en iyi elektrik 6 süt pompası

En İyi Elektrikli 6 Göğüs (Süt) Pompası

Bebeğiniz için en değerli besin kaynağı anne sütüdür. Bazı durumlarda sütünüz bebeğinizin
beslenmesi için yeterli olmayabilir. Emzirme döneminizde süt sağma ile  ilgili zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sebeple emzirmeye destek olacak göğüs pompalarının annelerin başucu cihazları olduğunu biliyoruz.

Göğüs pompası satın almaya karar verip araştırmaya başladığınızda karşınıza birçok alternatif çıkacak. Bu yazımızda sizlerin hayatını kolaylaştıracak 6 Elektrikli Göğüs Pompası önerilerimizi sizlerle paylaşacağız. Miniğinize bir damla daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin.

Elektrikli Göğüs Pompası Karşılaştırma Tablosu

Tercih edebileceğin en iyi elektrikli süt pompasını nasıl seçeceksiniz? Kararınızda size yardımcı olmak adına elektrikli göğüs pompası modellerini birbirleriyle karşılaştırabileceğiniz  bir tablo düzenledik. Ürünlerin detaylıca incelemesi ise aşağıda sizleri bekliyor!

Göğüs Pompası Seçim Rehberi
Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
baby plus Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Masaj modu ile başlayıp, göğsünüzde oluşabilecek tahrişlerin yaşanmaması için ritim ayarı yapılması
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası 2 fazlı teknolojisiyle bebeğin doğal emiş ritmini taklit eder.
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası Sessiz, kolay ve hızlı sağım sağma özellikleri bulunur.
Philips Avent SCF332/31 Natural Elektronik Göğüs Pompası 3 pompalama ayarı, yumuşak masaj başlığı, daha fazla konfor ve daha fazla anne sütü imkanı
Ameda Finesse Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası Her iki memenin aynı anda sağılabilmesi imkanı
baby plus Çiftli Elektrikli Anne Sütü Göğüs Pompası 2 masaj ve 5 çekim seviyesi olmak üzere toplamda 14 kademe

 

 • baby plus Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

baby-plus-tekli-elektrikli-gogus-pompasi

Bebeğinizin büyümesini ve gelişmesini sağlayan en doğal ve yararlı besin kaynağının anne sütü olduğunu söylemiştik. Bu sebeple bebeğinizi sağlıklı emzirmeniz çok önemlidir. Çalışma yapısındaki doğallığı bozmamak amacıyla bebeklerinizin hareketlerini dikkate alarak üretilen baby plus Tekli Elektrikli Göğüs Pompası ilk çalıştığında 15 saniye süren masaj modu ile başlar. Göğsünüzün ucunda oluşabilecek tahrişlerin ya da ağrıların yaşanmaması amacıyla ritim ayarı yapılır.

Pompanın göğüs ucu başlığı masaj etkisiyle sizde rahatlama sağlayacaktır, süt oluşumunu destekleyerek rahat bir kullanım sağlayacaktır. Uyumlu sağım aparatı sayesinde, sağılan sütü; doğrudan biberon ya da süt saklama poşetine aktarabilirsiniz. Süt sağmanız için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bu ürün,  birçok elektrikli göğüs pompası’na göre daha uygun fiyatlı!

Ürüne kolay ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!
https://www.e-bebek.com/baby-plus-tekli-elektrikli-gogus-pompasi-p-byp-s04/ 

 •  Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

lansinoh-kompakt-tekli-elektrikli-gogus-pompasi


Lansinoh marka güvencesiyle, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlayan elektrikli göğüs pompalarından biri. Yoğun ve çalışan annelerin gününü kolay kullanımı sayesinde rahatlatıyor. 2 fazlı teknolojisiyle bebeğin doğal emiş ritmini taklit ederek, süt akışının başlamasına ve süt üretiminin artmasına yardımcı oluyor.

5 farklı vakum gücü bulunuyor. Hafif ve taşınabilir şarj cihazlarıyla (powerbank) uyumlu olması cihazınızı hep yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor. Seyahatte kullanımı da uygundur. Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası en büyük yardımcınızdan biri olabilir.

Ürüne kolay ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın! 
https://www.e-bebek.com/lansinoh-kompakt-tekli-elektrikli-gogus-pompasi-p-lsi-54093/

 • Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

  mamajoo-elektronik-usb-ciftli-gogus-pompasi

  Bir hastane göğüs pompasını aratmayan, onun kadar güçlü ve aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir olan, USB veya powerbank ile de çalışabilen Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası; silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin annesini emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir. Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağma özellikleriyle tercih edebileceğiniz bir ürün.

  Ürüne kolay ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!
  https://www.e-bebek.com/mamajoo-elektronik-usb-ciftli-gogus-pompasi-p-mmj-2858/

   

 • Philips Avent SCF332/31 Natural Elektronik Göğüs Pompası

philips-avent scf33231-natural-elektronik-gogus-pompasi 

Pompalama sırasında konforlu ve rahat şekilde oturmanız, sütünüzün daha kolay akmasını sağlar. Philips Avent SCF332/31 Natural Elektronik Göğüs Pompası en rahat şekilde süt sağmanıza yardımcı olabilecek özelliklere sahip. Şöyle ki;
Daha rahat pompalama pozisyonu, 3 pompalama ayarı, yumuşak masaj başlığı, daha fazla konfor ve daha fazla anne sütü için  doğru bir tercih olabilir diyebiliriz.

 • Ameda Finesse Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası

En İyi Elektrikli 6 Göğüs (Süt) Pompası

Ameda emzirmenin anne ve bebekler için öneminin bilinciyle annelere daha kolay, daha rahat ve daha etkili bir  sağım deneyimi yaşatmak için ürünlerini sürekli geliştirmekte ve annelerin mutluluğunu her şeyden önde tutmaktadır. Ameda Fİnesse Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası, Pompa setinin benzersiz silikon diyaframı ile hafif ve rahat kullanılabilir olması ile önemli bir özelliğe sahiptir. Her iki memenin aynı anda sağılabilmesine imkan verir. Sessiz ve vibrasyonsuz çalışma özelliği ile de ebeveynlerin tercihleri arasındadır.

Özellikle çiftli süt sağımını tercih eden anneler için mükemmel bir üründür ve Ameda’nın annelere tavsiyesidir.

 • baby plus  Çiftli Elektrikli Anne Sütü Göğüs Pompası

 

baby-plus-ciftli-elektrikli-gogus-pompasi
Gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye edebileceğimiz ürünlerden biri de baby plus çitfli elektrikli göğüs pompası!
Diğer baby plus markalı göğüs pompalarında olduğu gibi, baby plus çiftli elektrikli göğüs pompası da bebeğin doğal emme ritmini taklit ediyor. 2 masaj ve 5 çekim seviyesi olmak üzere toplamda 14 kademesi bulunuyor.

Üründe bulunan göğüs pompası masaj modu, bebeğin anneyi emmeye başladığında yaptığı gibi sütün gelmesini sağlayan sağma refleksini uyarmak içindir. Bu özellik kısa zamanda hızlı sağma ve maksimum süt akışını sağlar.

Son derece sessiz çalışan ve hafif olan  bu ürünü evde, seyahatte, her yerde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ürüne kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!
https://www.e-bebek.com/baby-plus-ciftli-elektrikli-anne-sutu-gogus-pompasi-p-byp-ls01/

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın

Bebek Beslenmesinde Tahılların Önemi

Bebeklerde Pika Sendromu

Bebeklerde Kabızlık Neden Olur ve Nasıl Geçer?