Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (26 Haziran – 2 Temmuz 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (26 Haziran – 2 Temmuz 2023)

Merhabalar Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta ilişkiler adına iyi olurken, dikkat edilmesi gereken bazı tehlikeli enerjilerde devrede olacak gözüküyor. Hakkını aramak, kendini savunmak ve rekabet etmek gereken temalar öne çıkabilir. Öfke patlamaları, gerginliklere ve isyankar davranışlara sebep olabilir. Her koşulda kazalara, sakarlıklara açık olunan, dikkat edilmesi gereken bir zaman dilimindeyiz.

Bir diğer yandan Bayram haftasına girdiğimiz şu günlerde, şimdi her evde bir tatlı telaş, ve koşturmaca hali var. Bu kiminiz için aile ziyaretleri olurken, kimi içinde tatile, gezilere gitmek olacaktır. Çoğu evde bayram havası esmeye başladı.

O halde hepimizin sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz  nice güzel Bayramlara olmasını dilerim.

Haydi gelin, bu hafta gökyüzü bebeklerimizi nasıl etkiliyor bir göz atalım.(Yorumları okurken çocuğunuzun yükselen burcunu da okumayı unutmayın)

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebekleri haftaya bir müddet günlük rutinin dışına çıkıp, yapılacak seyahatleri, gezileri ile gündeme gelebilir. Bebeğinizin konforu adına yapılacak finansal harcamalar söz konusu olacaktır. Ama bir o kadar da para konusunda şanslılar. Hazır önümüz bayram verilecek harçlıklar anlamında en bereketli burçlar arasında olacaklar:) Hafta ortasına doğru bebeğinizle işbirliği içinde yapılacak her türlü aktivite, oyunlar onun dış dünyaya olan gelişimine çok fayda sağlayabilir.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Haftaya Boğa bebeklerimiz yakın çevre, kardeşler ya da kuzenleri ile bol iletişimin artacağı  süreçte olacaklar. Zihinsel ve iletişimsel becerilerini geliştirme konusunda güzel fırsatlar yakalayabilirler. El becerilerini kullanabileceği oyunlara yönlendirmek onların keyif almasını sağlayabilir. Kazalara, sakarlıklara ve düşmelere karşı ekstra dikkat edilmesi gereken bir hafta olduğu için dikkatli olunmalı.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burcu bebekleri bu hafta duygularını abartılı bir şekilde ortaya koyabilir. Maddi konularda bebeğinizin geleceğini ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Para idaresi ve para birikimi yapmak adına yaşına göre konuşmalar yapılabilir. Bu süreçte yaratıcı beceriler kazanmak için değerlendirilebilir. Ayrıca hobiler edinmesi, eğlenceli aktiviteler veya sportif aktivitelere yönlendirmek için güzel zamanlar. Fakat sağlık konularında biraz hassasiyetleri olabilir.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç bebekleri için  bol konuşmalar iletişimsel faaliyetler aktifleşiyor. Yaşına göre dile gelebileceği, konuşabileceği bir zaman diliminde olacaklar:) İletişimsel konuların hızlı aktığı bir dönemdeler. Fiziksel olarak enerjileri yüksek olacağı için özgüvenlerinin arttığı, dikkatleri üzerine çektikleri şahane bir hafta diyebilirim. Evde yakınlarıyla dinlenerek, oyunlar oynayarak da zaman geçirmekten keyif alacaktır.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burcu bebekleri haftanın ilk günü daha çok öğrenmek, bilgi paylaşımı, yazmak, konuşmakla ilgili konuları ön plana çıkacaktır. O nedenle eğitici kitaplar, masallar ilgilerini çekebilir. Kısa seyahatler, geziler gündeme gelebilir. Yalnız bu dönem gizli tuttuğunuz konuşmalar varsa bunu çocuğunuz duyabilir ya da hissedebilir haberiniz olsun. Sakarlıklara düşmelere ve kazalara karşı da ekstra dikkatli olunması gereken bir zaman olacaktır. 

