Haftalık Bebek Burç Yorumları (25 Eylül – 1 Ekim 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (25 Eylül – 1 Ekim 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta 29 Eylül’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkileri biraz geren, stres yaratan bir yanı var. İlişkilere yönelik düşüncelerimiz değişiyor, farkındalıklarımız değişiyor. Daha önce mantıklı bulduğumuz şeyleri belki de artık mantıklı bulmuyor olabiliriz. Ya da ben bu zaman kadar nasıl fark edemedim bunları diyebiliriz. Sonuç olarak bazı gerginliklere ve isyankar tavırlara yol açabilir maalesef ki…

İşin içinde kurallar ve yaptırımlar var. Bunlar aileler, ilişkinize çok fazla karışıyor olabilir. Ya da iki aile arasında anlaşamama gibi durumlar, ev, gayrimenkul gibi durumlarda iletişimsel anlamda çatışmaya sebep olabilir. Sizin doğru bildiğiniz kurallarla karşınızdaki kişilerin kuralları çatışıyor olabilir. Bu süreçte esnek olmak, farklı kişilerden fikir almak, daha geniş bakış açısıyla olayları değerlendirmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kendi kurallarınızda takılı kalıp, tamam mı devam mı? ya götürmek çok fayda sağlamayacaktır. Hayatımızda hızlı gelişmelere çok açık bir zaman dilimindeyiz.  Evet ilişkilerde anlaşmazlıklar  bekliyor bizi bugünlerde ama bu süreçte karşı tarafıda iyice dinlemek faydalı olacaktır.

Finansal konularda da beklenmedik bazı koşullar oluşabilir. Beklenenden daha fazla harcamalar yapabiliriz. Çok kontrollü olamayabiliriz bu süreçte. O yüzden nakit akışında bir sorun yaşıyorsanız, yedekli olmanızda fayda var.

Peki bu hafta bebeklerimiz için ne anlama geliyor, gökyüzü bize ne anlatıyor?

Gelin başlayalım..

Bebeğinizin yükselen burcu ve kendi burcunu beraber okumanızı tavsiye ederim.

Koç Burcu

 Koç burcunda 29 Eylülde bir dolunay gerçekleşecek. Ve Koçlar için önemli bir zaman dilimi. Daha önceden beri ilgilendiğiniz konular da bir sonuçlanma, netice ve tamamlanma dönemi diyebiliriz. Bu dönemde belirli alışkanlıkları bıraktırmaya ve yeni alışkanlıklar kazandırmaya çalışıyor olabilirsiniz. Belki tuvalet eğitimi veriyorsunuz bunun gibi durumlar olabilir. Özellikle önümüzdeki 15 günlük süreçte bu konularda sonuç alabilirsiniz. Ayrıca bu dönem paylaşımla ilgili bazı sorunlar olabilir. Fakat aile büyüklerinden aldığı destek ve sevgi sayesinde kendini çok daha huzurlu hissedecektir. Böylece paylaşmanın çok daha keyifli olduğunu öğrendiği, gördüğü bir zaman dilimi olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa burcu bebeğinizin bu haftaki süreçleri onların kontrollerinin dışında ilerliyor gibi duruyor. Biraz daha endişeli bir zaman dilimi. Tam olarak adını koyamadığı huzursuzlukları olabilir. Daha içine dönük bir yapıda görebilirsiniz. Biraz daha çabuk hastalanabilir. Bağışıklığı düşük olabilir. O sebeple daha ayrı özen göstermeniz gerebilir. Çocuğunuza kitap okuyun, beraber vakit geçirmeniz, onu desteklemeniz kendini güvende hissetmesini sağlayacaktır.

İkizler Burcu

Bu hafta İkizler burcu çocuğunuzun gün içinde fazla meşgul olacağı durumlar olabilir. Bir şekilde öğrenme, eğitim, anlama gibi konularda koşturmaları olabilir. El becerilerini ve yeteneklerini kullanma zamanındalar. Ancak canları fazla bir şey yapmak istemeyebilir, tembellik edebilirler. Zaman tanımanız önemli olacaktır.  Zaman zaman adını koyamadığınız bazı gerginlikleri olabilir. Merak etmeyin çok kısa sürecektir. Bunun dışında arkadaş çevresinde sosyalleştiği, yeni ortamlar için de keyifli vakitler geçirecekleri de bir süreç olacak.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu bebekleri normalde kendi kabuğuna çekilen bir yapısı vardır. Fakat bu haftadan itibaren sahnede olmak isteyecekler. Drama, tiyatro gibi alanlarla ilgilenebilir. Toplum önünde dikkat çektikleri bir dönem. Dede, anneanne gibi büyükleriyle keyifli vakitler geçirebilirler. Ve onlardan destek almak isteyebilirler. Bu destekle kendi yeteneklerini göstermekten çok mutluluk duyacaktır. El yetenekleri olabilir veya konuşmaya, ifadeye yönelik de kendini gösterebilir.

