en-iyi-10-ana-kucagi

En İyi 10 Ana Kucağı, Tavsiyesi ve Yorumları

Bebek alışveriş listenizin önemli kalemlerinden biri de ana kucağı! Bu yazımızda sizlere ana kucağı tavsiyesinde bulunduk. O halde şimdi de birbirinden sevimli, kullanışlı ve annelerin internette en çok aradığı ev tipi ana kucağı modelleri ile tanışıp bebeğiniz için en uygun olanın hangisi olduğuna karar verme zamanı!

Ana Kucağı Tavsiyesi ve Özellikleri
Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
baby plus Ev Tipi Sallanır Ana Kucağı Baş koyma bölgesi ekstra dolgu ile desteklenmiştir.
baby plus 6 Fonksiyon Bir Arada Ana Kucağı Tek elle müdahale ederek 6 farklı yatış pozisyonuna ayarlanabilir.
Nuna Leaf Ev Tipi Ana Kucağı 60 kiloya kadar dayanıklılığı test edilmiştir. Uzun yıllar kullanıma uygun.
Tiny Love 3’ü 1 Arada Dönenceli Ana Kucağı Antibakteriyel ve silinebilir özel bir kumaşa sahiptir.
Joie Serina 2’si 1 Arada Ana Kucağı 5 adet klasik müzik, 5 adet doğa sesleri ve gece lambası bulunuyor.
baby plus Lounge Oyuncaklı Ana Kucağı %100 ergonomik ve bebeğinizin fiziksel yapısına uygun.
Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada Bebek Yatağı Beşik, yükseltilebilir ev tipi ana kucağı, koltuk ve masa sandalyesi olarak kullanılabilir.
Bondigo BL710 Titreşimli ve Müzikli Ana Kucağı 3 noktalı emniyet kemeri ile minikler için güvenlidir.
Kraft Loft 2’si 1 Arada Elektrikli Salıncak 3 farklı zaman ayarlı sallanabilme özelliği (10, 20 veya 30 dakika) bulunuyor.
Prego Baby Elite Bebek Ana Kucağı Kolay ve dengeli taşıma için tasarlanmış taşıma ipleri var.

baby plus Ev Tipi Sallanır Ana Kucağı
baby-plus-ev-tipi-sallanir-ana-kucagi

baby plus Ev Tipi Sallanır Ana Kucağı özel pamuklu dolgulu kumaşı ile bebeğiniz bu modelde çok rahat edecek! Baş koyma bölgesi ekstra dolgu ile desteklenmiştir. Öne ve arkaya sallanabilir, istenildiğinde sabitlenebilir. 5 farklı pozisyonda (oturma, yaslanma, yatma) eğilimli sırt dayanağı bulunur.

Çocuğunuzun ana kucağı ile beraber rahat bir şekilde taşımak için taşıma kulplarına sahiptir. Ana kucağının yanlarında bulunan tutma yerleri sayesinde, bebeğinizi rahat bir şekilde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 3 Nokta emniyet kemeri ile güvenlidir ve kurulumu kolaydır. Kısaca bu modelde hem bebek hem de ebeyevn düşünülmüş 🙂

Deneyen annelerimiz de baby plus ev tipi sallanır ana kucağından çok memnun;

deneyen-ebeveyn-yorumu                            deneyen-ebeveyn-yorumu-1

Ürüne kolayca ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

baby plus 6 Fonksiyon Bir Arada Ana Kucağı

baby-plus-6-fonksiyon-bir-arada-ana-kucagi

baby plus 6 Fonksiyon Bir Arada Ana Kucağı ile tanışmaya ne dersiniz? Hem sallanan sandalye hem de beşik olarak kullanılabilir. 180 derece yatabilme özelliği sayesinde bebeğinizin keyifle uyumasını sağlar.

Bebeğiniz sallanır sandalye konumunda sıkılmadan oturabilir. Yükseklik ayarı ile bebeğinize daha kolay ulaşabilme özelliği bulunur. Dönencesi sayesinde eğlencenin yanında el ve kol kaslarının gelişmesini sağlar. Tek elle müdahale ederek 6 farklı yatış pozisyonuna ayarlanabilir. Katlanabilme özelliği ile kolayca istenilen yere götürülebilir. Diğer ana kucaklarına göre tasarımı ve rengi ile de bebeğinizin hoşuna gidecek. 🙂

Ürüne kolayca ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nuna Leaf Ev Tipi Ana Kucağı
nuna-leaf-ev-tipi-ana-kucagi

Nuna Leaf Ev Tipi Ana Kucağı ebeveynlerin uzun süreli kullanımda en çok tercih ettiği ana kucaklarından birisi. Ürünün 60 kiloya kadar dayanıklılığı test edilmiştir. Yani, bebeğinizle birlikte büyüyebilir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir model olacaktır.

Diğer özelliklerinden bahsedecek olursak, Nuna Leaf Ev Tipi Ana Kucağı hafif bir dokunuş ile hareketi durdurma ve başlatma özelliğine sahiptir. Bataryasız, titreşimsiz ve sessizdir. Bebeğin yemek saatlerinde kolaylık sağlayan sabitleyici emniyet sistemine sahiptir. Bazanın çıkarılabilir olması ürünü evinizde muhafaza etmenizi ve seyahatlerinizde kullanımını kolaylaştıracaktır. %100 organik pamuk mamülü ile yumuşak ve hafiftir. Daha ne olsun? 🙂

Ürüne kolayca ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tiny Love 3’ü 1 Arada Dönenceli Ana Kucağı
tiny-love-3ü-bir-arada-donenceli-ana-kucagi

Tiny Love 3’ü 1 Arada Dönenceli Ana Kucağı 3 farklı pozisyon değişikliği yapabilmenizi sağlayan çok fonksiyonlu bir model.

    • Yarı yatar & sallanır pozisyon
    • 180 Derece Uyku Pozisyonu
    • Oturur&Sallanır Pozisyon

‘Oturur’ ve ‘Yarı Yatar’ pozisyonlarında 18 kg’ya kadar taşıma kapasitesi, beşik pozisyonunda 9 kg’a kadar taşıma kapasitesi vardır.

Bebek tarafından aktive edilebilen ışıklı, müzik kutusu ve müzik kutusuna takılı sallanan 2 özel yumuşak oyuncağı bulunmasıyla bebeğiniz sıkılmadan vakit geçirebilecek. Ekstra güvenlik için özel emniyet kemeri vardır. Antibakteriyel ve silinebilir özel bir kumaşa sahiptir.

Eğer isterseniz mama sandalyesi pozisyonunda bebeğinizi rahatça besleyebilirsiniz. Bu modern, kaliteli ve çok fonksiyonlu bir tasarıma sahip olan ana kucağını biz severek anlattık sizin de seveceğinizi düşündük 🙂

Joie Serina 2’si 1 Arada Ana Kucağıjoie-serina-2si-bir-arada-ana-kucagi

Joie Serina 2’si 1 Arada Ana Kucağı diğer ana kucaklarına göre çok daha yenilikçi ve model bakımından da oldukça şık bir ürün. Önden arkaya salıncak gibi sallanabilirken aynı zamanda sağa ve sola doğru sallanma özelliği de mevcut. Salıncak ayaklarından kolayca çıkarılıp yere koyduğunda basitçe bir ana kucağına dönüşebiliyor.

5 adet klasik müzik, 5 adet doğa sesleri ve gece lambası ile bebeğinizin bu ana kucağında huzurlu vakitler geçireceği kesin 🙂 Hem pil ile hem de adaptör ile çalışabiliyor. Kumaşı kolayca çıkabiliyor ve yıkanabiliyor.

Bebeğinizin doğumundan itibaren 9 kiloya kadar kullanılabiliyor. Tek sevmediğimiz yanı ürünün biraz ağır oluşu.

Hem sallanan beşik hem de ev tipi ana kucağı özelliklerini sunan bu fonksiyonel ürü bizden sizlere tavsiye!

Ürüne kolayca ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

baby plus Lounge Oyuncaklı Ana Kucağı
baby-plus-lounge-oyuncakli-ana-kucagi

Annelerin bir diğer gözdesi… baby plus Lounge Oyuncaklı Ana Kucağı! baby plus yine hesaplı ve çok seveceğiniz bir ürünle bu listede yerini aldı.

Ayarlanabilir sırt dayanağı, çıkarılabilir oyuncak barı, sallanabilme/sabitleme aparatı, çıkarılıp yıkanabilir kumaşı, mükemmel bir konfor için geniş ve dolgulu oturma yeri, pofuduk dolgulu ek minder ile ekstra yumuşaklık ve konforlu kullanım… Gördüğünüz gibi özellikleri say say bitmiyor! 🙂

%100 ergonomik olan ve bebeğinizin fiziksel yapısına uygunluğuyla beraber kolay kurulumu ve portatif oluşu açısından yer kaplamayan bu ana kucağı, yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün olacaktır.

