Haziran Ayı Bebek Burç Yorumu

Haziran Ayı Bebek Burç Yorumu

Sevgili ebeveynler merhabalar,

Öncelikle sizlere sevdiklerinizle keyifli bir bayram tatili dilerim. Bu dönemde ailemizin küçük bireylerini neler bekliyor beraber inceleyelim mi?

Okuyucularımız arasında en çok hangi burç hakim merak ediyorum. Sizlerin ve çocuklarınızın burçlarını bizimle yorumlarda paylaşmaya ne dersiniz?

İkizler yeni ay

Mars – Satürn pluto karşıtlığı

9 haziran Venüs ikizler

Yay dolunay

Koç Burcu Bebek

Ay boyunca ev ortamı içinde koşturmaca, endişe, belki biraz daha tartışmalar devam etmekte. Bu nedenle zaman zaman duygusal tepkiler verirken, huzursuzluklar yaşarken bulabilirsiniz. Sebepsiz yere hırçınlıklar olabilir.

Koç burcu bebeğiniz ay başında konuşmaya, kendini ifade etmeye, yakınlarıyla beraber olduğunda kendini ortaya koymaya çok daha açık olacaktır.

Sözleri, kuralları biraz karıştırabilir, dikkatini toparlamakta zorlanabilir. 9 Haziran sonrasına el yeteneklerine odaklanmak isteyebilirsiniz. Kitaplar okumak, yazılar yazmak ve bu konularda çalışmak için keyifli bir dönem.

Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde Koç burcu çocuğunuz kendini baskı altında hissedebilir, ifade ederken ve enerjisini ortaya koyarken zorlanabilir.

Sağlık anlamında da daha dikkatli olmak gereken bir zaman dilimi, kazalara açık bir dönem.

Boğa Burcu Bebek

9 Haziran’a kadar çocuğunuzun yetenekleri, el becerileri, güzel sanatlarla ilgili konulara eğilimi üzerine odaklanmak isteyebilirsiniz.

Ay boyunca iletişim trafiği yoğun olacak. Kendisini ifade ederken daha yoğun ve duygusal tavırlar içine girebilir. Yakınları, kardeş ve kuzenleri ile biraz daha savaşır gibi iletişimde olması sizi korkutmasın.

Ayın ilk yarısında sahip oldukları, bunları paylaşma, arkadaşları ile olan paylaşımları ön plana çıkabilir. Kendisi ve bedenini tanıdığı dönemler olacaktır.

Ancak dikkati biraz daha dağınık olabilir gibi duruyor. Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde seyahatler ve yolculuklar esnasında dikkatli olmalısınız. Bünyesi biraz daha zayıf düşebilir, hastalıklara açık bir zaman dilimi olabilir. Kazalar, düşmeler daha olasıdır bu dönemde.

İkizler Burcu

Ay boyunca kendini ifade etmek, konuşmak, anlaşmak İkizler burcu bebeğinizin en sevdiği ve en rahat gerçekleştirdiği şeyler olacaktır.

3 Haziran tarihinde burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni bir sayfa açmış gibi neşeyle hayata yaklaşacak ve hatta çevresindeki kadınlardan destek görecek gibi duruyor. İletişim, ifade, konuşmaya dair şanslı olduğu ve belki de eğitimi hakkında kararlar verilecek bir zaman dilimi olabilir.

Açıkçası bu dönemde hepimizin aklı biraz karışık olacak, çocuğunuzun geleceği hakkındaki önemli kararları bu dönemde aceleyle almanızı pek tavsiye etmiyorum.

Ayrıca ay boyunca bedensel anlamda kendini güvende hissetmek, paylaşımlar, kendi bedenini tanımak gibi konularda biraz huzursuz olabilir.

Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde korkuları daha çok ortaya çıkabilir, rüyaları yoğun ve belirgin olabilir. Bu nedenle uyku düzeninde bozukluklar ya da tam olarak anlam veremediğiniz korkular ortaya çıkabilir. Sağlık anlamında daha temkinli olmak gereken bir zaman dilimi gibi duruyor.

Haziran Ayı Bebek Burç Yorumu

Yengeç Burcu Bebek

Çocuğunuz 3 Haziran’daki Yeni ay nedeniyle, ayın ilk yarısında biraz daha huzursuz, endişeli, kendini ifade etmekte zorlanıyormuş gibi hissedebilir.

Ayın ilk yarısında içten içe endişeleri baskın olacaktır. Zira ay boyunca kendini ortaya koyarken daha mücadeleci, savaşçı, koşturan bir halde olabilir. Duygusal patlamaları, korkularının ortaya çıkması gibi durumlar nedeniyle kendisi sıkılırken sizi de yanında isteyebilir.