Aslan Burcu

Aslan bebekleri bu hafta sevdikleriyle, yakınlarıyla, kardeşleri vakit geçirmek isteyebilirler. Kendini ifade etmek, ortaya koymak, konuşmak, yeni yeni kelimeler icat ederek keyifli vakit geçirebilirler. İletişimsel konularda önemli gelişmeleri olabilir. Akrabalarla, yakınlarla görüşmeler, iletişimin artması yönünde olabilir. Bunun dışında çocuğunuz günlük hayatın içinde konulan kuralların sanki onun yapmak istedikleri hayallerine engelmiş gibi düşünebilir. Ama hayallerine gitmesi için yeteneklerini kullanabileceğini ona gösterin ve öğretin. Sadece biraz zamana yaymak gerektiğini konuşarak geleceğine yönelik yatırım yapabilirsiniz.

bebek-burclar

Başak Burcu

Başak burcu bebeklerinin bu hafta parasal ve finansal konuları ön planda olacaktır. Bu çocuğunuzun geleceğini ilgilendiren bir yatırımda olabilir. Bu dönem özdeğer duygusunu sağlıklı bir şekilde geliştirmek önemli. Çünkü çocuğunuz  sizden onay alma ihtiyacı duyabilir. Daha sanatsal, zarif ve estetik gibi konularda kendini göstermek isteyebilir. Sizin de bu süreçte ona yetenekleri konusunda desteklemeniz ve onaylamanız önemli. Ayrıca kardeşler, kuzenler gibi yakınlarıyla planlar yapıyor olmanız önemli olacaktır. Kendini ifade etmesi, okuması, öğrenmesi, iletişim gibi konuları çok daha merakla ve keyifle yaptığını görebilirsiniz.

Terazi Burcu

Terazi burcu bebeklerinin bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için, kendilerini çok daha iyi ifade etmek için güzel zamandalar. Ayrıca bugünlerde  sanatsal bir şekilde yeteneklerini ortaya koydukları bir zamandalar. Yaşça daha büyük olanlarda kendi kıyafetlerini seçmesi ve bir uyum yaratmak istediklerini görebilirsiniz. Kendilerini ifade etmelerine, isteklerinin neler olduğunu söylemelerine izin verin. Elleriyle bir şeyler yapmalarına, üretmelerine destek olarak keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep burcu bebeklerinin bu hafta bazı korku ve endişeleri olabilir.  Ve bunları size tam olarak anlatamıyor. Biraz huzursuz hissedebilir. Uyku bölünmeleri ve rüyaları yoğun olabilir. Daha çabuk agresifleşebilir ve bunu tam olarak ortaya koymayabilir. Ve sağlığı da bu durumdan etkilenebilir. O yüzden bu dönemi daha temkinli, sakin, daha akışına bırakarak hareket etmekte fayda var. Bu dönemi oyunlar oynayarak, endişesini oyunlar vasıtasıyla konuşarak anlatmasını sağlayarak ona çok daha kolay bir geçiş dönemi sağlayabilirsiniz.

Yay Burcu

Bu hafta itibariyle Yay burcu bebeğiniz için sosyal çevreyi genişletmek, daha geniş bir perspektifle daha fazla insanla bir arada olmak söz konusu.  Arkadaşlarıyla bir arada olmak çok hoşlarına gidecek. Ancak ufak tefek aralarında rekabet ve çatışmalar meydana gelebilir. Bu hafta 29 Eylül’de koç burcunda ki dolunay ile çocuğunuzun bir yeteneğini keşfetme zamanları. Çocukluğunu doyasıya yaşayarak, neşeli hareketleri ile sizi bir hayli keyiflendirebilir.

Oğlak Burcu

Oğlak bebeklerimiz için bu hafta  ev ve yuva alanını gösteren hızlıca olan değişimlere açık görünüyor. Çocuğunuz bu dönem evde vakit geçirmekten keyif duyabilir. Sizlerle beraber güvende olmak isteyecektir. Ancak evin için olan hızlı değişimleri de tam anlamayabilir. Evden taşınma, yer değişimleri yada ev içinde yapılacak bazı değişimler olabilir. Korkabilir, endişelenebilir. O yüzden stresli bir şekilde tepkisini ortaya koyabilir. Hiç takılmayın bu elbette ki geçici bir dönem Olayları daha akışa bırakmanız da fayda olacaktır.

Kova Burcu

Kova burcu çocuğunuz bu dönem dış dünyayı, uzayı, uzaklarda olanı, yabancıları, uzaktaki akrabaları merak ediyor ve bu alanda size soruları olabilir. Bu dönem yaptığınız yatırımlar, çocuğunuz üniversite zamanlarına çok faydası olabilir. Bazı yolculuklarda gündeminize gelebilir. Yakın çevresinde, kardeşler, kuzenler gibi kişilerle olan bazı değişimler dikkat çekebilir. Bir yandan da kendini ifade etme biçimi, kullandığı kelimeler, yaptığı zihinsel faaliyetler gibi alanda yeni bir adım söz konusu olacaktır.

Balık Burcu

Balık burcu bebeklerinin bu dönem  uyku düzeninde, tuvalet düzeninde biraz karmaşası olabilir. Zaman tanımakta fayda olacaktır. Ayrıca Balık burçlarının özellikle etrafında olup bitenleri sezen ve üstüne çekebilen bir yeteneği vardır. O sebeple huzursuz bir durum varsa hemen hissediyor olacaktır. Daha rahat hissetmesi için destek olmakta fayda var. İlerleyen zamanlarda kendini çok daha iyi ifade edebileceği, yepyeni kelimelerle karşınıza gelip sizi şaşırtabilir.

Haftanız güzel geçsin.

Cesaret ve Umutla

Astrolog Pınar Döngez

 https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

Post navigation

Bir yanıt yazın