Emzirme-destek-elcisi-3-donem-basvurusu

Emzirme Destek Elçisi 3. Dönem Başvuru Duyurusu

Beklediğiniz gün geldi! Emzirme Destek Elçisi 3. dönem başvuru duyuruları açılıyor!!

ebebek olarak bizim için en anlamlı mottolarımızdan biri “Bir Damla Bin Fayda!” 

Son yapılan araştırmalara göre çocuk ölümlerinin %45’inin altında yetersiz beslenme olduğu bulunmuş. Emzirmenin artırılması, annelerin bilinçlendirilmesi ile her yıl 820.000 çocuğun hayatı kurtarılabilir.

Sen de bir bebeğin hayatına dokunmak ister misin?

61 kişilik ekibimiz ile bu zamana kadar 50.000 anne ve bebeğin hayatına dokunduk ve  61 kişilik ekibimiz mezun oluyor! Herkesin beklediği haber geldi ve yeni ekibimizi kurmak için harekete geçtik. Sen de ekibimizde yer almaya, bu proje için gücünü ortaya koymaya ne dersin??

Projede Seni Neler Bekliyor?

 • ebebek’in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan ve Beslenme ve Diyet Uzmanı, Emzirme Danışmanı Seray Tekin‘den emzirmenin, emzirme döneminde beslenmenin ve ek gıdaya geçiş döneminin her yönü ile ele alınacağı iki günlük bir eğitime katılma şansı elde edersin.
 • Eğitim sonrası “Emzirme Destek Elçisi” sertifikasına sahip olursun.
 • Anneleri öğrendiğin bilgiler ışığında WhatsApp numaran üzerinden aydınlatabilirsin.
 • Puanlama sistemine göre; aylık, üç aylık sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalarsın.
 • Program kapsamında; kendini emzirme, anne çocuk beslenmesi konusunda geliştirebilir, iletişim becerilerini kuvvetlendirebilir, birçok anne ve bebeğe fayda sağlayabilirsin.
 • Mağazalarımızda part-time olarak çalışma imkanı elde edebilirsin.

Kimler Başvurabilir?

Beslenme ve Diyetetik, Ebelik, Hemşirelik bölümlerinde okuyan; öğrenmeye açık, fayda sağlamayı seven, sabırlı olan herkes! (2 ve 3. Sınıf öğrencileri)

Nasıl Başvurabilirsin?

Aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurman yeterli!

https://forms.gle/nfDgvfjj7WYbbkKD6

Başvuru Sonrası Süreç Nasıl İlerleyecek?

 • Makale değerlendirmesi
 • Genel Yetenek Sınavı
 • Yüz yüze mülakat
 • Başvuru kabul
 • Emzirme ve Bebek Beslenmesi Eğitimi ve Sistemin Anlatılması
 • Proje Başlangıç

Son Başvuru

Son Başvuru Tarihi: 10 Mart 2024

Hadi başvur ve sen de ekibimizde yer alma şansı yakala!

Başvuru Formu: https://forms.gle/3wWCTP7WxvshAX7k9

Aklına takılan her soruyu yorum olarak bırakabilirsin.

Çokça sevgiler,

Beslenme ve Diyet Yöneticisi Beyza Uyan

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation

Bir yanıt yazın