Haftalık Bebek Burç Yorumları (21 Ağustos – 27 Ağustos 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (21 Ağustos – 27 Ağustos 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Yaz ayının artık son demlerindeyiz. Ne çabuk geçti zaman öyle değil mi?

Bu hafta Mars ve Neptün karşıtlığı etkisinde olacağımızdan, harekete geçmek için gereken efor ve enerjimizi düşürecektir. Halsiz, bitkin hatta bir süre tembelleşme etkisini üzerlerimizde hissettirebilir. Bu karşıtlık bağışıklık sistemimizi zayıflatan bir enerjidir. O nedenle sağlığımıza gereken önemi vermeliyiz.  Dalgınlıktan kaynaklanan kazalara, sakarlıklara açık bir gökyüzü var. Yapacağımız iş ve girişimlerde yanılgılar, yanlış yönlendirilmeler ve aldanmalar ise canımızı sıkabilir.

Güneş de hafta ortasında Başak burcuna geçiş yapıyor. Daha verimli ve üretken olacağımız, daha detaylı analizler yaparak başarılı olacağımız bir dönemde başlıyor. İş hayatına ve sağlığa ilişkin konular hayatlarımızda önemli hale gelirken, detaylarla aşırı uğraşacağımız için bazen büyük resmi gözden kaçırma ve takıntılardan dolayı stres altında hissetmemizde mümkün olabilir. Diyet egzersiz vb. konularda ön planımıza yerleşecek.

Tüm Başak burçlarının dönemi de başlayacağı için her birinin Doğum günleri kutlu olsun…

Bakalım sevgili bebeklerimiz böylesi bir haftadan nasıl etki alacaklar. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.

 

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebekleri bu hafta enerjileri düşük olacaktır. Çünkü yönetici gezegeni Mars- Neptün ile karşıt bir açıya ilerleyecek. Dikkatsizlikten, dalgınlıktan kaynaklanan kazalar, sakarlıklar görülebilir. Sağlık anlamında bağışıklık sistemini zayıflatabilir. O yüzden bebeğinizin sağlığına gereken önemi vermelisiniz. Beslenmesi, yeme- içme gibi günlük rutinlerinde düzenlemeler açısından değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu bebeğiniz bu hafta kendi isteklerinde biraz inat edebilir.  Eğer size tavırlarıyla bazı şeyleri yapmak istemediğini gösteriyorsa üzerine gitmeyin. Konforuna düşkün ve iyi bir yemek  yemek en keyif aldıkları şey olabilir. O nedenle bebeğinize  bol bol sarılın ve  sevdiği yemekleri yedirin!  Yaz dönemlerinin sonlarına yaklaştığımız şu günlerde,  olabildiğince açık havaya, parklara, yeşillikler içinde dolaşmalarına özen gösterin.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

 Bu hafta İkizler burcu bebeklerinin ev, yuva hanelerinde güvenlik tedbirlerini artırmaları akıllıca olacaktır. Enerji dolu halleri ile bir yerde sabit kalmak istemeyecekleri için, ev kazalarına ve sakarlıklara karşı dikkat edilmeli. İkizler burcu çocukları seçim yapmakta ve dikkatlerini toplamakta zorluk yaşayabilirler. Bunun önüne geçmek için denge oyunları oynamasını sağlayıp ya da sanatsal aktivitelere yönlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

 Yengeç burcu bebekleri bu hafta kolayca alınıp küsebilirler. Özellikle kardeşler, kuzenlerden gelebilecek bir sözden ya da bir bakıştan etkilenmeleri olasıdır. O sebeple bu dönem kendi kabuğundan çıkmakta zorlanabilir. Annenin desteğine her zamankinden fazla  ihtiyaç duyabilir. Onların sosyalleşmesi, arkadaş edinmesi için desteklemenizi tavsiye ederim. Trafikte, yollarda ve seyahatlere çıkılacak ise dikkat etmek gerekir.

Haftalık Bebek Burç Yorumları

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan bebekleri yapıları gereği korkusuz ve cesur tavırları ile olmayacak riskleri göze alabilirler. Bu hafta da onların dikkatsiz ve sakar bir yapıda olmalarına neden olabilir. Yaratıcı yeteneklerle doğdukları için,  Aslan burcu bebeğinize erken dönemde resim, müzik, özellikle de tiyatro gibi alanlara yönlendirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili finansal konularda fazla harcamalar artabilir, riskli yatırımlardan uzak durulmalı.

 Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebekleri haftanın ilk günleri enerji ve motivasyonları düşük olabilir. Bağışıklık sistemini güçlendirici takviye gıdalar ile güçlendirebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ise enerjileri yükselecek. Güneş başak burcuna geçiyor ve kendilerini gösterdikleri, dikkat çektikleri bir zaman diliminde olacaklar. Bu dönem kişisel yeteneklerini ortaya çıkaracak aktivitelerle ilgilenmelerini sağlayabilirsiniz.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu bebekleri normalde  yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Arkadaşlarıyla beraber olmak onlar için her zaman önemlidir. Fakat bu dönemde biraz yalnız olmayı istemese de tercih etmek zorunda kalabilirler. Kendilerini yorgun ve halsiz hissedebilirler. Haftanın ikinci günü Mars-Neptün karşıt açısı ile özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmaları gerekiyor.

bebek-burclar

 

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri bu hafta sosyal alanda özgürlük ve hareket ihtiyaçlarını artıracaklar. Arkadaşlar, sosyal çevre ilişkilerinde bazı gerginlikler yaşanabilir, isyankar tavırlar ön plana çıkabilir. Hafta ortasından itibaren yalnız kalmaları için uygun bir zamanda olmayacaklar. Tam tersine mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olmalılar.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu çocukları sizden onları gezdirmenizi, farklı yerler göstermenizi beklerler. Bu yüzden macera peşinde koşar, yenilikleri keşfetmek isterler. Bu nedenle bir alanda uzun süre tutmanız zor olabilir.  Onları park, bahçe gibi doğa içinde, açık havada serbest bırakmak çok hoşlarına gidecektir. Sağlık konularında ise destekli olacaklar.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Her zaman ne istediğini bilen Oğlaklar, bebekliklerinden itibaren amaç odaklı bir yapı çizerler. İnatçı bir yapıları olduğundan, bir konuda ısrar etmek bu hafta özellikle fayda getirmeyecektir. Hafta ortasından itibaren seyahatler, geziler gündeme gelebilir. Günlük rutinin dışına çıkmak, değişik konularla ilgilenmek çok hoşlarına gidebilir.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu hafta Kova burcu bebekleri asi tavırlar sergileyebilirler. Kendi bildiklerini okuma eğiliminde olacaktır. Bunun farkında olalım. Ayrıca etrafı her daim arkadaşlarla dolu olsun isteyeceklerdir.. Bu nedenle onları daha sosyalleşebilecekleri ortamlara götürmelisiniz. Bu çocuklarımızı bilime, astronomiye, uzaya her daim merakları olacağı için, bu meraklarını tatmin edecek eğitimlere dahil etmeniz faydalı olacaktır.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

 Balık burcu bebeğinizin Bu hafta diğer kişilerle etkileşimde olmaları ve paylaşma yönünde isteksiz olabilirler.  Bebeğinizin bu dönemde kişisel ihtiyaçlarına eğilmek gerekebilir. Hayal güçleri çok yüksek olduğundan yaratıcı oyunlar ile eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz.  Ayrıca su ile ilgili her aktiviteyi çok sevdiklerinden yüzmek, deniz kenarında olmak onlara çok iyi gelecektir.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Haftanız güzel geçsin.

Sevgiler

Astrolog Pınar Döngez

 

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

Post navigation

Bir yanıt yazın