ebebek’ten Bebek dergisi Nisan sayısı çıktı

ebebek’ten Bebek dergisi Nisan sayısı rengarenk tasarımı ve dopdolu içeriği ile sizlerle…
Derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:


“Yağmur, özgür bir çocuk olarak büyüyecek”

Nevin Yılmaz Taşdöğen ve Selahattin Taşdöğen’in 3,5 yaşındaki kızları Yağmur pozitif enerjisiyle bulunduğu yere mutluluk saçan özel çocuklardan. Bu güzel aile bu ay sayfamıza konuk oluyor.

Hamilelikte röntgen çektirmek riskli mi?

Hamilelik hem anne hem de bebek sağlığı açısından çok dikkatli olunması gereken bir süreç. Central Hospital’ın Radyoloji Uzmanı Dr. Çetin Öner, hamilelikte röntgen çekimi konusundaki soru işaretlerini gideriyor.

Rahat bir hamilelik için ödemi aşın

Ödem pek çok anne adayının ortak sorunu. Peki bu sorunu nasıl aşabilirsiniz? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Serkan Oral ödem nedenlerini ve ödeme karşı alınabilecek önlemleri anlatıyor.

Göbek bağı ne zaman kesilmeli?

Bebeklerin, doğum sonrasında dünyaya olabildiğince kolay adapte olmaları çok önemli. Yenidoğan ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülnihal Şarman, süreci pürüzsüzleştirmek için göbek bağının hemen kesilmemesi gerektiğini söylüyor.

Uyku düzenini yaz saatine nasıl adapte etmeli?

Mart ayının son Pazar gecesinde saatler 1 saat ileri alındı. Şimdi sıra bebekleri bu yeni saate alıştırmaya geldi. 0-4 Yaş Uyku Danışmanı Pınar Sibirsky, önerileriyle anne babaların işini kolaylaştırıyor.

Otizm ve çocuklarımız

Otizm Farkındalık Günü’nün Nisan ayında olması nedeniyle bu araştırmamızda otizmin bebeveynler tarafından bilinirliğini inceledik. Sorularımızı yanıtlayan yaklaşık 1600 bebeveynimizin %80’i 25-35 yaş arasında ve %60’a yakını üniversite mezunu.

Alerjik egzamaya karşı bilinçleniyoruz

Alerjik egzamanın 10 çocuktan birinde görüldüğünü biliyor muydunuz? Özellikle bahar aylarında daha sık rastlanan egzama hastalığı ile ilgili merak edilenler bu yazıda.
Yemek, moda, uzman görüşü, ajanda ve daha fazlası Nisan sayısında!

Bebek.com

Uzman kadromuz ve deneyimli editörlerimiz ile anne, babalara ve bebeğin yakınında olan herkese sorularının tüm cevaplarını vermek için 2001 yılından beri buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.