Haftalık Bebek Burç Yorumları (14 Ağustos – 20 Ağustos 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (14 Ağustos – 20 Ağustos 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay etkileri gündemimizde olacak. Dolayısıyla bu dönemde özgüven duygumuz, kendimizi ispatlama ve gösterme, takdir edilme ihtiyacı ile birlikte hayranlık kazanma arzumuzun çok yüksek olacağı zamanlardayız. Uranüs etkili bir Yeniay olduğu için beklenmedik konu ve olayları önümüze taşıyacaktır.

Geçmiş konuların ortaya döküldüğü bazı yüzleşmeleri içeriyor olacak. O çok güvendiğiniz dağlara kar yağabilir. Geçmiş tecrübelerden hareketle yol almak en doğrusu olacak.

Zaten Venüs retrosunun önümüze getirdiği değer yargılarımızın sınavdan geçtiği şu günlerde, ilişkileri dengelemek bir hayli zor. O nedenle size iyi gelmeyen size kendinizi olumsuz hissettiren arkadaş, dost, sevgili her neyse tüm bunlardan arınma ve temizlik vaktidir. Özellikle bu 15 günlük süreçte kadınlardan gelebilecek can acıtıcı durumlar, kıskançlıklar, çıkar ilişkileri, ego ve kibir içeren tavırlar ilişkilerde sorun yaratabilir.

Bu Yeniay en çok Aslan, Kova, Akrep ve Boğa burçlarının 23° derece ve yakınlarında kişisel gezegenleri olanları etkileyecek.

Bakalım sevgili bebeklerimiz böylesi bir haftadan nasıl etki alacaklar. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.

Yeniay’ın hepimize hayırlar getirmesini dilerim.

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebekleri bu hafta eğlence temasının olduğu hobisel faaliyetler ve sportif alanları hareketlenmeye başlıyor. Zaten onlar fiziksel aktivite ile öğreniyorlar. Çünkü hayatı deneyimle elde ettiklerinde onlar da kalıcı oluyor. Mücadele yetisi zaten çok yüksek ve zorlukları da öğrenme fırsatı olarak görecekleri için, çocuğunuza bu alanda yol açmanız bu yüzden çok önemli olacak.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa bebekleri bu hafta yaşam alanlarında kendilerini daha özgür ve güvende hissetmeleri önemli. Ebeveynlerinin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Ani, beklenmedik taşınma konuları da gündeme gelebilir. Eve gelen misafirler önem kazanabilir. Bunun dışında yaşamın keyifli ve zevkli yanlarına, eğlenceli aktivitelere de daha fazla zaman ayırabilirler.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

 Bu hafta İkizler burcu çocuğunuz, merak ettiği her türlü konuyu öğrenmek için çaba gösterebilir. Fikirlerini etkin ve dikkat çekici bir şekilde konuşarak anlatması önem kazanacaktır. Ve böylelikle bebeğinizin de kendine güveni yükselebilir. Bunu desteklemek için resimli kitaplar, öğretici oyunlar ya da oyuncaklarla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu bebeğiniz için bu hafta devam eden finansal bir sorun varsa bu dönemde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yeni yatırımlar konusunda bazı planlar netleşebilir. Fakat bu dönem zihinsel olarak gergin olmaya yatkın olacağından, yakın çevresindeki kişilerle, kardeşler veya kuzenlerle gerilimlere dikkat edilmeli.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta Aslan bebekleri yeniay enerjisini üzerlerinde çok fazla hissedecekleri için, hayatlarını ilgilendiren önemli bir başlangıç arifesinde olacaklar. Fiziksel enerjileri çok yüksek olacaktır. O yüzden akranlarıyla bir araya gelerek hoş zamanlar geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek için harika bir haftadalar. Bazı Aslan çocuklarımız içinde eğitimlerini ilgilendiren alanda girişimler söz konusu olabilir.

 Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebekleri bu hafta itibariyle içe çekilmeye ihtiyaç duyacaktır. O nedenle sosyal ortamlarda bulunmaktan pek keyif alamayabilir. Öte yandan bu hafta yeniay etkileri onların kontrolünde olmayan bazı korku ve endişelerini tetikleyebilir. Bu dönemi daha sakin geçirmelerini sağlayacak müzikler dinletebilir yada motivasyonlarını yükseltecek oyunlarla keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu bebekleri için bu dönemde sosyal ortamlarında akranlarıyla vakit geçirmekten hoşlanacaklar. Keyifli organizasyonlara katılabilir, bazı seyahatlere çıkabilirler. Bu dönemde bebeğiniz adına yeni hedefleri belirleyeceğinizde bir süreç olabilir. Bir kulübe veya bir gruba mensup olabilecekleri yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri bu hafta daha çok geleceklerini ilgilendiren konularda ebeveynlerinin her konuda desteğini hissedecekler. Çocuğunuzun artistik ve sanatsal anlamda bir yeteneğini keşfedebilirsiniz. Yaratıcılıklarının çok arttığı bir süreçteler. O yüzden bu konularda başlangıç yapmasına destek çıkmanız, yaşına göre gerekli bazı eğitimler için yönlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu çocukları onlar hep sesini duyurma çabasında, oldukça meraklı ve sorularının bir an önce yanıtlanmasını isteyen, özgür, iyimser ve neşelidir. Bu haftada bu istekleri fazla olabilir. Değişik yerlere geziler, seyahatler olacağı için her şeyi öğrenmek isteyecek. Çünkü ufukları ancak böyle gelişiyor bu çocukların. Onların yaşam hevesini paylaşın, birlikte geleceğe yönelik planlar yapın ve iyiliklerini asla sabote etmeyin.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hafta Oğlak burcu bebeğinizle ilgili bir süredir devam eden ve sizi endişelendiren bir sorun varsa çözüm bulacağınız bir süreç olacaktır. Müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir süreçteler. Ayrıca çocuğunuzun harcamalarını göz önünde bulundurarak yapacağınız önemli girişimler söz konusu olabilir.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu hafta Kova burcu bebeklerimiz ister istemez her zamankinden biraz daha huzursuz ve endişeli bir yapıda olabilir. Ayrıca sahip olduklarını bırakmakta, paylaşmakta zorlanabilir. Destek olmak gerekecektir. Bu dönem sevgi dolu bir iletişimle yaklaşmanız aranızdaki bağın kuvvetlenmesi açısından önemli.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu bebeğinizin bu hafta yeni alışkanlıklar kazanma, günlük rutini düzene sokma zamanı. Tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden kaçınmanız gerekir. Beslenme düzenlerini değiştirebilir, spor veya hareket için destekleyebilirsiniz. Arkadaşları arasında bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Ve aileye beklenmedik sürpriz bir evcil hayvan dahil olabilir.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın