvurunuz olumlu sonuçlandığında size geri dönüş yapacağız. Dolu dolu geçecek kampımıza hemen başvurun! Fırsatı kaçırmayın.

Bebekoloji Emzirme Kampı 8 Katılım Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeofYSCSAVOK_p7KBjNRpnBJ9pNQ4hMYu2wdy8wCy0r0JdIbA/viewform?usp=sf_link

Bebekoloji Emzirme Kampı 8 ile ilgili aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sevgiler.

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın