eylul-2020-bebek-burc-yorumu

Eylül 2020 Bebek Burç Yorumları

Sevgili Ebeveynler,

Mevsim dönüyor, tatil sezonu artık bitti ve şehre dönmeye başladık. Bu ay itibariyle okullar da açılmaya başladı.

Hepimizin aklında aynı sorular;

Okullar açılacak mı?

Açıldığı gibi devam edecek mi?

Sağlık açısından neler yapmalı?

Evet, birçok haberler okuyoruz. Gündemimiz zaten yoğun. Ben sizlere astrolojik açıdan öngörülerden kısaca bahsedip, sonrasında aylık burç yorumlarımıza geçmek istiyorum.

Öncelikle sevgili Milli Eğitim Bakanımızın da duyurduğu gibi okullar açılıyor.

Eylül ayı, özellikle 15 Eylül sonrası bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamızın iyi olacağı zamanlar. Ekim ayı ile birlikte öğrenim sürecine dair düzenleme konuşulabilir ancak özellikle Kasım ortasında bazı değişimler yapılacağını düşünmekteyim. Hep beraber yaşayıp, göreceğiz.

Bugünler sizin için nasıl geçiyor merak ediyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

Haydi burçlara geçelim. Yorumları okurken çocuğunuzun yükselen burcunu da okumayı unutmayın.

eylul-bebek-burc-yorumu

Koç Burcu: Ayın ilk 15 gününde daha dalgın bir enerjide olmasına rağmen, 17 Eylül sonrasında gündem sağlık, beslenme ve rutinler olacak. İlk 15 günde biraz daha tedirgin bir halde olabilir. Yeni alışkanlıklar kazandırmak için Eylül ortasını bekleyin. Ayın başından 27 Eylül’e kadar iletişimde sizleri dinleyerek harekete geçmek isteyecek, onay almadan yola çıkmakta zorlanabilir. Ancak ay boyunca yeteneklerini sergilemek konusunda başarılı olacak. Spor konusunda destekleyin.

 

Boğa Burcu: Boğa burcu bebeğiniz için ayın ilk 15 gününde arkadaşlıklar ön plana çıkacak. Sosyal bir çevreye dahil etmekte, yaş grubu ile bir araya getirmekte fayda var. 17 Eylül sonrasında ise el yetenekleri, tarım ve toprakla uğraşma, küçük motor kaslarına dair egzersizlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ay sonuna kadar günlük rutinler, beslenme ve spor alışkanlıkları daha çok odağınızda olacak.

 

İkizler Burcu: İkizler burcu bebeğinizi ayın ilk 15 gününde sizlere çok daha düşkün, aile büyükleriyle bir arada olmak isteyen bir halde görebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerine çekecektir. 17 Eylül sonrasında ise ev ve yuvaya dair düzenlemeler ön plana çıkacak. 27 Eylül’e kadar yetenekleriyle dikkat çekecek, sosyal flörtöz halini ortaya koyup girdiği her yerde desteklenecek gibi duruyor.

 

Yengeç Burcu: Bebeğiniz ayın ilk 15 gününde öğrenmeye hevesli, meraklı bir yapıda olacaktır. Akışta kalmayı tercih eder, bu nedenle toplama çıkarma, hesap kitap gibi öğrenimlerle değil de daha çok renkler, müzik, dans gibi konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. 17’sinden sonra ise okuma yazma gibi, detay gerektiren hesaplar gibi konulara daha çok odaklanacaksınız. Kardeşlerle olan ilişkiler önemli olacaktır.

 

Aslan Burcu: Ayın ilk 15 gününde Aslan burcu bebeğiniz biraz daha dalgın ve tedirgin olabilir. Uyku düzeninde sorunlar ortaya çıkabilir, belki bazı korkuları tetiklenebilir. 17 Eylül sonrasında ise daha somut şeyler ortaya koymak isteyecek ve bir yandan yakınlar ve kardeşlerle güzel iletişim kurmanın tadını çıkarak gibi duruyor. Para biriktirmeyi öğretmek için uygun zamanlar. Ayrıca okuma yazma öğrenimi, yeni kelimeler öğrenmesi de hızlanacaktır.

