Haftalık Bebek Burç Yorumları 17 Temmuz – 23 Temmuz 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (17 Temmuz – 23 Temmuz 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler, 

Önemli haftalardan birindeyiz! Temmuz ayının en zor zamanları diyebilirim. Ay düğümleri burç değiştirerek koç ve terazi burçlarına geçiş yapıyor. Yani kadersel etkiler yön değiştiriyor olacak. Ardından Yengeç burcunda zorlu bir yeniay deneyimleyeceğiz. Ev, aile ve gayrimenkul konularında zorlanmalar olabilir. Otorite olan kişilerin baskısı, ego ve güç çekişmelerine açık görünüyor. Fakat ilahi yardımda her zaman olduğu gibi bizimle olacak. Manevi anlamda desteklendiğimiz, ilahi konularla bağlantıda olmak için çok uygun zamanlardayız.  

 Bir diğer taraftan  Venüs retrosu da 22 Temmuz itibari ile başlayacağı için, konumuz ilişkilerde çalkantılar ve para piyasalarının aşağı yönlü dönmesiyle alakalı konuları gündemimize taşıyacaktır. 

Pluton’un Ay düğümleriyle yapacağı kare açı ekonomik anlamdaki krizi iyice derinleştirebilir. Bu hafta zorlu gezegenlerin yapacakları gerilimli açılar hem para piyasaları, hem de iş piyasaları açısından dikkatli olmak gereken zamanlar. Beklenmedik iş anlamında değişikliklere açık ve teknolojik alışverişler içinde uygun bir haftada değiliz benden söylemesi. 

Bakalım sevgili bebeklerimiz böylesi bir haftadan nasıl etki alacaklar. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın. 

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu bebekleri bu haftaya başlarken içe çekilme ihtiyacı hissedebilirler. Evinde, ailesiyle vakit geçirmek veya dinlenerek zaman geçirmek isteyebilirler. Taşınma, yer değişikliği gibi durumlar varsa çocuğunuz bundan rahatsızlık duyabilir. Sağlık konuları ön planda olacağından dikkatli olunması gereken bir haftadalar. Özellikle sağlık ve günlük rutinlerinde köklü değişimlere, yeniden yapılandırma gibi durumlara gidebileceğini gösteriyor. 

 

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa bebekleri için bu hafta iletişim trafiği çok hızlı bir şekilde akacak. Yakın çevresindeki kişilerle duygusal bağların önem kazandığı bir süreçteler. O nedenle çocuğunuzla yapılan her konuşmanın duygusal bir derinliği olacağını ve onu etkileyeceğini bilin. Kardeşleriyle ya da kuzenleriyle haşır neşir olacakları bir zamandalar. Meraklarının arttığı, sizlere bol bol sorular sorduğunu görebilirsiniz. Bu hafta bir şeyler öğrenmek, yazmak, konuşmak ve seyahatler açısından avantajlar yakalayacaklar.  

 

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta İkizler burcu bebeğiniz için alacağınız kararlarda duygusal güvence temaları söz konusu olabilir. Parasal konularda bebeğiniz için yapacağınız bazı girişimler olabilir. Özellikle ev konuları ile ilgili problemler olabilir. Evde yaşanabilecek kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olunmalı. Ayrıca aile büyükleri ile ilgili bazı sağlık sorunları baş gösterebilir.  

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu bebeğiniz için bu hafta önemli. Çünkü hafta başında olacak Yeniay burçlarında gerçekleşeceği için bebeğinizin kişisel ihtiyaçları, empati ve sempati, aidiyet ihtiyacı ve duygusal alışverişleri bu süreçte yoğun olacaktır. Duygularını çok daha net bir şekilde ifade edecektir. Sağlık, beslenme ile ilgili yeni planlamalar söz konusu olabilir. Yakın çevresiyle, kardeşleri yada kuzenleriyle aralarında rekabet, çatışma, kıskançlık gibi durumlar zorlanmalarına neden olabilir. 

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta Aslan bebekleri için daha ziyade içe çekilmeye ihtiyaç duyacaktır. Kendi iç dünyasında huzurlu ve rahat hissedebilir. Fakat Sosyal ortamlarda bulunmaktan hoşlanmayabilir. Bu dönemde çocuğunuza yapılan harcamalar artabilir. Belki bu alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlıklarıyla ilgili konularda özen gösterilmelidir. Endişe ve korkuları tetiklenebilir. Bu dönem biraz uykusuzlukları artabilir. Sakinleşmelerini sağlayan çaylar vermeniz rahatlamalarını sağlayacaktır. 

