Haftalık Bebek Burç Yorumları 7 Ağustos – 13 Ağustos 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (7 Ağustos – 13 Ağustos 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta kararlarımızı tekrar gözden geçirerek, belki geri adım atmak zorunda kalarak yol almamız gerekecek. Zaten hareketli bir Ağustos ayı içine girdik. Yeter artık, buraya kadar dedirten durumlar, isyanlar, ilişkilerde kopmalar, ayrılıklar, ani beklenmedik durumlara çok açık bir haftadayız. Her birimiz adına daha ziyade yön değişikliklerine çok açık bir süreç olabilir.

Değerimizi sorguladığımız şu günlerde, aynı zamanda bir resetlenmenin de eşiğindeyiz. Uranüs’ün ani ve şok edici bir tarafı vardır. Değdiği gezegeni değişime uğratmada ustadır.  Bu yüzden de hayatımızda olan değişime uyum sağlayarak, esnek olarak hazırlanmak gerekir.

Bazen ilerlemek için konfor alanlarını geride bırakmak gerekir. Düşünmeden, acele yol almak isteyenlerin ise duvara toslayacağı bir dönem olacaktır.

Bakalım sevgili bebeklerimiz böylesi bir haftadan nasıl etki alacaklar. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebeklerinin geleceğini ilgilendiren konularda ailesinin alacağı önemli kararlar söz konusu. Bu hafta maddi konular ön planda olacak gözüküyor. Hafta ortasına doğru çocuğunuzun eğitimini ilgilendiren bir konuda güzel fırsatlar olacaktır. Ayrıca bu dönem bebeğinize okuyacağınız bir masal ya da hikaye her neyse onun adına etkileyici ve hayal dünyasına katkısı bulunacak nitelikte haberiniz olsun.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa bebekleri için bu hafta geçmişten kalan bir konunun tamamlanması için harekete geçilebilir. Ailesiyle olan ilişkileri bu dönem hassas olacaktır. Evde, odasında bir değişiklik yapacaksanız bundan hoşlanmayabilir. En azından bu değişimi 16 Ağustos sonrasına bırakmanızda fayda var. Çocuğunuzun şimdiye dek farkında olmadığınız bir yeteneğini keşfedebilirsiniz.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

 Bu hafta İkizler burcu bebeğinizle birlikte yapılacak ziyaretler, yolculuklar, yeni keşfedilen yerler ön plana çıkıyor. Yakın çevre ve kardeşleriyle ilişkilerde bu dönem hassas olacaktır. Bazı çocuklarımız ise kendilerinden gizlenen bir konuşmayı duyabilirler. Bunun bilincinde olalım sevgili ebeveynler. Bebeğinizle ilgili sürpriz harcamalara da bu dönem dikkatli edilmeli.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu bebeğiniz için bu hafta sosyal etkinlikler, planlar ve  projeler adına yeni kararlar içinde olacaksınız. Venüs-Uranüs arasında zorlayıcı bir açı gerçekleşecek, bunun aynısını 2 Temmuz civarında da yaşamıştık, o tarihlerde neler yaşamıştınız bakabilirsiniz. Bebeğiniz adına beklenmedik maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Bunlar bazı masraflar yada kazanımlarda olabilirler. Parasal konular adına alacağınız kararlarda yön değişikliklerine hazır olun.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta Aslan bebekleri için önemli. Venüs gezegeni onların burcunda retro ve bu hafta Uranüs gezegeni ile yapacağı kare açı ile fiziksel sağlığa, yediğine, içtiğine çok dikkat etmeleri gereken bir haftada olacaklar. O yüzden ani ve beklenmedik sakarlıklara, kazalara karşıda sizleri uyarmalıyım. Çok da keyif alamadıkları bir hafta olabilir maalesef. Ama Parasal konularda güzel gelişmelere açık olacaklar.

 Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebekleri için bu dönemde kendilerini ifade etmekte zorlandıkları bir süreçteler. Zihinsel olarak üzerlerinde baskı hissediyor olabilirler. O sebeple uykusuzluk problemleri yaşanabilir. Hafta ortasına doğru destekli olacaklar. Ama Merkür, Mars gezegenleri de başak burcundalar, medikal astrolojide Başak bağırsaklarla ilgilidir. O yüzden bağırsaklarda oluşan gaz gibi problemlerden kaynaklı huzursuzlukları olabilir.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu bebekleri için bu dönemde yapmak istediğiniz önemli yatırımlar olabilir. Fakat bunun için Eylül ayını beklemenizi tavsiye ederim. Bu hafta akranlarıyla olan ilişkiler hassas. O nedenle burada oluşacak fevri çıkışlara, gerilimlere dikkat edilmeli. Hafta sonuna doğru bazı konuların netleşmesine yönelik fırsatlar, bilgiler edinebilirsiniz.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

 Akrep burcu çocuğunuz için eğer geleceğini ilgilendiren bir alanda karar alacaksanız bu haftayı es geçin derim. Çünkü bu dönem alacağınız her karar sonrası pişmanlık getirebilir. Arkadaşlarıyla vakit geçireceği sosyal alanlarda vakit geçirmesi ya da doğum günü partisi gibi davetlere katılabilirler. Keyifli yolculuklarda gündemlerinde olabilir.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu çocukları  bu hafta itibariyle eğitim ve yolculuklar arasında yaşanan ikilemler söz konusu olabilir. Yakın çevreleriyle ilişkileri bu dolunay zamanında hassas olacaktır. Venüs-Uranüs karesi ile yolculuklarda eşya kayıplarına dikkat edilmeli. Ayrıca sağlıkla ilgili dikkatli olmaları gereken bir haftadalar. Çocuğunuzun eğitimiyle  ilgili bir karar alınacaksa güzel destekler olabilir kaçırmayın.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Oğlak burcu bebekleri için eğlence ya da hobisel faaliyetlerine yapacağınız bazı harcamalar gündeme gelebilir. Bebeğiniz için önemli başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu maddi konuları da içine alan bir sözleşme, sigorta gibi bir durumu anlatabilir. Uzak akrabalarını ziyaretler, geziler adına gayet güzel vakit geçirecekler.

 Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu bebekleri için bu hafta  yeni fırsatlarla karşılaşacakları, kendilerini açık ve net olarak ifade edebilecekleri bir süreçteler. Tabi ki dikkatleri üzerlerine çektikleri ve  çevresindeki kişilerin hayranlığını kazanacaklar. Yalnız evde oluşabilecek ani, beklenmedik kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olunmalı. Aile içerisinde de beklenmedik durumlar gelişebilir. Taşınma, yer değiştirme gibi konular olabilir.

 Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu bebeğinizin bu hafta dolunayın etkisi devam ettiği için hassas ve duyarlılıklarının arttığı süreçteler. Duygusal dünyalarında iniş ve çıkışlar yaşanabilir. Dolayısıyla onların hassas  bir zamandan geçtiklerinin farkında olarak sakin kalmalarını sağlayacak ortam oluşturmanız önemli. Ve sizin ilginize ve sevginize her zamankinden ihtiyaç duyabilirler.  Bunun dışında keyifli yolculuklar yapabilirler.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın