Haftalık Bebek Burç Yorumları

Haftalık Bebek Burç Yorumları (5 – 11 Haziran 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (5 – 11 Haziran 2023)

Merhabalar Sevgili Bebeveynler,

Hoş geldin Haziran ayı! Yoğun ve gergin bir gündemi geride bırakıp, yazın ve güneşin keyfini çıkaracağımız bir zaman bizleri bekliyor olacak.

Bu hafta Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle hepimizin keyif duyduğu alanlarda yön değiştirecek. Daha özgüvenimizin tazelendiği, yaratıcılık ve onaylanma ihtiyacının arttığı bir dönem başlıyor. Arkadaş grupları ile yapılan gezme, eğlenme vb. etkinlikler önem kazanacak. Fakat haftanın ortasına kadar biraz dikkatli olunmalı, ilişkilerde bazı kıskançlıklara, gerginliklere ve manipülasyonlara açık görünüyor.

Hafta sonu 11 Haziran’da iletişim gezegenimizde kendi yöneticisi olduğu İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bol konuşmalar, iletişim trafiği, merak, öğrenme, araştırma konuları ön planda olacaktır. Hareketli, enerjik ve neşeli tavırlarımızla dikkat çekeceğimiz bir dönemdeyiz.

Genel anlamda bazı dönüşümlere de açık bir haftadayız. Heyecanın olduğu, zamanın çok hızlı aktığını ve önemli kararların arifesinde olduğumuzu göreceğiz.

Gelelim böyle bir gökyüzünde 5-11 Haziran arası sevgili çocuklarımız burçlarına göre nasıl etki alacaklar. Yorumları okurken çocuğunuzun yükselen burcunu da okumayı unutmayın.

Koç Burcu Bebekler (21 Mart – 20 Nisan)

Koç bebekleri bu haftanın en gezginleri arasında diyebilirim. Yakın akrabalarını ziyarete gidebilecekleri, kardeşler, kuzenlerle iletişimlerini artıracakları bir zaman dilimi olabilir. Yalnız uykusuzluk ve içsel huzursuzlukları olabilir. Oyun oynarken odaklanmada güçlük yaşayabilir.

O yüzden istemediği konularda ısrarcı olmayın derim. Onların koşarak enerjilerini atmaları veya bisiklete binme gibi onların hoşuna gidecek fiziksel aktivitelerle meşgul olmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Bebekler (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sakin ve huzurlu Boğa burcu bebeğinizin bu hafta zihin dünyası aktif ve algı düzeyi çok yüksek olacaktır. O yüzden bebeğinize verdiğiniz her şeyi çabuk öğrenmeye yatkınlık göstereceği için onları tatmin edecek her türlü eğitimlere dahil etmek faydalı olacaktır.

Boğa burcu bebeğiniz bu hafta kendi isteklerinde inat edebilir ve bazı masraflarda gündeminize gelebilir. Ev, yuva ortamında duygusal anlamda güvende hissetmek oldukça önemli olacak.

İkizler Burcu Bebekler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Enerji dolu İkizler burcu bebeğiniz bu dönem bir yerde sabit kalmak istemeyebilir. Bu nedenle bir bakmışsınız erkenden emeklemeye ve hatta yürümeye başlayabilir. Çocuğunuz ilginizin onda olmasını isteyecektir.

Ortaklaşa hareket etmek ve paylaşmayı öğrenmekle ilgili de bir dönem olacak. Ayrıca fazla enerjisini atmasına yardımcı olabilecek, doğal ve özgür davranabileceği aktiviteleri tercih etmelisiniz.

Yengeç Burcu Bebekler (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hassas olan Yengeç burcu bebeğiniz bu hafta biraz duygusal açıdan yoğun geçirebilir. O yüzden biraz huzursuz olabilirler, panik olmayın. Sizin ilginize ve şefkatinize çok ihtiyaç duyacaktır. Onlar için yeni alışkanlıklar kazanma, rutini düzene sokma zamanı.

Bebeğiniz hafif tedirgin bir enerji taşıyabilir. Uykusunda bölünmeler olabilir. O sebeple daha iyi uyumalarına yardımcı olacak, bebeğinizi rahatlatacak aktiviteler yapın. Sağlık olarak da dikkat edilmeli.

bebek-burclar

Aslan Burcu Bebekler (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. Güzelliklerine güzellik katacakları bir haftadalar. Dikkat edin göze gelmesinler:)

Hayattan çok daha fazla keyif alabilecekleri bir süreç başlıyor. Bebeğinizin özel ve önemli olduğunu ona hissettirin. Enerjisi yüksek olacağı için arkadaşları arasında çok daha çabuk tepkiler veren bir halde olabilir. Eğitimle ilgili konularının gündeme gelmesi açısından ise gayet destekleyici olacaktır.

