emzirme-ve-anne-sutu

Emzirme ve Anne Sütü Hakkında Ne Kadar Bilgilisiniz?

Doğumdan Sonra İlk 1-5 Gün İçerisinde Salgılanan Süte Ne Denir?

Correct! Wrong!

Emziren Anne Günde Ortalama 600-700 Kalori Harcar mı?

Correct! Wrong!

Yenidoğan Emzirme Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

Correct! Wrong!

Anne Sütü Nasıl Saklanmalıdır?

Correct! Wrong!

Anne Sütünü Artıran Besinler Nelerdir?

Correct! Wrong!

Emzirme Döneminde Tüketilmemesi Gereken Besinler Nelerdir?

Correct! Wrong!

Annenin Psikolojik Durumu Emzirmeyi Etkiler mi?

Correct! Wrong!

Kalitesiz Anne Sütü Var mıdır?

Correct! Wrong!

Bebek Çok Emerse Meme Ucu Yara Olur mu?

Correct! Wrong!

Emzirme ve Anne Sütü Hakkında Ne Kadar Bilgilisiniz?
Tebrikler! Emzirme ve Anne Sütü Kahramanı Seçildiniz.

Bir damlasında bin fayda olan anne sütü ve emzirme hakkında yeterli bilgiye sahipsiniz! Emzirme ve anne sütü konusundaki değerli bilgilerinizi çevrenizle paylaşmayı ihmal etmeyin! Kahramanlığınızın tadını çıkartın.
Üzgünüz........

Bir damlasında bin fayda olan anne sütü ve emzirme hakkında yeterli bilgiye sahip değilsiniz. İlgili makalelerimizi incelemek için aşağıdaki linklere tıklayın ve hemen makalelerimizi okumaya başlayın.

Share your Results:

Diyetisyen Beyza Uyan

Ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Yöneticisi, Emzirme Danışmanı Beyza Uyan. Sizler için çeşitli konularda içerikler üretip aklınıza takılan soruları cevaplıyorum. En güvenilir kaynaklardan güncel bilgileri tarayıp sizinle buluşturuyorum. Ben Kimim? Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Çapa Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Medistate Hastanesi, ve çeşitli Diyetisyen kliniklerinde stajlarımı tamamlayıp mesleki deneyim kazandım ve 5 senedir ebebek bünyesinde çalışıyorum. Sertifikalar: * 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi-Acıbadem Üniversitesi * Beslenme AkademisiBeslenme Akademisi-Bahçeşehir Üniversitesi * İstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumuİstanbul Beslenme ve Diyetetik III. Öğrenci Sempozyumu-Haliç Üniversitesi * Diyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz KullanımıDiyetisyen Yolunda Öneriler ve Diyetlerde Ceviz Kullanımı-California Walnut Board & Commission * Obezite Diyetisyenliği KursuObezite Diyetisyenliği Kursu * Sporcu Diyetisyenliği Kursu

Post navigation