Alişan ve Buse Varol Çiftinin Bebekleri Dünyaya Geldi!

 

Alişan ve Buse Varol Çiftinin Bebekleri Dünyaya Geldi! Alişan ve Buse Varol çiftinin oğulları Burak, 6 gün önce dünyaya geldi.

Alican babalık sevincini şu şekilde dile getirdi;

”Allah’ım sana şükürler olsun mucizeni bize de yaşattığın için. 14 Şubat hediyemizi 1 gün önce aldık. Dün geceden beri öyle tarifsiz duygular yaşıyorum ki, anlatması imkansız. Bu duyguları bana yaşatan önce Allah’ıma sonsuz şükürler ediyorum, sonra da hayatıma girdiği günden beri her günümü ayrı güzelleştiren sevdiğim karıma teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum aşkım, sevgililer günümüz kutlu olsun”

4,5 kilo ağırlığında dünyaya gelen Burak bebek oldukça şanslı. Alişan oğlu için bir banka hesabı açtı ve hesaba toplam 1 milyon lira yatırdı. İlerleyen zamanlarda da hesabına para yatırmaya devam edeceği söyleniyor..

Burak bebek sağlıkla büyüsün.

Bebek.com

Uzman kadromuz ve deneyimli editörlerimiz ile anne, babalara ve bebeğin yakınında olan herkese sorularının tüm cevaplarını vermek için 2001 yılından beri buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kayıp Parola

Lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.