temmuz ayi burc yorumlari

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2020!

Merhabalar Sevgili Ebeveynler,

Yoğun bir kış döneminden sonra, biraz daha keyfimizin artacağı yaz aylarına gelmenin mutluluğunu yaşarken, bomba gibi bir Temmuz ayının bizi beklediğini de söylemeden edemeyeceğim!

5 Haziran tarihinden beri iki tutulma yaşadık, sezonun sonuncusu ise 5 Temmuz’da Oğlak burcunda olacak. Bizleri 2021’e hazırlayacak bu önemli göksel olay ile kariyerimiz, iş hayatımız ve ev-yuva arasındaki dengeyi kurmak önemli dururken, duygusal olarak güçlü ve dengeli bir tutum sergilemek hem kendimiz hem de çocuklarımız için önemli olacak.

12 Temmuz’da Merkür’ün düz seyrine dönmesiyle beraber iletişimimiz biraz rahatlatacak, aklımızdaki odak konular ise halen daha aile, yuva ve duygularımız olacak.

20 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek, ayın sonunda ise Jüpiter Neptün olumlu açıları ile kendimize ve maneviyatımıza dönmek hepimize iyi gelecek.

Genel anlamda büyük dönüşümlere gebe bir ay bizi beklemekte. Ilımlı ve yumuşak bir akış altında zamanın çok hızlı aktığını ve önemli kararların arifesinde olduğumuzu göreceğiz.

Bakalım bu ay çocuklarımıza neler getiriyor…

Koç Burcu

Ay boyunca sizlerden destek almak ve yuva içinde duygusal anlamda güvende hissetmek oldukça önemli olacak. Bir yandan enerjisi oldukça yükselen Koç burcu bebeklerinin hem hareketleri hızlanacak, yürümesi / koşması belirginleşecek hem de daha çabuk huysuzluk yapar halde olacak. 5 Temmuz tutulması ile aile büyükleri ve ev içindeki köklü değişimleri hissetmemesi imkansız.

Boğa Burcu

Önümüzdeki 6 ay boyunca Boğa bebekleri enerjisini doğru kontrol etmekte zorlanabilir. Özellikle Haziran ayı içinde düşmelere kalkmalara, kafa yaralanmalarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Okumaya, yazmaya, kendilerini ifade etmeye meraklı oldukları bir dönemdeler. Kardeş ve kuzenlerle daha sıkı bir iletişim içinde olmak isteyecekler.

İkizler Burcu

Aktif İkizler burcu bebekleri Covid süresince evde olmaktan en çok sıkılanlar arasında. Temmuz ayı ile birlikte artık sosyal çevrelerine geri dönmek yani arkadaşları ile bir araya gelmek isteyecekler. Biraz yaramazlık garantili! 5 Temmuz tutulması korku ve tedirginlikleri tetikleyebilir, bu nedenle özellikle rüyaları yoğun olacaktır. Uyku düzenini iyi gözlemlemekte fayda var. Ayrıca paylaşmayı öğrenmekle ilgili bir dönem olacak.

Yengeç Burcu

Bu ay Yengeç burcu bebekleri kendini anlatmaya, öğrenmeye, konuşmaya meraklı! Aile bireyleri, geçmiş, anılardan bahsetmeniz çok hoşlarına gidecek. Bazı kelimeleri kendine has söyleyebilir, inatla kendi bildiklerini okuyabilirler. Merak etmeyin 12 Temmuz sonrasında anlaşmak çok daha kolay olacak. Özellikle 20 Temmuz’da burçlarında meydana gelecek Yeni Ay döneminde biraz huzursuz bir enerji olabilir, panik olmayın.

Aslan Burcu

Bu ay Aslan burcu bebekleri için yeni alışkanlıklar kazanma, rutini düzene sokma zamanı. Beslenme düzenlerini değiştirebilir, spor veya hareket için destekleyebilirsiniz. Büyük değişimler ve ciddiyet başta huzursuz kılsa da zaman içinde oturması için en verimli dönemlerden biri. İletişim konusunda biraz daha kendine ve içine dönük olduğunu fark edebilirsiniz ama enerjisi yüksek olacak. Arkadaşları arasında çok daha çabuk tepkiler veren bir halde olabilir.

