En iyi 10 Bebek Şampuanı

En İyi 6 Bebek Şampuanı, Tavsiyesi ve Yorumları

Bebeğinizin hassas cildi için en iyi şampuanın hangisi olabileceğine yönelik araştırmalara başladınız. Bıcı bıcı saatlerinin keyifli geçmesi için, göz yakmayan ve bebeğinizin cildine uygun şampuanı seçmeniz çok önemli.

Her şampuanın kendine özgü detayları olduğunu bilerek koku konusunda da hepsinin farklı olduğunu göreceksiniz. Doğru bebek şampuanını seçerek bebeğinize banyo saatlerini de sevdirmeniz mümkün.☺️

Bu konuda sizler için en iyi 10 bebek şampuanını araştırdık. Hepsinin özelliklerine ve deneyen yorumlarına bu  yazımızda yer verdik.

Haydi, yazımızı okumaya devam edin ve en iyi 10 bebek şampuanını keşfedin.

Öncelikle kısaca bilgi edinmek için aşağıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Bebek Şampuanı Tavsiyesi ve Özellikleri
Marka/Model Öne Çıkan Özellikler
baby me Bebek Şampuanı Kız ve erkek bebeklere özel ayrı ayrı üretilmiştir.
Dalin Bebek Şampuanı %98 doğal kökenli içeriğe sahiptir.
Sebamed Bebek Şampuanı Hiçbir yan etkisi yoktur.
Uni Baby Bebek Şampuanı Yüksek nemlendirme ve alerjik reaksiyona duyarlı formüle sahiptir.
Johnsons Baby Bebek Şampuanı Farklı çeşitleri ve özellikleri mevcut ürünlere sahip.
Hipp Bebek Şampuanı Organik badem özü içerir.
Nivea Bebek Şampuanı Hem saç hem vücut için 2’si 1 Arada olarak formüle edilmiştir.

baby me Bebek Şampuanı

 

Kız ve erkek bebekler ciltleri için ayrı ayrı üretilmiş, bir ebebek markası olan baby me Bebek Şampuanlarının ortak özelliklerinden en önemlileri, besleyici ve koruyucu özellikte olmaları. baby me Bebek Şampuanları özel formülleri sayesinde göz yakmaz, kalıntı bırakmaz ve kolayca durulanır. Papatya özlü, vitamin B5 ve allantoin içerir. Dermotolojik olarak test edilmişlerdir. Koruyucu, Paraben, Fenoksietanol,Alkol, Sülfat(SLS,SLES),Tuz, Parfüm Alerjeni ve Boyar madde içermez.

Bebeğinizin hassas derisine uygun olarak üretilen bu şampuanların deneyen yorumlarına bakalım:

baby-me-kiz-sampuan-deneyen-yorum
baby-me-erkek-sampuan-deneyen-yorum
baby me Bebek Şampuanına kolayca ulaşmak için tıklayın: https://www.e-bebek.com/baby-me-bebek-sampuan-750-ml-p-bae-0706

 

Dalin Bebek Şampuanı

dalin-bebek-sampuani
Dalin, bebekler için şampuan denince akla gelen ilk seçimlerden birisi. Hatta anneler bile bazen Dalin kullandığını söylüyor. ☺️ Peki nedir bu Dalin Bebek Şampuanının özellikleri? Detaylıca bakalım.

Dalin %98 doğal kökenli içeriğe sahip. Kalan %2’lik kısım ise güvenle kullanabileceğiniz ve özenle seçilmiş içeriklerden oluşuyor. Alkol, paraben, SLS,boya, SLES ve sabun içermez. İlk günden itibaren bebeğinizin saç ve vücut temizlendiğinde güvenle kullanabileceğiniz bir şampuan. Göz yakmadığı ve yumuşaklığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Mis kokusuyla banyoların keyfini çıkarmak için süper yardımcınız Dalin’in deneyen yorumlarını inceleyelim:
dalin-deneyen-yorumu
dalin-ebeveyn-yorumu
Dalin Bebek Şampuanına kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dalin Bebek Şampuanı: https://www.e-bebek.com/dalin-sampuan-klasik-500-ml-p-dal-1800/

Sebamed Bebek Şampuanı


sebamed-bebek-sampuani

Sebamed Bebek Şampuanı ilk günden itibaren bebeğiniz için etkin koruma sağlar. Ph 5,5 sayesinde cildin koruyucu asit mantosunun gelişmesine yardımcı olur. Cilt dostu olduğu için nemlendirici içeriği sayesinde kuruluğa karşı miniğinizin hassas cildini korur. Bebeğinizin saç ve saç derisini yumuşak bir şekilde temizler, konağı önler. Paraben içermez ve mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Ayrıca Sebamed marka bilinirliği ve güvencesi ile de en çok tercih edilen markalardan birisi. Dilerseniz yetişkinler için de kullanabilirsiniz.

Deneyen yorumlarını incelemeye ne dersiniz?

En İyi 10 Bebek Şampuanı, Tavsiyesi ve Yorumları
sebamed-ebeveyn-yorumu

Herhangi bir yan etkisi bulunmayan Sebamed Bebek Şampuanına kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sebamed Bebek Şampuanı: https://www.e-bebek.com/sebamed-bebek-sampuani-500-ml-p-seb-45903/

Uni Baby Bebek Şampuanı

uni-baby-bebek-sampuan

Hem yenidoğan bebekler için için hem de saç ve vücut şampuanı olarak kullanılabilen bebekler için birbirinden uygun ürünleri bulunan Uni Baby’i ebeveynler çok seviyor. Göz yakmayan yeni özel formülü, hoş kokusu ve yumuşak yapısı ile bebeğinizin saç ve saç derisini koruyarak temizliyor. Yüksek nemlendirme ve alerjik reaksiyona duyarlı formülü ile cildin doğal yapısını destekliyor. İçeriğinde bulunan Avena Sativa bebeğinizin cildini yapılandırıyor, koruyor ve canlandırıyor. Paraben, boya, SLS ve SLES içermiyor.

Uni Baby Yenidoğan Köpük şampuanını da bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Bitkisel içeriği ile hassas temizlik sağlayan ve alerjik reaksiyona neden olan maddeler içermeyen Uni Baby ürünlerinin deneyen yorumlarını inceleyelim:
uni-baby-yenidogan-ebeveyn-yorumu
uni-baby-deneyen-yorumu
Uni Baby Şampuanlarına kolayca ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.e-bebek.com/bebek-sampuani-uni-baby-c4116_b680/

Johnsons Baby Bebek Şampuanı

johnsons-baby-bedtime-sampuan  johnsons-baby-cottontouch-sampuan

Bebek yağları ile daha da çok tanıdığımız Jonhsons Baby markasını ebeveynlerin çok severek kullandığını biliyoruz. Listemizin olmazsa olmazlarından biri. Çünkü farklı çeşitleri ve özellikleri ile bizim gönlümüzü çaldı. Şimdi bahsetmeye başlayalım.

Johsons Baby Bedtime Saç ve Vücut için Şampuan:

Bebeğinizin çok daha rahat bir uyku çekmesi için üretilen bu ürünün özellikleri ve yorumları da çok güzel. Yatmadan önce, Johnsons Bedtime Şampuanını kullanarak bebeğinize ılık bir banyo yaptırın, ardından rahatlatıcı NaturalCalm aroması içeren Johnsons Bedtime Losyon veya Johnsons Bedtime yağ ile cildine hafifçe masaj yapın. Hem kalitesi hem de güzel kokusuyla ebeveynler çok memnun.

johnsons-bedtime-deneyen-yorumu
Johnsons Baby Pamuksu Dokunuş Saç ve Vücut Şampuan:

Tam miniğinizin cildine uygun, yumuşacık ve pamuksu bir dokunuşa sahip Johnsons Baby Pamuksu Dokunuş Saç ve Vücut Şampuanı hem miniğinizn vücudu hem de saçı için kullanabileceğin bir ürün. İlk günden itibaren bebeğinizin narin cildini temizler ve korur. Boya, sabun ve SLS/SLES içermez. Bunların yanında yenidoğan bebeklerin cildine uygunluğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Deneyenler göz yakmadığını söylüyor. ☺️

Johnsons Baby Bebek Şampuanlarına ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.e-bebek.com/bebek-sampuani-johnsons-baby-c4116_b461/

 

Hipp Bebek Şampuanı

hipp-bebek-sampuani

Bizim ebeveynlere tavsiye edebileceğimiz ve ebeveynler tarafından da beğenilen, paraben, PEG (polietilen glikol), renklendirici, mineral ve esansiyel yağ, koruyucu ve hayvansal ham madde içermeyen Hipp Bebek Şampuanının cilt ile uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Organik badem özü içerir ve bu kontrollü organik olarak elde edilen olgun bademlerden sağlanmaktadır ve içeriğinden dolayı en yüksek kaliteye sahip cilt bakım ürünlerinden birisidir. Cildin yenilenmesinde ve korunmasında özellikle yararlı olan doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengindir. Hassas ve kuru ciltler tarafından iyi tolere edilir ve bebek cilt bakımında tercih sebebi olan şampuanlardan birisidir.

Göz yakmayan ve alerji riskini minimize eden Hipp Bebek Şampuanının deneyen yorumlarını inceleyelim:
hipp-bebek-sampuan-deneyen-yorum
hipp-bebek-sampuan-ebeveyn-yorum
Hipp Bebek Şampuanına kolayca ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Hipp Bebek Şampuanı: https://www.e-bebek.com/hipp-babysanft-bebek-sampuani-200-ml-p-hip-e9560/

 

“Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır?” Konulu yazımızı incelemek ister misiniz?☺️ Aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır? : https://www.bebek.com/bebek-banyosu-nasil-yaptirilir/

 

Dilerseniz “Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 6 Pişik Kremi” Konulu yazımızı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Deneyen Anne Yorumlarıyla En İyi 6 Pişik Kremi: https://www.bebek.com/deneyen-anne-yorumlariyla-en-iyi-6-pisik-kremi/

“En İyi 6 Bebek Yağı Tavsiyesi ve Yorumları” Konulu yazımızı inceleyebilir, bebek yağları hakkında fikir edinebilirsiniz.

En İyi 6 Bebek Yağı: https://www.bebek.com/en-iyi-6-bebek-yagi-tavsiyesi-ve-yorumlari/

Tuğba Aydoğan

bebek.com İçerik Editörü

Post navigation

Bir yanıt yazın

Annelerin Bilmesi Gereken Gerçekler Neler?

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil

Bebeklerin Duyduğu Nasıl Anlaşılır Olmalı?