Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (1 Ocak – 7 Ocak 2024)

Merhaba Sevgili Ebeveynler

2024 yılına yepyeni enerjilerle başlıyoruz. İyisiyle kötüsüyle bir yılı geride bırakırken, şimdi umutla önümüze bakma zamanı.

Bu yıl tutulmalar Koç, Terazi ve Balık burçlarında gerçekleşecek. Tutulmalar, hepimizin hayatlarında kadersel etkide yönümüzün değişimine vesile olur. Kimi çocuklarımız kendi kabuğunda, kimi ise kendini göstereceği, sosyalleşip yeni çevreler edinerek yeni hayat deneyimleri elde edecek.

İletişim fazlasıyla önemli olacak. Jüpiter 26 Mayıs itibariyle ikizler burcuna geçiyor. Tüm çocuklarımızın yakın çevre, kardeşler, kuzenler, öğretmenler ve akranları ile ilişkileri 2024 yılında daha çok gelişecek. Elbette Pluto Kova etkisinin teknolojinin kötü kullanımı üzerine de dikkatli olmalıyız. Ebeveynlere düşen sorumluluk; çocuklarınızın iletişim kurmasına yardımcı olarak yanlarında olduğunuzu hissetmelerini sağlamak.

Bakalım 2024 yılı çocuklarımızı neler bekliyor?
(Bebeğinizin yükselen burcuyla beraber okumayı unutmayın)

Koç Burcu

Bu yılın en aktif ve hareketli koç burçları, kendi kalıplarına sığmayacaklar. Özellikle Nisan ayı burçlarında gerçekleşecek tutulma çocuğunuzu çok fazla bu konularda destekleyecek. Diğer yandan onları Sosyal çevre deneyimlerine yönlendirebilir, gruplar içinde olmasına teşvik edebilirsiniz. Bu yıl parasal yatırımlar adına da çok önemli bir zaman olacak.

Boğa Burcu

Sakin, sabırlı ve konforuna düşkün olan sevgili Boğa burcu çocuklarımız, bu yıl kendi yeteneklerini keşfediyor olacaklar. Eğitimlerine ve geleceklerine dair önemli kararlar alabilirsiniz. Bu yıl Boğa burcu çocukları kendi sosyal çevresini, endi zevk aldığı alanları deneyimleyecek ve buralarda daha çok vakit geçirecekler.

İkizler Burcu

Bu yılın şanslıları İkizler burçları, başarmak istedikleri ne varsa onlar için adım adım giderek, inşa etmeyi öğrenecekler. Özellikle yılın ikinci yarısında eğitim, yurtdışı, seyahatler, sosyal çevre alanında destekli olacaklar. Bu dönem ilgileri daha çok uzaya, gökyüzüne doğru olabilir…

Yengeç Burcu

Ailesine düşkün sevgili Yengeç burcu çocuklarımız, bu yıl kabuklarını kırıyorlar. Kendilerini göstererek daha çok hedef odaklı ilerleyecekler. Bu yıl başarı ve atılımları açısından oldukça kadersel etkiler yaşanabilir. Ayrıca eğitimle ilgili faaliyetleri açısından oldukça destekleyici bir yıl olacak. Diğer yandan evde yapılan değişimler, taşınma veya çocuğunuzun odasını değiştirme gibi gündemler olası.

Aslan Burcu

Bu yıl Aslan burçları yeni yerler keşfedecek ve bol bol seyahatler ederek yabancı kültürlere, yabancı deneyimlere karşı yönlenecekler. Ayrıca bu yıl paranın değerli olduğunu, biriktirmenin önemi üzerine eğitici oyunlar oynamak çok faydalı olacak.

Başak Burcu

Küçük detayları fark eden, becerikli, zeki ve titiz Başak burcu 2024 yılı onlara yeni, yeni bir arkadaşlık bağı geliştirmesine vesile olabilir. Eğitimler, yeni bir dil öğrenmek ve seyahatler tüm Başak burcu çocukları için 2024 yılı boyunca önemli olacak.

Terazi Burcu

Denge, huzur ve uyumun burcu sevgili Teraziler, bu yıl hobi ve ilgi alanlarında yeteneklerini açığa çıkaracak fırsatlarla karşılaşacaklar. Örneğin güzel çizimler yapan yada bir müzik aletine ilgi duyan bir çocuğunuz varsa ebeveynleri olarak onların yanında olmaya ve bu yönde desteklemenizi önereceğim.

Akrep Burcu

Mücadeleci, kararlı, dayanıklı ve savaşçı Akrep burçları bu yıl, aile içi ilişkilerinde daha güçlü iletişim kurmalarına vesile olacak. Evde ne kadar huzurlu ve güvenli olurlarsa bilin ki topluma açıldığı anda da aynı güveni yakalayabilecektir. Hobilerini bir alana yönelterek maddi ve manevi destek olabilirsiniz.

Yay Burcu

İyimser, umutlu neşeli Yay burçları çocukları bu yıl hayatın eğlenceli taraflarını ortaya çıkardıkları yaratıcı işler yaparak ve bunları sunarak yeteneklerini konuşturdukları zamandalar. 2024 yılı onlar için taşınmalı geçebilir.

Oğlak Burcu

Oğlak bebekleri yetişme dönemlerinde sosyalleşme peşinde olmazlar. Biraz daha utangaç ve mesafeli bir imaj çizebilirler. Onların arkadaşlarıyla görüşmelere gidip gelmesini sağlayarak keyifli vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Diğer yandan bu sene onlara yeni bir kardeş getirebilir ya da kardeş kadar yakın yeni bir arkadaşlık bağı geliştirmesine vesile olabilir. Yeni bir dil öğrenmek, zihinsel ve eğitim konularına odaklanmak tüm Oğlak burcu çocukları için 2024 yılı boyunca önemli olacak.

Kova Burcu

Kova burcu çocukları bu yıl birçok ortaya konmayan yönlerinin görünür hale gelebileceği önemli bir yıl olacak. Siz ebeveynleri olarak çocuğunuz adına kalıcı yatırımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bu yıl onlar için yeteneklerini ortaya çıkardığı, özgür ruhunun tadını çıkardığı, eğlenceyi doya doya yaşayarak, gezip, tozarak coştukları bir yıl…

Balık Burcu

Balık burcu çocuklarının özellikle kendi sorumluluklarının farkında olması ve üstlenmeler, için bu yıl ebeveynleri olarak onların yanında olmaya 2024 yılı boyunca dikkat etmenizi önereceğim. Diğer yandan kitap alışkanlıkları kazandırmak için de gerekli desteği sağlamalısınız. Yaratıcı oyunlar ile eğlenceli vakitler geçirmelerini ve hayal güçlerini zenginleştirecek ortamlara dahil edebilirsiniz.

Mutlu, sağlıklı, bereketli bir yıl olması dileğiyle.
Sevgiler

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

Post navigation

Bir yanıt yazın