aslan burcu

Başak Burcu

Başak burcu bebeklerinin arkadaşları ile vakit geçirmekten çok hoşlanacağı bir aylık bir dönemdeyiz. Eğer biraz yaşı büyük ise konuşmalı, görüşmeli bir zaman dilimi olacak gibi duruyor. Bu ay içinde biraz daha fazla sakarlıkları olabilir, özellikle düşmeler kalkmalar artabilir. 5 Temmuz tutulması ile birlikte okuma, yazma alışkanlıklarını geliştirmek ve uzun vadede eğitim hayatına fayda sağlayacak kararlar almak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu

Temmuz ayı boyunca Terazi burçları ev ve yuva içindeki değişimleri takip etmek isteyecek. Sizlerin evdeki olumlu ve olumsuz her türlü etkileşiminiz ve ayrıca eve dair yapılacak değişimler var ise hepsine karşı olağandan hassas yaklaşabilirler. Arkadaş çevresi ve diğer insanlara karşı her zamanki sempatik yüzlerini gösterirken arada rekabetle karşılaşmak onları şaşırtabilir.

Akrep Burcu

Akrep burcu bebekleri Temmuz ayı boyunca yakınlarıyla bir arada olmanın tadını çıkarmak isteyecek. Her zamankinden çok daha sempatik ve sevgi dolu bir yaklaşımları olduğunu görmek sizi mutlu edecek. Aynı zamanda okuma ve öğrenmeye dair gelişmeler de söz konusu olacaktır. 20 Temmuz Yeni Ay’ı ile birlikte ailecek seyahatlere çıkabilirsiniz.

Yay Burcu

Temmuz ayı Yay burcu bebekleri için hem hızlı hem de şaşırtıcı geçecek. Öncelikle yaratıcı enerjilerini ortaya koyma güçleri çok yüksek. Yaşı tutanlar daha çok sportif aktivitelere yönelebilir, ayrıca sanatsal becerilerini ortaya koymak isteyebilir. Ay boyunca iletişim olarak biraz daha içe dönük olabilir, hafif tedirgin bir enerji taşıyabilirler. Rüyaları çok yoğun olacaktır. 5 Temmuz tutulması ile somut eserler ortaya bırakmak için çalışacaklar.

Oğlak Burcu

Bu ay Oğlak burcu bebeklerinin gündemi yoğun. Burçlarında meydana gelecek 5 Temmuz tutulması ile birlikte siz ebeveynleri hayatları ve gelecekleri hakkında önemli kararlar alıyor olacaksınız. Bazı kurallar ve düzenler önemli gündem haline gelecek. Bu bir Ay tutulması olacağı için ister istemez Oğlak burcu bebeklerimiz her zamankinden biraz daha huzursuz ve endişeli bir yapıda olabilir; sahip olduklarını bırakmakta, paylaşmakta zorlanabilir. Destek olmak gerekecektir. Ay boyunca sevgi dolu bir iletişimle yaklaşmak aranızdaki bağı kuvvetlendirecek.

Kova Burcu

Temmuz ayı itibariyle Kova burcu bebeklerimizin enerjisi oldukça yükseliyor. Daha hareketli, yürüme ve koşma peşinde olacaklar. Yakınlar, kardeşleri ile olan ilişkiler ön plana çıkacak. Bu ilişkilerde karşılıklı olarak ister istemez biraz daha agresif tutumlar olabilir. Bunlar büyük sorunlara yol açmayacaktır. Ayrıca her zamanki meraklı ve sorular soran halleri, her şeyle ilgilenmeleri hoşunuza gidecek.

Balık Burcu

Ayın ilk günlerinde Balık burcu bebeğiniz için arkadaşlarıyla anlaşmak her şeyden önemli. Kimilerimiz biraz güç savaşlarına girerken, kimilerimiz yaşça büyük akranlar nedeniyle daha hassas davranabilir. Bugünler kendi hakkını savunmayı öğrenme günleri olacaktır. Ay boyunca el yeteneklerinin ne kadar kuvvetli olduğunu fark edeceksiniz. Renkler, boyama ile görsel bir dünya yaratacak ve hatta kimileri de müzik aletleri ve dansa yönelecek gibi duruyor. 20 Temmuz döneminde morali biraz daha çabuk bozulabilir, yanında olmak isteyeceksiniz.

Eğer ki çocuklarımızın burçlara göre özelliklerini incelemek isterseniz aile içi burç uyum sayfamıza: https://www.bebek.com/burclar-arasi-uyum/

Astrolog Duygu Demir

instagram: https://www.instagram.com/duygudemir.astrolojigurusu/

http://www.astrolojigurusu.com/

Post navigation

Bir yanıt yazın