4 Haziran itibariyle tüm sıkıntılarına rağmen kendini çok daha rahat ifade etmeye başladığı bir döneme geçiş yapacak.

Çok daha konuşkan, enerjik, şefkatle, sevgiyle kendini anlatmaya çalışan bir halde olacaktır. Bu gayet güzel bir etki, zira kendi içine kapanmaya ve küsmeye biraz meyilli olan Yengeç burcu bebeğiniz bu dönemlerde çok daha dışa dönük olacak gibi duruyor.

Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde korkuları daha çok ortaya çıkabilir, kendisini baskı altında hissedebilir. Daha çabuk hastalanan, fiziksel anlamda düşebilen, kazalara da açık bir dönem olacaktır. Söylediğiniz sözleri daha sert, keskin algılayıp içine kapanabilir.

Bu döneme çok özenle yaklaşmanızı tavsiye ediyorum. Büyüdüğünde, yıllar sonra andığı anlardan biri olabilir gibi duruyor.

Aslan Burcu Bebek

Bu ay maalesef kötü haberle başlıyorum. Ay boyunca çocuğunuz enerji anlamında daha düşük hissedebilir. Daha çabuk yorulduğu, içten içe kızdığı, kendini ifade etmekte zorlandığı bir zaman dilimi olabilir gibi duruyor. Korkuları baskın olabilir, kendini güvende hissetmek isteyecektir.

Öte yandan 3 haziran yeni ayı ile birlikte sosyal çevresinde bir yenilenme olacak gibi duruyor. Kendine yeni arkadaşlar edinebilir.

4 haziran ve sonrasında iletişim anlamında da biraz içe kapanık olacaktır. Açıkçası temmuzun ikinci yarılarına kadar 1.5 aylık dönem biraz daha sıkıcı geçebilir sizin için, dişinizi sıkın derim.

Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde korkuları daha çok ortaya çıkabilir. Biraz daha kazalara açık bir zaman dilimi olacaktır. Bu ayın en güzel yanı 9 haziran’dan sonra el becerilerini keşfettiği, kullanmak istediği bir zaman dilimi. Sosyal çevresi içinde de keyifli iletişimler kurmak isteyecek gibi duruyor.

Başak Burcu Bebek

Ay boyunca Başak burcu çocuğunuzun mücadelesi, kendini daha çok göstermek, ispat etmek istediği yer arkadaş çevresi olacak gibi duruyor.

Hem insanlara karşı biraz daha yönetsel olmak istediği bir zaman dilimi, hem de her zamanki gibi kimseyi kırmak ya da üzmek istemiyor. Arkadaşları ile olan iletişiminde zaman zaman kendisi de kırılabilir, yoğun duygularını ifade etmek yerine biraz daha içine kapanabilir.

3 Haziran tarihindeki yeni ay ile aile büyükleri, öğretmenleri, toplumun içinde kendisine yer edinmesini sağlayacak bir gelişmeler oluyor ancak ne yapmak istediğini tam olarak bilemediği için huzursuzlukları olabilir.

4 Haziran itibariyle kendisini daha yumuşak ve sevgi dolu ifade ederken, el becerileri üzerine odaklanmak isteyebilirsiniz.

13- 21 Haziran arasındaki dönemde sosyal çevresi içinde anlaşması, kendisini ifade etmesi biraz zor olabilir. Türlü tartışmalar içinde olmaktan hoşlanmayacaktır.

Terazi Burcu Bebek

Bu ay Terazi burcu bebeğiniz leylek misali! Beraber bolca geziyor, belki seyahatlere gidiyorsunuz, ya da uzaklardan akrabalarınız ziyarete geliyor olabilir!

Özellikle 3 haziran yeni ayı ile birlikte yapılacak seyahatler merakını cezbedecek, yolculuk esnasında kadınlardan destek görecek gibi durmakta. Ancak günlük rutinleri ve düzeninin bozulması biraz huzursuz kılabilir.

Bu dönemde bağışıklık sistemi, üşütme gibi rahatsızlıklara karşı da tedbirli olmakta fayda var. Ay boyunca aile büyüklerine kendini göstermek isteyecektir, özellikle de 4 haziran sonrasındaki dönemde kendini çok daha rahat ifade edebilecek gibi duruyor.

Ancak 13- 21 Haziran arasındaki dönemde evde türlü tartışmalar, gerginlikler olabilir. Bunları açıkça hissedeceğinden dolayı daha temkinli olmakta fayda var. Kendisini güvende hissetmeyip, üzülebilir.

Akrep Burcu Bebek

Ayın ilk yarısında Akrep burcu bebeğiniz paylaşmayı öğrenmesi gereken durumlarla karşılaşabilir. Yeteneklerini ortaya koyması için onu destekleyebilirsiniz ancak ne istediği konusunda aklı biraz karışık olabilir gibi duruyor.

4 Haziran itibariyle seyahatler, yolculuklar gündeme geliyor. Ve aslında ay sonuna kadar sizlerle, sevdikleriyle daha fazla iletişimde olmak istediği, daha yumuşak bir enerji altında olduğu zaman dilimi başlıyor.

Özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde daha gergin, endişeli, kendini istediği gibi ifade etmekte zorlanan bir ruh halinde olabilir. Yakın akrabalar, kardeş ve kuzenlerle olan iletişiminde baskı altında hissedebilir.

Bu dönem yolculuklarda kazalara açık bir zaman dilimi, lütfen dikkatli olun.
Yay bebek burç yorumu konulu videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Yay Burcu Bebek

Ay boyunca Yay burcu bebeğinizden pek de alışkın olmadığınız şekilde endişeli, sıkıntılı bir ruh hali sergileyebilir. Korkuları çıkabilir, rüyaları sıkıcı olabilir.

Bu dönemlerde çevresindekiler ile, arkadaşları ile paylaşımlar yapmayı pek istemeyip, huzursuz olabilir. Ancak güzel haber ayın ilk yarısında sizler tarafından desteklendiğini biliyor olacak.

Ev, yuva alanında belirsizlikler olabilir. Bunu hissettiği için endişeleri olacaktır ancak yine de sizlerle olduğunu bilmek iyi gelecek.

9 Haziran sonrasında sosyal ilişkilerini daha sevecen bir şekilde idare etme şansı olacaktır. Ancak özellikle 13- 21 Haziran arasındaki dönemde sıkıntılı ruh hali baskın olabilir. Bu günlerde yanında olup, destek olmanızı tavsiye ederim. Görünmez kazalara ve kayıplara açık bir dönem, daha temkinli ve korumacı olmanızı tavsiye ederim.

Oğlak Burcu Bebek

Ayın ilk yarısında Oğlak burcu çocuğunuz hiç olmadığı kadar hareketli, konuşkan olabilir. Özellikle de 3 haziran ve sonrasındaki 10 gün boyunca yeni alışkanlıklar ve rutinler kazandırmak için gayet güzel etkiler mevcut.

Ancak hayatı ile ilgili değişimler, kardeşler ve kuzenleriyle ilgili konular nedeniyle huzursuz ve endişeli de olabilir. Aklını netleştirmekte, konsantre olmakta zorlanabilir.

4 hazirandan destek görmeye başladığı, çevresine de isteklerini daha fazla dikte etmeye çalıştığı, duygusal olduğu, aile içinde karmaşa olabilecek bir dönem başlamakta.

Sizler tarafından desteklendiğini bilmek iyi gelecektir. Zira ay ortasında kendini baskı altında hissedebilir, karşılaştığı rekabet durumu ya da tepkiler onu biraz zorlayabilir gibi durmakta.

9 haziran sonrasında günlük rutinler konusunda tembelleşebilir. Ayrıca 17 haziran dolunayı ile biraz daha içine kapandığı bir 10 günlük dönem olacaktır.

Kova Burcu Bebek

Bu ay Kova burcu bebeğiniz için çok kolay bir dönem olmayabilir. Özellikle ay ortasında 13-22 haziran arasında hem sağlık alanında sizi uğraştıran bir dönem olabilir hem de maalesef ki bebeğinizin korkuları ve endişeleri daha yoğun olacağı için uyku bozuklukları ya da kabus gibi zorlu rüyalar ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Endişelerini daha iyi anlamak için türlü oyunları bir araç olarak kullanabilirsiniz çünkü bu dönemde kendini rahatlıkla ifade edemeyebilir.

Zira ay boyunca sosyal ilişkileri, arkadaşlıkları açısından şanslı bir zaman diliminde. Özellikle de 9 haziran sonrasında türlü el yetenekleri için teşvik etmenizi tavsiye ederim. Müzik aleti çalmak gibi yeteneklerini keşfedebilirsiniz.

Balık Burcu Bebek

Balık burcu bebeğiniz yüksek sezgileri ve hassas yapısı ile ay boyunca ev, yuva alanındaki gelişmeler ve değişimleri hissediyor olacak.

Belirsiz durumlar karşısında fazlasıyla endişeli tavırlar sergileyebilir. Bu nedenle onu daha huzurlu ve sakin kalabilmesi adına desteklemenizi tavsiye ederim.

Yine ay boyunca sanatsal alandaki yetenekleri ön plana çıkıyor. Renkler, müzik, dans, yaratıcılık alanlarında oldukça üretken olacaktır.

9 Haziran sonrasında evdeki ilişkilerde uyum ve huzuru yakalayacak olmanız onu da mutlu edecek. Sizden destek aldığını bilmek onu mutlu edecektir.

Sadece 13-21 Haziran arasındaki dönemde arkadaş çevresinde onu zorlayan, üzen tavırlar ile karşılaşabilir. Bu onu üzebilir, içine kapanmasına neden olabilir. Yanında olup ruh halini anladığınızdan emin olun.

Astrolog Duygu Demir

instagram: https://www.instagram.com/duygudemir.astrolojigurusu/

http://www.astrolojigurusu.com/