Başak Burcu Bebekler (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu hafta boyunca bebeğinizin sizden destek alması ve kendini güvende hissetmesi önemli olacaktır. Eğer biraz yaşı büyükse kendilerini rahat ifade edecekleri konuşmalar, okuma, yazma, çizme gibi faaliyetler yapmak hoşlarına gidebilir.

Uzak akraba ziyaretleri, geziler gündemlerinde olmaya devam edebilir. Doğada vakit geçirmeleri, toprağa ayaklarını basmaları enerjilerini yükseltecektir. Ayrıca el becerilerini ortaya çıkaracak faaliyetlerde bulunmak yaratıcılıklarını artırabilir.

Terazi Burcu Bebekler (23 Eylül – 23 Ekim)

Sosyalliği seven terazi burcu bebekleri bu hafta akranlarıyla vakit geçirmek isteyecektir. Fakat burada bazı gerilimlere açık olabilir. Bazı düşmeler, kalkmalar gibi sakarlıklara neden olabilir. İki seçenekli durumlar içerisinde bırakmamak da fayda var. Bu oyun olsun yada yemek olsun her ne ise kararsızlık yaşamalarına neden olabilir. Ani kararla çıkılacak seyahatler, akraba ziyaretleri onların iletişimini destekleyecektir.

Akrep Burcu Bebekler (24 Ekim – 22 Kasım)

 Rekabetçi Akrep bebekleri bu hafta akranları ile oyuncaklarını, sahip olduklarını paylaşmakta zorlanabilir. İletişimlerinin güçlendiği haftada olacakları için, zihinsel yönden eğitici faaliyetlerde gelişmeler söz konusu olacaktır. Bebeveyn olarak çocuğunuza her durumda güvende oldukları hissini aşılamak gerekecektir. Bu hafta konuşmalarınızla bunu ona hissettirmeniz önemli olacaktır.

Yay Burcu Bebekler (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürekli hareket halinde olmayı seven Yay bebekleri için bu hafta seyahatler, uzak akrabalarla bir araya gelmeler gündemde. Dolayısıyla onların neşeli ve sevgi dolu olduğunu görmek sizi de mutlu edecektir. Onların ruhunda keşfetmek vardır. O yüzden park, bahçe gibi açık havada doğa içinde, özgür hissetmelerini sağlayarak yapacağı aktiviteler çok geliştirici olacaktır.

Oğlak Burcu Bebekler (22 Aralık – 20 Ocak)

Zodyağın olgun ve ciddi olan Oğlak burcu bebekleri Bu hafta sağlıklarına daha özen verilmeli. Yeme içme  gibi günlük rutinlerinde değişime gidilebilir. Bu süreçte kardeşler, veya yakın arkadaşlarla zaman zaman ufak tartışmalar, alınmalar, küsmeler olabilir. Biraz daha yaşça büyük olan çocukların karar alabilecekleri, liderlik özelliklerini gösterebilecekleri oyunlarla ve aktivitelerle vakit geçirmeleri hoşlarına gidecektir.

Kova Burcu Bebekleri (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu hafta çocuğunuzun içe dönük bir enerjisi olabilir. Karışık rüyalar görebilirler bu da huzursuz olmasını sağlayabilir. Ev içinde ailesiyle keyifli zaman geçirmek çok hoşuna gidebilir. Bebeğiniz için yapacağınız bazı harcamalarda söz konusu. Akranlarıyla paylaşıma açık durumlarda gerginlikler çıkması olasıdır. Bu biraz hakkını savunma zamanları olacağı için buna izin vermelisiniz.

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık bebeklerimiz haftaya oldukça sosyal başlıyorlar. O sebeple bu günlerde arkadaşlarıyla bir arada olmak önemli olacaktır. Fakat sakarlıklara da çok açık bir hafta olduğundan dikkatli olmakta fayda var.

Kardeşleri olanlar varsa onların hayatında güzel gelişmelerde söz konusu olabilir. Artık Haziran ile yaz ayımız başlamışken, suyla yapılan tüm oyunlar, aktiviteler çok hoşlarına gidecektir. Kimi bebeklerde hafta sonuna doğru dişle ilgili gündemler, hafif ateşli hastalıklarla uğraşabilirler. Rüyaları çok yoğun olabilir. Bunun farkında olalım.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Sevgiler.

Astrolog Pınar Döngez

Instagram – https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

Post navigation

Bir yanıt yazın