 

Başak Burcu: Başak burcu bebeğiniz ayın ilk 15 gününde keyifli ilişkiler kurmanın tadını çıkarıyor. Çevresi tarafından desteklendiğini hissedeceği, mutluluk enerjisi yayacağı bir dönem olacaktır. Şanslısınız! 17’sinden sonra ise büyüyüp, değiştiğini, alışkanlıklarının farklılaştığını göreceksiniz. Yeni alışkanlıklar kazandırmak için birebir.

 

Terazi Burcu: Bebeğiniz ayın ilk 15 gününde daha dağınık bir enerjide olabilir. Su kenarında olmak, denizle / suyla oyalanmak isteyecek, biraz daha fazla uyuyarak tembellik edecektir. Bu ay sağlık hattı biraz tetiklendiği için daha kolay nezle, grip olabilir veya varsa alerjileri tetiklenebilir. Temkinli olmakta fayda var. Ayın ortası ile birlikte biraz daha tedirginliklerin çıktığı, içe kapalı olduğu bir zaman dilimi olabilir. Özgüven açısından desteğinize ihtiyacı olacak.

 

Akrep Burcu: Akrep burcu bebeğiniz ayın ilk 15 gününde renkli, görsel bir dünya yaratmak isteyecek. Yeteneklerine odaklanmak, resimler, boyalarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 17’si ile birlikte arkadaş çevresi önem kazanıyor. Yeni arkadaşlıkların içine girmek ve uyum sağlamak önemli olacak. Kalıcı dostlukların temelinin atıldığı zamanlar olacaktır.

 

Yay Burcu: Bebeğiniz ayın ilk 15 gününde evde olmaktan pek memnun olacak. Normalde aktif ve meraklı olan Yay burcu bebeğiniz bu dönemlerde aile büyüklerinden destek almaktan memnun olacak. 17’si ile birlikte yaptıkları ile dikkat çekmek çok hoşuna gitmeye başlayacak. Meraklı yapısı devreye girecek, birçok soru ile sizleri şaşırtabilir.

 

Oğlak Burcu: Oğlak burcu bebeğiniz ayın ilk 15 gününde kardeş kuzen gibi yakınlarla bir arada olmaktan büyük keyif alacak. Konuşmak, okumak yazmak isteyecek; belki kendine has bir dil oluşturup sizi de ikna edecek! Ayın 17’si ile birlikte okul, eğitim, dil eğitimi gibi temalar ön plana çıkıyor.

 

Kova Burcu: Bebeğiniz ayın ilk 15 gününde sanat eserleri üretmek isteyecek! Bir yandan meraklı yapısı ile sizlere birçok soru soracak, araştırmacı bir ruh halinde olacaktır. Dış dünyadan destek almak, sevildiğini hissetmek onu çok memnun edecek. Ayın 17’sinden sonra bazı korku ve tedirginliklerinin daha çok ortaya çıktığını görebilirsiniz. Uyku düzeninde sorunlar olabilir veya bünyesi biraz daha hassas olabilir. Özellikle de beslenme konusunda.

 

Balık Burcu: Balık burcu bebeğiniz ayın ilk 15 gününde kendini çok daha keyifle, coşkuyla ortaya koyacak. Enerjisi, gücü, hızı artacak gibi duruyor. Yeteneklerini, yaratıcılığını ortaya koymak isteyecektir. Onu anlamanın en iyi yolu oyunlar, rüyaları konuşmalar, bilinç altını hikayeleştirerek anlamanızı sağlayacak çeşitli aktiviteler olacaktır. 17’si ile birlikte dışarıdan destek aldığını görmek onu memnun edecek. Biraz hassasiyeti yüksek olabilir ve bazen yapıcı konuşmaları bile eleştiri olarak alabilir, dikkat.

 

Keyifle geçen bir ay dilerim sevgili ebeveynler,

Astrolog Duygu Demir

www.astrolojigurusu.com

www.instagram.com/duygudemir.astrolojigurusu

Post navigation

Bir yanıt yazın