Ürünün eli ayağı olduğunu söyleyen, daha önce almadığına pişman olan anneler var 🙂

anne-yorumu-anakucagi             ebeveyn-yorumu-ana-kucagi

baby plus ana kucağı modellerine kolayca ulaşmak için tıklayın.

Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada  Bebek Yatağı
chicco-4in-1-bebek-yatagi

Sırada Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada Bebek Yatağı var. Biz bu modelin en çok rengini sevdik 🙂 Doğumdan itibaren 36 aya kadar günün her anında size ve bebeğinize eşlik etmek için beşik, yükseltilebilir ev tipi ana kucağı, koltuk ve masa sandalyesi olarak kullanılabilen bu modeli öve öve bitiremeyiz. Bizi tek üzen kısmı fiyatının yüksek oluşu oldu.

Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada, bebeğinizde merak uyandıracak, eğlenceli bir oyuncak barına sahip. Oyun zamanlarında bebeğinizi eğlendirmek için sesler 6 uyku müziği ve 6 eğlenceli müzik, ışıklar ve 3 yumuşak oyuncak gibi birçok aktiviteyle donatılmış. Bebeğinizin bu modelde sıkılma ihtimali yok! 🙂

Fileli pencereleri mükemmel havalandırma sağlıyor. Yıkanabilir kılıfıyla sizi yormayacak, yumuşak destekli çıkartılabilir iç küçültücüsü ile Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada, bebeğiniz için maksimum konfor sağlayacak.

4 frenli tekerleği ile Chicco Baby Hug 4’ü 1 Arada evin her yerine kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınabilir.

Ürünü kolayca incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bondigo BL710 Titreşimli ve Müzikli Ana Kucağı
bondigo-bl710-titresimli-ve-muzikli-ana-kucagi

Bondigo BL710 Titreşimli ve Müzikli Ana Kucağı ile bebeğiniz sesli ve renkli oyuncaklarla eğlenirken, duyularının gelişimine de katkı sağlar. Beşik pozisyonundaki oturma yeri üstün bir konfor sunar ve bebeğinizin fiziksel gelişimini destekler.

Bebeğiniz 6 farklı melodi sayesinde eğlenceli vakit geçirir. Titreşim özelliği miniklerinizin sakin ve huzurlu bir şekilde derin uykuya dalmasını sağlar. 3 noktalı emniyet kemeri ile minikleriniz güvendedir. Kolaylıkla sökülebilen kumaş kısımlar elde 30 derecede rahatlıkla yıkanabilir.

Her cebe uygun bu modeli maksimum 11 kg ağırlığına kadar kullanabilirsiniz.

Ürüne kolayca ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kraft Loft 2’si 1 Arada Elektrikli Salıncak
kraft-2si-1-arada-elektrikli-salincak

Bir diğer önerimiz Kraft Loft 2’si 1 Arada Elektrikli Salıncak! Doğumdan itibaren maksimum 9 kiloya kadar kullanılabilecek bir ürün. 3 farklı zaman ayarlı sallanabilme özelliği (10, 20 veya 30 dakika) bulunuyor. 0-6 ay arası elektrikli salıncak olarak, 6-9 ay arası ana kucağı olarak kullanılabiliyor.

Bebeğinizin güvenliği için 5 nokta emniyet kemeri, eğlenceli vakit geçirmesi için de oyuncakları ve 8 farklı melodi seçeneği mevcut. İster müzikli ister müziksiz kullanabilirsiniz 🙂

Prego Baby Elite Bebek Ana Kucağı
prego-baby-elite-bebek-ana-kucagi

Son önerimiz uygun fiyatlı bir ana kucağı modeliyle geliyor; Prego Baby Elite Bebek Ana Kucağı!
Bu modelde ayak uçlarında bulunan 2 adet sabitleme plastiği sayesinde güvenli sabitlenme özelliği mevcut. Kolayca uyku konumundan, oyun pozisyonuna dönüşebiliyor. 3 farklı sırt kademesi var. Kolay ve dengeli taşıma için tasarlanan taşıma ipleri yine ebeveynlerin gönlünü aldı 🙂

“Kanguru Seçim Rehberi ve 10 Model” Konulu yazımıza ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

“Kanguru Seçim Rehberi ve 10 Model” https://www.bebek.com/kanguru-secim-rehberi-ve-10-model/

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın