Bebekoloji Buluşmaları 2017

 

Bebekoloji Buluşmaları bu yıl El Bebek Gül Bebek Derneği ile birlikte prematüre bebeklerin yanında

Ünlü balet Tan Sağtürk ve eşi Alona Sağtürk, “Bebekoloji Buluşmaları İstanbul”da anne-babalık hikayelerini anlatacak 
ebebek tarafından ilk olarak 2015 yılında anne ve babalara yol arkadaşı olabilmek amacıyla düzenlenen Bebekoloji Buluşmaları başlıyor. “Bebekoloji” kavramından yola çıkarak düzenlenen buluşmaların, bu yıl ilki 6 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde hayata geçiriliyor. Alanında uzman doktorlar ve ünlü isimlerin katılımıyla dolu dolu bir gün bebeveynleri bekliyor.
ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş’un açılış konuşması ile başlayacak Bebekoloji Buluşması, Özgür Bolat’ın “Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?” isimli paneliyle devam edecek. Sonrasında ise Aslı ve İlker Kızmaz’ın moderatörlüğünde “0-4 Yaş Dönemi” ve Seren Fosforoğlu’nun moderatörlüğünde “Hamilelik  ve Yenidoğan Dönemi” oturumları düzenlenecek. Bebekoloji Buluşması’nda; Akasya Asıltürkmen, ünlü balet Tan Sağtürk ve eşi Alona Sağtürk de kendi annelik ve babalık tecrübelerini paylaşacaklar.  Bebekoloji Buluşması bu yıl da “El Bebek Gül Bebek Derneği” işbirliğiyle “Erken Doğan Bebekler” konusunda bebeveynleri bilinçlendirecek. Sevilen oyuncu Ayça Bingöl de oturumda deneyimlerini paylaşacak.
Annenin ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ebebek, 2015 yılından beri hayata geçirdiği “Bebekoloji Buluşmaları” ile annelere kılavuz olmaya devam ediyor.  Bebeğin gelişim süreci ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı “Bebekoloji Buluşmaları”, 6 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde bebeveynlerle buluşuyor. Bebekoloji Buluşmaları bu yıl 3. yılını kutlarken, sahnesinde bebeklerin koşabildiği bir etkinlik olma özelliği taşıyor.

Ücretsiz kayıt için; kayit.bebekoloji.com.tr

Post navigation

Bir yanıt yazın