E-bebek Dergi

ebebek’ten Bebek Dergisi Haziran Sayısını Kaçırmayın

ebebek’ten Bebek dergisi Haziran sayısı rengarenk tasarımı ve dopdolu içeriği ile sizlerle…
Derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Dünyayı anneler kurtaracak” 
Son dönemde başarılı oyunculuğunun yanı sıra Akasya Ana kanalındaki videoları ile çok sevilen Akasya Asıltürkmen, kızı Pera ile tattığı annelik sürecini anlattı.

Hamileler oruç tutabilir mi?
Yaz aylarına ve uzun süren günlere denk gelen Ramazan’da, dengeli ve sağlıklı beslenme önem kazanıyor. Anne adayları ve emziren annelerin aklında bu dönemde ‘acaba oruç tutabilir miyim?’ sorusu oluşuyor. Ramazan’da beslenme ile ilgili merak edilenleri Avrasya Hastanesi’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Seda Dursun anlatıyor.

Erken doğum belirtilerini hafife almayın
Erken doğum hem anne hem de bebek sağlığı için riskli bir durum. Bu nedenle belirtilerin gözden kaçırılmaması ve gereken önlemlerin alınması son derece önemli.

Doğum sonrası güzelleşin
Anneler doğum sonrası bazı estetik operasyonlara ihtiyaç hissedebiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Ali Duman hangi işlemlerin yapılabileceğini anlatıyor.

Ten tene temas anne ile bebeği yakınlaştırıyor
“doğumdan sonra bebeklerin yeri anne kucağıdır.” Diyen Doula ve Doğurma Hazırlık Eğitmeni Esra Erkut Demiröz, anne ve bebeğin ten tene temasının önemine dikkat çekerek, sorularınızı cevapladı.

Moda, uzman görüşü, ajanda ve daha fazlası Haziran sayısında!

Post navigation

Bir yanıt yazın