Haftalık Bebek Burç Yorumları (4 Eylül – 10 Eylül 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (4 Eylül – 10 Eylül 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Hoş geldin sonbahar mevsimi diyoruz. Bu dönem ekinleri toparlamayı, çalışmayı, hizmeti, uzun vadede bir şeyler başarmayı ve emek vermeyi gösteriyor. Eylül ayı Güneş Başak burcunda ilerliyor. Dolayısıyla hasat zamanı sizlerin de bildiği gibi verilen emeklerin karşılığını almakla alakalıdır.

Bu hafta iyi haber Venüs Aslan burcundaki retro hareketini tamamlıyor. Bu da demek oluyor ki, ilişkiler tarafı biraz daha rahatlayacaktır. Bununla birlikte estetik, bakım, kısa vadeli kazançlar ve sanatsal konularda başarı şansımız artıyor olacak.

Jüpiter retrosu da bir diğer yandan başlıyor. Gelişme ve genişlediğimiz alanlarda  hayatımızın büyük resmine bakarak, gerektiğinde dümeni düzeltmenin zamanıdır diyecek bizlere.

Ben bu haftayı sevdim arkadaşlar:) Jüpiter’in Güneş ve Merkür ile de olumlu açıları olacak. Bu bizlerin kendimize olan güvenini artırır iken, şanslı ve iyimser etkileri bizlere getirecektir. Ayrıca bu haftayı otoriter kişilerle (patron, müdür, baba gibi) önemli konuşmalar yapmak için değerlendirebilirsiniz. İsteklerinize, niyetlerinize de dikkat edin. Pozitif düşünmek, birilerine yardımda bulunmak için çok güzel bir zaman dilimi..

Gelelim haftalık burç yorumlarına:) gökyüzü enerjileri bebeklerimizi nasıl etkileyecek haydi bakalım. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.  Koç Burcu

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebekleri yapısı gereği her şeyi ilk önce denemek isteyecektir. Deneyimle, görerek, deneyerek anlayan bir yapıdadırlar. Bu nedenle siz bunu ne kadarda yapma desenizde yine de onu denedikten sonra vazgeçmeyi tercih edecektir. O yüzden bu hafta itibariyle ev içindeki köşelerden onları korumak önemli olabilir. Hareketi seven doğalarını spor gibi aktivitelerle dengeleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu bebeğinizin bu hafta neşesi yerinde olacaktır. Konuşma evresinde olan bebeklerimiz için sürpriz duyacağınız kelimeler olabilir. Seyahatler, eğitsel konular gündemlerinde olacak gözüküyor. Yalnız sağlık konularında dikkatli olunması gereken bir hafta.Günlük rutinlerinde, beslenme, diyet, yeme içme konularında düzenlemelere gidilebilir.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

 Bu hafta İkizler burcu bebeklerinin hareketli, neşeli hali sizi mutlu hissettirecek. Ama bir yandan da bu hareketli hali sizi zorlayabilir. Onların ilgisini çekebilecek renkli kitaplar, yazmak, çizmek gibi yada teknolojik oyuncaklarla oyunlar düzenleyebilirsiniz. Meraklı yapısı gereği size bir sürü sorular soracaktır. Sizden birkaç cümlede olsa bir şeyler duymak isteyecektir. Yakınların ziyarete gelmesi ve evdeki sohbet havası onların hoşlarına gidebilir.

bebek-burclar

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

 Yengeç burcunun yönetici gezegeni Ay’dır. O sebeple bebeğiniz çok evcimen, ailesine, yuvasına bağlı olan, aidiyet ihtiyacında bir burçtur. Bu da demek oluyor ki ailesine çok düşkün bir bebeğiniz olacak. Ve sizlerle kurduğu her ilişki onların önemli temelini oluşturacaktır. Bu haftada aile içindeki ilişkilerde uyumlu, dengeli ve huzurlu olması onlar için önemli olacaktır. Evin içindeki herhangi bir tartışmayı ve gerginliği fazla hisseden bir yapıda olduğunu unutmayın.

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

 Aslan bebekleri tek başına kalmayı sevmezler. Arkadaşlıkları, farklı insanlar arasında olması, sözünü, lafını geçirmesi, neşeli ve eğlenceli ortamlar yaratması her zaman önemlidir.  Bu haftada Aslan bebeğiniz neşesiyle, yetenekleriyle, dikkat çekme çabasıyla sizi çok mutlu edebilir. Sadece sizin onayınıza ihtiyaç duyabilir. ‘Aferin’ demenize ihtiyaç duyacaktır. O yüzden yaptığı her şeyde bu emekleme yada adım atması gibi durumlarda bile desteklemeyi unutmayın.

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebekleri bu hafta kendi enerjilerine odaklı olacaktır. Beslenme konusunda, sindirim konusunda, bağırsaklar konusunda biraz hassas olabilirler. O yüzden yediği içtiği besinlere, neye karşı nasıl toleransı var buna iyi dikkat etmekte fayda var. Daha hizmet ve organizasyon odaklı oldukları için belli bir düzene ihtiyaç duyabilirler. Yaptığınız eleştirilere dikkat etmelisiniz. Bu aralar bu konuda fazla hassas olabilirler.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu bebeklerinin her zaman sosyalleşmeye ihtiyaç duyan bir yapıları vardır. Sohbete, ilişkilere, arkadaşlarıyla bir arada olmaya, konuşmaya çok önem verecektir. Konuşmaya erken yaşlarda başlayabilir. Kendini ifade etmek önemli olacak. O’Yüzden tek başına kalmaktan hoşlanmazlar. Bu hafta bebeğiniz sizin onay ve desteğinizi isteyebilir. Yaptığı şeylerle onu gözlemliyor olmanız ve takdir etmeniz çok motive edecektir. Kısacası evet demenize ihtiyaç duyacak haberiniz olsun.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

 Akrep burcu bebeklerinin çok derin duyguları olur. Bu yüzden duygularıyla, tutkularıyla, hırsla yola çıkarlar. Yönetici gezegenleri Mars, Terazi burcuna geçiş yaptı. Bu onların seçim yapmakta kararsızlıklarını tetikleyebilir. Akranlarıyla aralarında huysuzluk ve hırçınlıkları olabilir. İnatçılık, iniş ve çıkışları duygusal anlamda olsa da Akrep bebeklerine büyüme, gelişme anlamında mutlaka katkısı olacaktır, hiç merak etmeyin.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu zodyağın en neşeli, en umutlu burçlarından biridir. Yay burcu demek genişlemek, merak etmek, keşfetmek, farklı deneyimlerin içine girmek ve risk almak demektir. Bu haftada oldukça hareketli, evin içinde farlı yerleri keşfetmek isteyecektir. Kitaplar okuma, yazma, çizme gibi beraber yapılan aktiviteler çok hoşlarına gidecektir. O nedenle bu tarz aktivitelere yer vermenizi tavsiye ederim.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

 Oğlak bebeklerimiz hedef odaklı, amaç odaklı, inatçı karakterlerdir. O yüzden eğer aklına taktığı bir konu varsa onu yapacaktır. Siz siz olun bu hafta fazla inatlaşmayın derim:) Çünkü Oğlaklar yapacak yöntemi geliştirir, sistemi kurar ve gider onu yapar bebek bile olsa. Bu anlamda sizi zorlayan yanları olacaktır. Ama şunu iyi bilin ki hayatın içinde istediklerini elde etmek konusunda, başarıya gitmek konusunda bebeğiniz adına iyi bir yetenek olacaktır.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu bebeğiniz varsa bilin ki her zaman farklı kuralları ve  sistemi olacaktır. Özgürlüğüne en düşkün burç oldukları için, istemediği şeyleri ona yaptıramazsınız. O yüzden bu hafta eğer hareket alanı istiyorsa ve siz bu alanını kısıtlarsanız hemen tepki verecektir. Orda bir çığlık varsa, bir isyan varsa bilin ki aslında bir şeyleri değiştirmek istiyor ve bir şeylerden canı sıkılmış demektir.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

 Balık burcu bebeğiniz varsa gerçekten hassas, duygusal, çabuk alınan ve kendin içine dönüktür. Bazen sizin söylediğiniz bir sözden, bazen arkadaşlarıyla olan bir anlaşmazlıktan dolayı morali çok çabuk bozulabilir. Bu haftada duygusal olarak inişli çıkışlı bir ruh halinde olabilirler. Balık burcu bebeğiniz rüyalarının etkisi altında kalabilir. O yüzden uykusundan daha tedirgin kalkabilir. Böyle dönemlerde yanınızda olduğunu hissettirmek ve dokunmak iyi gelecektir.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

Post navigation

Bir yanıt yazın