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Haftaya bebeğinizin sosyal çevresi hareketleniyor. Her türlü organizasyonları  partiler gibi aktivitelere, davetlere katılacakları zamandalar. Bu dönem Bebeğinizin akranlarıyla vakit geçirmekten, onlarla oyunlar oynamaktan çok keyif alacağı bir süreç olduğu için onların sosyalleşmesine destek olmanız önemli. Yalnız bu dönem biraz uyku sorunları yaşanabilir. Beslenme düzeniyle ilgili yeni kararlarda alabilirsiniz.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Haftaya Terazi burcu bebekleri kişisel ihtiyaçları, aidiyet ihtiyacı ve duygular ön planda olacaktır. Kendini bu dönemde çok rahat ifade edebilir. Bir şeyleri öğrenmek konusunda oldukça meraklı tavırlarıyla dikkatinizi çekebilir. Çocuğunuzun eğitimiyle ilgili yeni kararlar da gündeme gelebilir.  Dikkat edilmesi gereken şey arkadaş çevresinde akranlarıyla ilişkilerde agresyon, kavga gibi temalar yaşanabilir. Bu enerjisini atması için sportif aktivitelere yönlendirmek dengeleyebilir.

 

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri içe çekilme ihtiyacında olduğu haftaya başlıyor. Kendi iç dünyasında olmaktan daha rahat hissedeceğinden sosyal ortamlarda bulunmak hoşlarına gitmeyebilir. Çocuğunuz için yapacağınız maddi harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Bebeğinizin duygusal yoğunluğu fazla olacağı için sizin ilginize her zamankinden çok ihtiyacı olabilir. O sebeple sevginizi ve ilginizi ona belli etmelisiniz.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayatı keşfetmeyi seven Yay burcu bebeğiniz bu hafta sosyalleşme ihtiyacı fazla olacaktır. Sosyal çevresinden akranlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanabilir. Eğlenceli her türlü aktivite onları adeta mest edebilir. Günlük rutinlerinde bazı aksaklıklar, istenmeyen yön ve durum değişiklikleri yaşanabilir. Sağlıkta daha dikkatli olunmalı çünkü beklenmedik rahatsızlıklar, iniş çıkışlar görülebilir. Bebeğinizin beslenmesine, uykusuna ve günlük rutinlerinde  planlar ve düzenlemeler yapmak gereği olabilir.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Oğlak çocuğunuzun iletişim becerileri, düşüncesi daha çok ikili ilişkiler ve paylaşıma açık konular ön planında olacak. Çocuğunuz için yapılan anlaşmalar, sözleşmeler ya da bazı alım satımlar yapabilirsiniz. Fayda sağlanacak danışmanlıklar dahi alınabilir. Aynı zamanda yaratıcı ve keşfedici yönünü ortaya çıkartan farklı hobiler ilgisini çekebilir.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu bebekleri bu hafta günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular öncelik kazanacaktır. Elbette yaşına göre bazı sorumluluklar verebilirsiniz. Örneğin oyuncaklarını toplamasına yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Aile içerisinde beklenmedik gerginlikler olabilir ve bebeğiniz bundan etkilenebilir. Bu yüzden aile ilişkilerinde sağduyulu davranmaya özen gösterilmelidir.  Ev kazalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Evle ilgili güvenlik tedbirlerini artırmak akıllıca olacaktır.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu çocuğunuz bu hafta zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için çok uygun dönemdeler. Bol eğlenebileceği geziler, hobiler ve sportif faaliyetleri  açısından oldukça hareketli olacaklar. Sadece dikkat etmeleri gereken konu yakın çevresindeki kişilerle, kardeşler veya kuzenlerle ilgili beklenmedik gerilimlere, tartışmalara yol açabilir.

Sevgi ve ışıkla, gökyüzü rehberimiz olsun…

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Sevgiler.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın