Haftalık Bebek Burç Yorumları (11 Eylül – 17 Eylül 2023)

Haftalık Bebek Burç Yorumları (11 Eylül – 17 Eylül 2023)

Merhaba Sevgili Bebeveynler,

Bu hafta 15 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay etkisinde olacağız. Astrolojide Yeni Aylar, yeni başlangıç yapma ihtiyacımızı artırır. Ancak başlatılan şeyin sonunun nereye gideceğini kestirmek zor olabilir. O yüzden bazı soru işaretlerini içinde barındırır.  Ancak bir diğer taraftan harekete geçip, geçmişi arkada bırakmak daha rahatlamış hissettirecektir. Bunun sonuçlarını ise dolunay zamanında net bir şekilde görür ve ona göre yol alırız.

Başak burcu iş, çalışma ve üretmekle ilgilidir. Elimizdeki işlerin düzenlenmesi, metotlu bir hale getirerek pratik bir şekilde hareket etmemiz istenir. Topluma hizmet etme, yardım temalarıyla, sağlık, hijyen konularıyla alakalı olduğu için, tüm bu alanlarda bazı gelişmelerin ve düzenlenmesi mümkündür. Uyandıran ve uyaran etkileri olacağı için yeniliklere açılmak, farklı olana yönelmek için değerlendirebiliriz. Sürpriz dolu, özgürlük getiren, birdenbire durağan olan konuların hızlanmasına şahit olabiliriz.

Gelelim haftalık bebeklerimizin burç yorumlarına:) Gökyüzü enerjileri bebeklerimizi nasıl etkileyecek haydi bakalım. Yükselen burçlarına göre de okumayı unutmayın.

 Koç Burcu

Koç burcu bebekleri bu hafta sağlık, beslenme ve uyku düzeninde düzenlemeler, kontroller söz konusu olabilir. ikili her türlü paylaşıma açık konularda dengeyi bulmakta zorlanabilir. Yönetici gezegeni Mars Terazi burcunda hareket ettiği için karar vermekte zorlanacaktır. O yüzden çocuğunuzu ikilik barındıran durumlar arasında bırakmamaya dikkat edin. Örneğin bir oyuncak alınacaksa ve iki seçenek varsa bu onu zorlayacaktır.

Boğa burcu

Boğa burcu bebeğinizin bu hafta çok keyfi yerinde olacaktır. Hayatın zevkli ve keyifli yanlarına, eğlenceli aktivitelere daha fazla zaman ayırabilirler. Bebeğinizin daha önce görmediğiniz bir yeteneğini fark edebilirsiniz. Ayrıca el becerilerini geliştirebilecek hamur gibi egzersizlerle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal etkinlikler içinde yer almasına, yaş grubu ile bir araya getirmenizde fayda var.

İkizler Burcu

 Bu hafta İkizler burcu bebeklerinin bulunduğu ortamlarda dikkatleri üzerine çekecektir. Bunun dışında ev ve yuvaya dair düzenlemeler ön plana çıkıyor.

Size çok daha düşkün, aile büyükleriyle bir arada olmak isteyen bir halde görebilirsiniz. Yetenekleriyle dikkat çekecek, yakın çevresinde ki kişilerle kardeşler, kuzenleriyle gayet işbirlikçi, uyumlu tavırlarıyla desteklenecek gibi duruyor.

Yengeç Burcu

 Yengeç burcu bebekleri bu hafta öğrenmeye hevesli, meraklı bir yapıda olacaktır. Etkin ve dikkat çekici ifade tarzı ortaya koyabilir. Kardeşlerle olan ilişkiler önemli olacaktır. Ve onlarla ilişkilerinin önem kazdığı bir süreç diyebiliriz. Bebeğinizin eğitimi ile ilgili konular ön planda olacağından, konuşmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz.

Aslan burcu

 Aslan bebekleri için finansla ilgili konular gündemde olabilir. Geleceğini ilgilendiren bir alanda yeni adımlar atılabilir. Yaşına göre para biriktirmeyi öğretmek için uygun zamanlar. Ayrıca okuma yazma öğrenimi, yeni kelimeler öğrenmesi de hızlanacaktır. Ayrıca bu dönemde diğer kişileri idare etmekte, ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlanabilirler. Özellikle kardeşler ve yakınındaki kişilerle anlaşmazlıklar olasıdır. Olmadık çıkışları, gereksiz yere suçlu düşmesine sebep olabilir.

Başak Burcu

Başak burcu bebekleri bu hafta burçlarında yeniay gerçekleşecek. Dolayısıyla çevresi tarafından desteklendiğini hissedeceği, mutluluk enerjisi yayacağı bir dönem olacaktır. Şanslı etkiler devrede! Yenilikler ve sürprizleri de içinde barındırıyor. 15 inden sonra ise kendini çok daha rahat  hissedecektir.  Kendisini ve kimliğinin değiştiğini, alışkanlıklarının farklılaştığını görebilirsiniz.

 

Haftalık Bebek Burç Yorumları

Terazi Burcu

 

Terazi burcu bebeklerinin bu hafta biraz daha dalgın ve tedirgin olabilir. Uyku düzeninde sorunlar ortaya çıkabilir, belki bazı korkuları tetiklenebilir. İçe kapalı olduğu bir zaman dilimi olabilir. Özgüven açısından desteğinize ihtiyacı olacak. Sağlıkla ilgili de  temkinli olmak gerekiyor.

Akrep Burcu

 Akrep burcu bebeklerinin Sosyal alanları bir hayli hareketli ve iletişimi bol olacaktır. yeni arkadaşlıkların içine girmek ve uyum sağlamak önemli olacak. Kalıcı dostlukların temelinin atıldığı zamanlar olabilir. Bir gruba, bir kulübe dahil olabilirler. Yalnız uyku düzeninde dengesizlikler ortaya çıkabilir. Bunun geçici olduğunu bilmenizde fayda var.

Yay Burcu

Bu hafta itibariyle Yay burcu bebeğinizin amaç ve hedefleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğine yönelik alacağınız kararlar için somut adımlar atabilirsiniz.15 Eylül sonrası yaptıkları ile dikkat çekmek çok hoşuna gitmeye başlayacak. Çevresindeki kişilerin dikkatlerini üzerine toplamak ve destek almaktan memnun olacaktır.

Oğlak burcu

 Oğlak bebeklerimiz için bu hafta bir şeyler öğrenme ve seyahatler gündemlerinde önemli yer tutabilir. Meraklı yapısı devreye girecek, birçok soru ile sizleri şaşırtabilir. Okul, eğitim, dil eğitimi gibi temalar ön plana çıkıyor. Çocuğunuz için hedefleri geniş tutmalı, yeni alanlara yöneltmekte , yeni şanslar denemekte fayda var.

Kova Burcu

Kova burcu bebeğiniz için yapacağınız bazı harcamalar, finansal konular gündeminizde olabilir. Uyku düzeninde sorunlar olabilir veya bünyesi biraz daha hassas olabilir. Özellikle de beslenme konularına dikkat etmekte fayda var. Sizin desteğinizi almak, sevildiğini hissettirmek onu çok memnun edebilir.

Balık Burcu

 Balık burcu bebeğiniz dışarıda başkalarıyla birlikte paylaşmaya açık konular devrede olacak. Fakat burda bazı gerilmeler olabilir. Bu da hassas olan bebeğinizin içine çekilmesine neden olabilir. Biraz hassasiyeti yüksek olabilir ve bazen yapıcı konuşmaları bile eleştiri olarak alabilir, dikkat. Yeteneklerini, yaratıcılığını ortaya koyacağı aktivitelerle destekleyebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz attınız mı?

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri – https://www.bebek.com/bebeklerin-burclara-gore-ozellikleri/

Hepinize keyifle geçen bir hafta dilerim.

Astrolog Pınar Döngez

https://www.instagram.com/astrolojigozlemcisi

 

 

Diyetisyen Seray Tekin

Herkese merhabalar, ben ebebek'in Beslenme ve Diyet Uzmanı, Emzirme Danışmanı Seray Tekin. 2021 yılında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum ve Koşuyolu Medipol Hastanesi'nde stajlarımı tamamladım. Sertifikalar: Emzirme Danışmanlığı Eğitimi, İstanbul Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Kadın Sağlığında Beslenme

Post navigation

Bir yanıt yazın