 

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu bebeklerinin bu hafta sosyalleşme ihtiyacı fazla olacaktır. Eğlenceli aktiviteler içinde vakit geçirmekten keyif alacakları bir süreçteler. Akranlarıyla bir araya gelebilir, kulüpler, partiler ve grup içerisinde olma anlamında yoğun geçecektir. Bu hafta bebeğinizin geleceğini şekillendirecek yeni kararlar almanız söz konusu olabilir. Bu dönem enerjileri o kadar yüksek ki tez canlılıkları arttığı için sakarlıklara, yaralanmalara ve kazalara karşı dikkatli olunmalı. 

 

 Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu bebekleri için önemli bir hafta. Ay düğümleri bir buçuk yıl boyunca koç ve terazi burcunda ilerleyecek. Bu da birçok Koç ve Terazi bebekleri için gözle görülür biçimde kadersel önemli değişimler olacak anlamına geliyor. Yani tutulmalar çocukların hayatlarının yönlenmesine vesile olacak. Bu hafta özellikle rüyaları yoğun olabilir. Uyku düzenini iyi gözlemlemekte fayda var. Sağlık konularında da temkinli olunmalı.  

 

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu bebekleri bu haftaya seyahat etmek ya da en azından rutin ortamından uzaklaşmak onlara iyi gelecektir. Uzak yerlerdeki akrabalarını ziyaret etmek, onlarla iletişim kurmak gibi konularda hareketlilik kazanacaklar. Çocuğunuzun bu hafta arkadaş çevresiyle agresyon yaratan enerjinin devrede olması, birlikte hareket edilen konularda gerginliklere açık görünüyor. Bu alanın iyi dengelenmesi gerekir. Yoksa bazı gerginlikler yaşanması olasıdır.  

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu bebekleri bu hafta itibariyle çocuğunuzun yaşına göre parasal mevzuları konuşmak, planlamak gibi konular gündemde. Motivasyonları düşük olacağından, desteklenmeleri önemli olacaktır. Ailevi konularda yaşanan gerilimler varsa çocuğunuza yansıtmamaya çalışın derim. Onların içe kapanmalarına neden olabilir. Evde kazalara, düşmelere, sakarlıklara karşı da temkinli olunmalı. 

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

 

Bu hafta Oğlak burcu bebekleri için sevdikleriyle paylaşıma açık konular önemli hale geliyor. O yüzden karşılıklı olan her konuda güven ve destek hissi bulması önemli olacak. Ayrıca Bebeğiniz adına yapacağınız bazı anlaşmalar, sözleşmeler söz konusu olabilir. Zihinsel anlamda dalgınlık ve kafa karışıklıkları olabilir. Yaşına göre eğitsel konularda mücadele ortaya koyabilirler. Yolculuğa çıkılacaksa bundan pek keyif almayabilir. O yüzden yanınıza sevdiği eşyayı ya da ilgisini çeken bir oyuncağını almayı unutmayın. 

 

 Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

 Kova burcu bebekleri bu hafta Sağlık, günlük rutin işler, sorumluluklar alanlarında yeniay yaşayacakları için bu alanda halledilmesi gereken konular öncelik kazanacaktır. Bu hafta sağlık konuları da ön planda olacaktır. Bebeğinize bakan kişiler varsa bakıcı vs. onlar adına yeni kararlar ya da bazı yapılandırmalara gidebilirsiniz. Bu hafta çocuğunuzun yaratım yönü yüksek olacağından, hoşuna gidebilecek hobiler ile desteklemenizi tavsiye ederim. 

 

 Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu bebeğinizin bu hafta itibariyle yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri ya da eğlenceli temalar öncelik kazanıyor. Duygusal olarak daha coşkun ve heyecanlı olacaklar. Hatta duygularını abartılı bir biçimde bile ortaya koyabilirler. Sportif aktivitelere yönlendirmek enerjilerini atmaları için faydalı olabilir. Paylaşıma açık konularda rekabete dayalı ister istemez biraz daha agresif tutumlar içinde olabilir. O sebeple paylaşmayı öğrenmekle ilgili her türlü aktivite yada oyunlar eğitici olabilir.  

Sevgiyle

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

Post navigation

Bir yanıt yazın